Sužinokite daugiau apie socialinius tinklus

Socialiniai tinklai tapo neatsiejama šiuolaikinės visuomenės gyvenimo dalimi, kuriai žmonės skiria vis daugiau savo laiko. Socialinių tinklų naudotojai bendrauja, dalinasi savo asmenine informacija, naujienomis, pirkiniais, atsiliepimais bei kitu įdomiu turiniu. Kai kurie socialiniai tinklai (pavyzdžiui Facebook, Twitter) yra skirti bet kurio amžiaus ir pomėgių auditorijoms – šių tinklų naudotojai dalinasi bet kuria jiems svarbia informacija bei turiniu. Specializuoti socialiniai tinklai (pavyzdžiui, LinkedIn, Pinterest) yra skirti specialių socialinių grupių ar pomėgių auditorijoms – juose naudotojai dalinasi tik tam tikra informacija (pavyzdžiui, profesine informacija LinkedIn tinkle) arba tik tam tikru turiniu (pavyzdžiui, nuotraukomis Pinterest tinkle). Daugelis naudotojų tuo pačiu metu aktyviai naudojasi keliais socialiniais tinklais, pavyzdžiui, su draugais ir artimaisiais dalinasi naujienomis Facebook tinkle, o su dalykiniais verslo partneriais – verslo, profesijų naujienomis LinkedIn tinkle.

Pagal savo apimtis socialinių tinklų naudotojų auditorija praktiškai neatsilieka nuo paieškos sistemų naudotojų apimties, o verslui potencialių prekių ar paslaugų pirkėjų pasiekiamumu dažnai pralenkia kitus reklamos kanalus savo unikaliomis galimybėmis. Šių faktų dažnai neįvertina įmonių vadovai ir rinkodaros specialistai bei leidžia savo konkurentams perimti potencialius pirkėjus socialiniuose tinkluose.

Įvertinkite socialinių tinklų privalumus savo verslui ir investuokite ir neužleiskite savo potencialių pirkėjų konkurentams!

Mūsų įmonės patyrę socialinių tinklų administravimo specialistai suteiks Jums išsamią informaciją bei pakonsultuos dėl Jūsų verslo pristatymo socialiniuose tinkluose galimybių. Atlikę Jūsų veiklos analizę mes pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį socialinių tinklų administravimo planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį mokestį.

PATIKĖKITE DARBĄ PROFESIONALAMS

Socialinių tinklų paskyrų priežiūra ir reklamos kampanijų administravimas yra mūsų kasdienybė. Eilę metų dirbame su įvairaus pobūdžio klientų socialinių tinklų paskyromis, todėl žinome efektyviausius reklamos sprendimus ir tinkamiausius būdus, kaip tinkamai išnaudoti ir pritaikyti socialinių tinklų galimybes Jūsų verslui. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai padės Jums rasti geriausius sprendimus, pritaikytus Jūsų poreikiams ir iškeltiems tikslams. Supažindinsime Jus su Facebook puslapio administravimo galimybėmis, reklamos kampanijų kūrimo principais ir naujovėmis, palaikysime artimą ryšį su esamais ir potencialiais Jūsų klientais ir pasiūlysime efektyvių būdų, kaip pritraukti naujų tikslinių klientų.

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • Ilgametę darbo patirtį turintys reklamos specialistai dirbantys mūsų įmonėje žino efektyviausias reklamos ir komunikacijos socialiniuose tinkluose priemones bei pritaikymo metodus.
 • Pasitelkdami turimą patirtį, technines žinias ir kurybinius gebėjimus siekiame aukščiausių rezultatų ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo.
 • Sekame naujausias socialinių tinklų naujienas ir savo klientams nuolat siūlome naujas galimybes.
 • Prisitaikome prie įvairiausių klientų poreikių ir pateikiame efektyviausius sprendimus.
 • Skiriame daug dėmesio klientų poreikių, veiklos, tikslinės auditorijos ir konkurentų analizėms.
 • Vertiname klientų nuomonę ir kokybę, todėl nuolat ieškome naujų būdų paslaugų tobulinimui.
 • Esame konkretūs ir išsamūs – savo klientams visada pateikiame išsamias veiklos ataskaitas.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Pagerinsite savo įvaizdį ir išplėsite žinomumą.
 • Padidinsite užklausų skaičių ir pardavimus.
 • Originalias būdais pasieksite savo tikslinius klientus.
 • Stiprinsite vartotojų lojalumą ir skatinsite grįžtamąjį ryšį.
 • Pagerinsite savo pasiekiamumą paieškoje.
 • Įgysite konkurencinį pranašumą.
 • Matysite aiškius ir išsamius veiklos rezultatus.
 • Skatinsite tikslinių vartotojų įsitraukimą į Jūsų turinį ir veiklą.
 • Kaupsite gerbėjus ir kursite Jūsų verlui palankią bendruomenę.

Socialinių tinklų administravimo paslaugų kaina

Pastaba: pateiktos socialinių tinklų administravimo paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.
I

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti pateiktą paslaugų paklausimo formą.
Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs, tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą