Sertifikuota Google AdWords reklama

Sertifikuota Google Ads reklama

Norite būti pateikiami tarp pirmų Google paieškos rezultatų ir pritraukti į savo svetainę tikslinius Jūsų prekių ar paslaugų pirkėjus?
Norite paskatinti kontaktus bei pardavimus per savo interneto svetainę? Norite sužinoti daugiau apie Google Ads?
Jūs radote tinkamą sprendimą – tai mūsų agentūros sertifikuota Google Ads reklama!

Reklama Google Ads – sužinokite daugiau!

Šiandien mes neįsivaizduojame savęs be interneto. Įvairių tyrimų duomenimis šiandien Lietuvoje internetu kasdien naudojasi virš 70 % gyventojų, o internetinės prekybos apimtys kasmet auga daugiau nei 30 %. Esant tokiai plačiai aktyvių interneto naudotojų auditorijai visoms įmonėms iškyla gyvybiškai svarbus poreikis nukreipti jų prekes ar paslaugas ieškančių naudotojų srautą į savo interneto svetainę. Tačiau kaip iš daugiau nei milijono naudotojų pasiekti tuos, kurie tikrai domisi įmonės prekėmis ar paslaugomis? Atsakymas paprastas – reklama Google Ads reklamos tinkle.

Google Ads – visame pasaulyje pripažinta efektyviausia reklamos internete priemonė. Google reklamos tinklas suteikia pačias plačiausias galimybes pasiekti tikslinę savo prekių ar paslaugų pirkėjų auditoriją visame pasaulyje, pačiu tinkamiausiu jiems metu. Reklamuodamiesi Google Jūs galite nuolatos stebėti ir vertinti savo reklamos investicijų naudą bei atlikti norimas korekcijas realiu laiku.

Google Ads – efektyviausia priemonė pasiekti savo potencialius pirkėjus!

Mūsų įmonės sertifikuoti Google Ads specialistai suteiks Jums išsamią informaciją bei pakonsultuos dėl Google Ads reklamos galimybių. Atlikę Jūsų veiklos analizę mes pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį Google Ads reklaminių kampanijų planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį biudžetą.

Patikėkite darbą profesionalams!

Esame sertifikuoti Premiere Google partneriai ir turime didesnę nei 10 metų patirtį. Mūsų patyrę Ads specialistai padės Jums efektyviai išnaudoti visas Google Ads reklamos galimybes. Su mūsų pagalba ne tik padidinsite savo svetainės lankomumą, įmonės bei atstovaujamų prekinių ženklų žinomumą, kontaktų ir pardavimų skaičių, bet sutaupysite pakankamai laiko ir pinigų. Specialiai mūsų klientams sukurtoje Ads reklamos ataskaitų sistemoje galėsite nuolatos matyti ir lyginti visus svarbiausius reklamos rodiklius ir drąsiai didinti investicijas į Google Ads.

Mūsų siekis – užtikrinti sklandų ir efektyvų Jūsų Google Ads reklaminių kampanijų darbą. Kartu su Jumis iškelsime tikslus, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes pasiūlysime optimalų reklamos biudžetą, sukursime efektyvius skelbimus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie reklaminių kampanijų efektyvumą. Remdamiesi ataskaitų duomenimis ir atsižvelgami į Jūsų pageidavimus, nuolatos optimizuosime Jūsų reklamines kampanijas, siekdami maksimalus efektyvumo ir Jūsų investicijų grąžos.

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • Ads sistema yra sudėtinga, nuolatos papildoma naujomis funkcijomis ir galimybėmis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Tam reikia skirti pakankamai laiko, kurį Jūs turite skirti savo verslui. Patikėję šį darbą agentūrai, Jūs ne tik sutaupysite savo brangų laiką, bet ir nepadarysite klaidų, dėl kurių išlaidos reklamai didėja, o efektyvumas mažėja.
 • Sertifikuotos ir labiau patyrusios agentūros, net ir su agentūros mokesčiu, savo klientams gali pasiekti geresnį rezultatą už tą patį reklamai skiriamą biudžetą.
 • Premium Google Partner agentūros gali tiesiogiai kreiptis į Google kompanijos atstovus Jūsų Ads paskyros ar reklaminių kampanijų problemų išaiškinimui ir jų sprendimui.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra patys sužinosite daugiau ne tik apie skirtingas reklamos galimybes, bet ir apie skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Vidinės Ads ataskaitų sistemos yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google Ads ir Google Analytics sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Turime didesnę nei 10 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premier Google Partner agentūra.
 • Su Jumis dirbs tik sertifikuotas ir patyręs Google Ads specialistas.
 • Turime Google kompanijos atstovų palaikymą problemų išaiškinimui ir jų sprendimui.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis.
 • Galime pradėti darbą ir su pačiu minimaliausiu reklamos biudžetu.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Kuriame reklaminius skydelius (banners) reklamai vaizdinės reklamos tinkle.
 • Visada prieinama ir išsami Google Ads ataskaitų sistema.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Galime pasiūlyti reklamą Yandex Direct, VKontakte, Mail.ru ar Odnoklassniki reklamos tinkluose Rusijos rinkoje be vertėjų pagalbos.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

Kiek kainuoja Google Ads reklama?

Pastaba: pateiktos Google Ads reklamos paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.

Google Ads reklamos kaina ir šiai reklamai skiriamas biudžetas priklauso tik nuo Jūsų. Mūsų darbas užtikrinti, kad kiekvienas Jūsų Ads reklamai investuotas Euras atsipirks. Kartu su Jumis nustatę trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus sieksime ne tik paprastai padidinti mokamą lankytojų srautą svetainėje, bet ir šiuos mokamos reklamos paspaudimus paversti realiais pardavimais.

Vis dar dvejojate? Peržiūrėkite ir pasinaudokite mūsų specialiais pasiūlymais naujiems Google Ads klientams!

Specialūs Google Ads reklamos pasiūlymai

Nemokamas paskyros administravimas

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google Ads klientams (sutarties terminas – 3 mėn.) su minimaliu 300 € reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 300 € reklaminei kampanijai ir 1 mėn. nemokamą paskyros administravimą bei sertifikuotų Google Ads specialistų konsultaciją mes padovanosime!

100 € dovanų

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google Ads klientams (sutarties terminas nesvarbus) su minimaliu 400 € reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 400 € pirmai reklaminei kampanijai
ir mes padidinsime šią sumą iki 500 €!

Nemokamas SEO

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google Ads klientams, sudariusiems metinę reklamos paslaugų teikimo sutartį su minimaliu 500 € / mėn. reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 500 € / mėn. reklamai pirmus metus
ir vidini svetainės SEO optimizavimą mes padovanosime!

Nemokamas mėnuo

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google Ads klientams, sudariusiems metinę reklamos paslaugų teikimo sutartį su minimaliu 500 € / mėn. reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 500 € / mėn. reklamai pirmus metus
ir vieno mėnesio reklamą mes padovanosime!

Google Ads naujienos

2022 m. vasario mėnesį skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteiktas „Google Premier Partner“ partnerio statusas

2022 m. vasario mėnesį skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteiktas „Google Premier Partner“ partnerio statusas

2022 m. vasario mėn. „Google“ pripažino geriausių skaitmeninės rinkodaros partnerių pasiekimus ir skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteikė „Premier“ partnerio statusą kaip naujosios „Google Partner“ programos dalį. Išskirtinis „Premier“ ženklelis skirtas vos 3 proc. visų agentūrų. Džiaugiamės ilgamete partneryste su „Google“ ir kviečiame susipažinti su atnaujinta „Google Partner“ programa.

skaityti daugiau
5 faktai, kaip „Google Analytics“ rūpinasi jūsų duomenų privatumu

5 faktai, kaip „Google Analytics“ rūpinasi jūsų duomenų privatumu

Pastaruoju metu vis daugiau įmonių ir organizacijų klausia, ar „Google Analytics“ įrankis, su kuriuo šiuo metu dirba daugelis rinkodaros agentūrų, gali būti suderinamas su tarptautinio asmens duomenų perdavimo ir vartotojų privatumo nuostatomis? Norime išsklaidyti abejones ir paaiškinti, ką „Google Analytics“ daro ir, dar svarbiau, – ko nedaro.

skaityti daugiau
„Google Ads“ imasi pokyčių

„Google Ads“ imasi pokyčių

2019 m. eigoje „Google“ pranešė, kad spalio mėnesį bus atsisakyta dviejų „Google Ads“ funkcijų, siekiant optimizuoti reklamos skelbimų pateikimą. Deja, pokyčiai ne tik reikalauja laiko, bet ir sukelia tam tikrų nepatogumų – kas išlieka svarbu reklamos užsakovui ir kokių priemonių reikėtų imtis, siekiant užtikrinti didžiausią skelbimų našumą?

skaityti daugiau
Penki auditorijų tyrimų įrankiai, nereikalaujantys didelio biudžeto

Penki auditorijų tyrimų įrankiai, nereikalaujantys didelio biudžeto

Sėkmingas verslas pradedamas nuo savo auditorijos pažinimo. Jei tik pradėjote dirbti su skaitmenine rinkodara, gali būti, kad dar neturite pakankamai vidinių duomenų, o jūsų biudžetas nėra didelis, todėl negalite atlikti stambių auditorijos tyrimų. Ar tai reiškia, kad turėtumėte pasitikėti nuojauta ir pradėti spėlioti? Tikrai ne!

skaityti daugiau
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą