Pagrindiniai „Google“ vertinimo kriterijai, lemiantys svetainės pozicijas paieškoje

Pagrindiniai „Google“ vertinimo kriterijai, lemiantys svetainės pozicijas paieškoje

Kaip nauji „Google“ algoritmai veikia paieškos rezultatų pozicijas?

Jei orientuojatės į aukštas svetainės pozicijas „Google“ paieškoje, vien raktinių žodžių naudojimo publikuojamame turinyje nepakaks. Šiuo atveju turite žinoti, kad nuolatos atsinaujinantys „Google“ algoritmai kaskart pateikia naujus vertinimo kriterijus, kuriais remiantis nustatomos „Google“ paieškos rezultatų pozicijos. Todėl yra labai naudinga ne tik kartą atlikti SEO optimizaciją, bet ir nuolat peržiūrėti internetinės svetainės atitikimą „Google“ vertinimo kriterijams.

Svarbiausi 2017 metų „Google“ vertinimo kriterijai

Internetinė svetainė

  • SSL sertifikatą turinčios svetainės yra saugesnės ir patikimesnės, todėl „Google“ paieškos rezultatuose yra pateikiamos aukščiau.

Skaitykite daugiau apie SSL sertifikatų svarbą kitame mūsų straipsnyje: Kodėl verta pereiti iš HTTP į HTTPS protokolą?

  • Puslapio užsikrovimo greitis yra itin svarbus ir didelę įtaką svetainės lankytojams darantis faktorius, jo užsikrovimo laikas neturėtų viršyti 2 sekundžių. Patikrinti savo puslapio greitį galite naudodami „Google PageSpeed Insights“ įrankį. Lėtą svetainės veikimą dažnai lemia netinkamai patalpintas vaizdinis turinys, tai ypač aktualu toms svetainėms, kuriose tokio turinio yra daug.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pagerinti puslapio užsikrovimą, rasite kitame mūsų naujienų įraše: Kaip vaizdinio turinio pateikimas svetainėje keičia puslapio užsikrovimo greitį?

  • Pastaruoju metu ypatingas „Google“ dėmesys skiriamas svetainių optimizavimui mobiliesiems įrenginiams, todėl šio kriterijaus svarba nuolatos auga.

Sužinokite daugiau apie mobiliems įrenginiams pritaikytų svetainių galimybes kitoje mūsų naujienoje: Google „Mobile-first index“ bandymai – kaip pasikeis mobiliems įrenginiams nepritaikytų svetainių indeksavimas?

  • Tinkama puslapio struktūra ir svetainės medis taip pat yra svarbūs kriterijai, siekiant aukštesnių pozicijų „Google“ paieškoje.

Svetainės įtaka pozicijoms Google paieškos rezultatuose

Puslapio turinys

Naudokite aktualius raktinius žodžius savo svetainės turinyje ir kurkite vidines bei išorines nuorodas, tačiau – nepersistenkite.

Sužinokite daugiau apie tinkamo turinio sukūrimą ir svarbą kituose mūsų straipsniuose:

Puslapio turinio įtaka Google paieškos rezultatams

Lankytojų veiksmai

„Google“ griežtai vertina paspaudimo ir atmetimo rodiklius, rodančius, kaip vartotojai reaguoja į Jūsų turinį. Atsižvelgiant į šį kriterijų yra vertinama turinio kokybė ir atitinkamai nustatoma svetainės pozicija paieškoje.

Svetainės lankytojų įtaka puslapio reitingui Google paieškoje

Prekių ženklai

„Google“ robotai kur kas palankiau vertina vartotojų paieškas ir įrašus, kuriuose minimi prekių ženklai. Naudokite ir skatinkite kitus vartotojus naudoti Jūsų prekės ženklo pavadinimą savo įrašuose, nes tai Jums padės užsitikrinti aukštesnes pozicijas „Google“ paieškos rezultatuose.

Prekinių ženklų minėjimo įtaka svetainės pozicijoms Google paieškoje

Socialiniai tinklai

Jei turite savo tikslinei auditorijai aktualaus turinio, dalinkitės juo ne tik svetainėje, bet ir socialiniuose tinkluose. Aktyvi veikla socialiniuose tinkluose, sulaukianti didelio vartotojų atsako, gali turėti teigiamos įtakos Jūsų pozicijoms paieškos sistemų rezultatuose.

Geriau suprasti ir sustiprinti ryšį su savo tiksline auditorija Jums gali padėti kitas mūsų straipsnis: Kaip išlaikyti auditorijos dėmesį ir sustiprinti ryšį su vartotojais socialiniuose tinkluose?

Socialinių tinklų įtaka Google paieškos rezultatų pozicijoms

Atgalinės nuorodos

Atgalines nuorodas stenkitės naudoti aukštos reputacijos svetainėse, kurios yra aktualios Jūsų verslui – tai gali būti itin veiksmingas būdas, padėsiantis užsitikrinti aukštas pozicijas „Google“ paieškoje. Niekada nepirkite atgalinių nuorodų ir nevykdykite jokios kitos nesąžiningos veiklos, nes „Google“ reaguodamas į tai gali imtis itin drąstiškų veiksmų, kurie smarkiai pakenks Jūsų pozicijoms ir norint jas susigrąžinti gali prireikti labai daug laiko, lėšų ir pastangų.

Atgaliniu nuorodu itaka svetaines pozicijoms Google paieskoje

Straipsnyje pateikta informacija paimta iš žemiau esančio šaltinio:

Mūsų teikiamos paslaugos, susijusios su šia tema:

Naujienlaiškis

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą

SEO naujienos

Naujienos, patarimai ir kita naudinga informacija apie svetainės optimizavimo galimybes ir skaitmeninės rinkodaros aktualijas. Jei turite klausimų arba norėtumėte sužinoti daugiau apie svetainių optimizaciją paieškos sistemoms, susisiekite su mūsų komanda el. paštu, telefonu arba užpildydami žemiau pateiktą formą.

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

2020-ieji buvo pilni iššūkių. Tai metai, atnešę labai daug klausimų ir abejonių, o internetinė erdvė tapo kaip niekada svarbi verslo vystymui ir augimui. Jau dabar galime matyti tendencijas, kurios, tikėtina, 2021-aisiais taps savo srities lyderėmis. Šiame tekste norime trumpai apžvelgti rinkodaros ekspertų prognozes, kaip turėtų keistis SEO ir skaitmeninės rinkodaros pasaulis peržengus naujųjų metų slenkstį.

skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Noras taupyti ir protingai investuoti verslą moko priimti racionaliai pagrįstus sprendimus. Renkantis SEO paslaugų teikėją tai ypatingai aktualu, kadangi numatyti, kas jūsų verslui suteiks realios vertės, gali būti sudėtingiau, nei atrodo. „Google“ pasidalino 3 žingsnių vadovu, kuriame pateikiami esminiai SEO specialisto pasirinkimo kriterijai, ypatingai aktualūs verslo pradžiai.

skaityti daugiau
Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Greičiausiai apie „Broken Link Building“ jau esate girdėję. Tačiau, ar žinote, ką iš tiesų tai reiškia – ar tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti, ir jei taip, – nuo ko pradėti? Tai gana paprasta! Išmokite dirbti su „Broken Link Building“ sistema ir sustiprinkite savo svetainės pozicijas organinėje paieškoje.

skaityti daugiau
4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

Turinys yra jūsų verslo veidas, SEO – darbo jėga, t. y., SEO atidaro duris potencialiai jūsų auditorijai ir maloniai kviečia užeiti. Turinys ir SEO sudaro turinio rinkodaros pagrindą (tinkamu metu pateikti tinkamą informaciją tinkamai auditorijai), todėl negali egzistuoti vienas be kito. Ką, tai žinodami, turėtumėte daryti jūs?

skaityti daugiau

Apie mus

N

Sėkminga 10 metų patirtis

Daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbame ir teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas įvairaus dydžio bei įvairių veiklos sričių įmonėms.
N

Premium Google Partneris

Daugiau nei 6 metus esame Sertifikuotas Premium Google Partneris ir užtikriname tik aukščiausios kokybės Google paslaugų teikimą.
N

Kompleksiniai sprendimai

Galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus nuo interneto svetainės sukūrimo iki optimizavimo bei tikslinių reklaminių kampanijų administravimo.
N

Tikslas, kokybė ir rezultatai

Siekiame šiltų ir ilgalaikių bendradarbiavimo santykių su visais savo klientais, todėl visuomet laikomės susitarimų ir siekiame maksimalių rezultatų.

Mūsų kompetencijos

GOOGLE ADS REKLAMA

Google Ads Reklama

Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle.
Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas.

SEO OPTIMIZAVIMAS

SEO paslaugos ir optimizavimas

Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas.
SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra.

Google Analytics ir Google Tag Manager

Google Analytics ir Tag Manager

Google Analytics, Google Tag Manager paskyrų administravimas. Įvykių, tikslų ir el. komercijos diegimas, išplėstinės ataskaitos.

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų (Facebook, Instagram) paskyrų administravimas.
Pranešimų kūrimas ir vizualizavimas, reklaminės kampanijos.

Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas

Interneto svetainių kūrimas - atnaujinimas

Mobiliems pritaikytų ir SEO optimizuotų svetainių kūrimas.
Dizaino ir turinio kūrimas, esamų svetainių atnaujinimas.

Mūsų pasiekimai

Metų patirtis

Įvykdytų projektų

%

Pasiektų tikslų

%

Metinis augimas

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą