Skip to main content
Sertifikuota Google Ads reklama

Sertifikuota Google Ads reklama

Padidinkite savo pardavimus su Google Ads reklama!

Google Ads – efektyviausia priemonė pasiekti savo potencialius pirkėjus!

Šiandien mes neįsivaizduojame savęs be interneto. Įvairių tyrimų duomenimis Lietuvoje internetu kasdien naudojasi beveik 80% gyventojų, o internetinės prekybos apimtys kasmet auga daugiau nei 30%. Esant tokiai plačiai aktyvių interneto naudotojų auditorijai visoms įmonėms iškyla gyvybiškai svarbus poreikis nukreipti jų prekes ar paslaugas ieškančių naudotojų srautą į savo interneto svetainę. Tačiau kaip iš daugiau nei milijono naudotojų pasiekti tuos, kurie tikrai domisi įmonės prekėmis ar paslaugomis? Atsakymas paprastas – reklama Google Ads reklamos tinkle.

Google Ads – visame pasaulyje pripažinta efektyviausia reklamos internete priemonė. Google reklamos tinklas suteikia pačias plačiausias galimybes pasiekti tikslinę savo prekių ar paslaugų pirkėjų auditoriją visame pasaulyje, pačiu tinkamiausiu jiems metu. Reklamuodamiesi Google Jūs galite nuolatos stebėti ir vertinti savo reklamos investicijų naudą bei atlikti norimas korekcijas realiu laiku.

Kokie yra Google Ads reklamos privalumai?

Pasiekite didžiausia auditoriją visame pasaulyje

Google paieška naudojasi virš 98% Lietuvos interneto naudotojų, o bendras Google reklamos tinklas pagal apimtį yra didžiausias pasaulyje. Su Google Ads jūs galite greitai pasiekti šią milžinišką potencialių pirkėjų auditoriją.

Pritraukite naujų klientų

Nesvarbu ar siekiate pritraukti į savo svetainę naujų lankytojų, padidinti el. prekybos pardavimus, sulaukti daugiau skambučių ar užklausų, paskatinti klientus sugrįžti – Google Ads padės jums pasiekti visus šiuos tikslus.

Pasiekite tinkamus naudotojus tinkamu metu

Jūsų pasiūlymai Google Ads reklamos tinkle pateikiami naudotojams ypatingai tiksliai tuo metu, kuomet jie realiai ieško ar domisi jūsų parduodamomis prekėmis ar teikiamomis paslaugomis.

Pasirinkite, kaip norite pasiekti savo klientus

Google Ads reklamos tinklas leidžia pasiekti savo potencialius klientus pačiais įvairiausiais būdais ir formatais: tekstiniais skelbimais paieškoje, vaizdiniais skelbimais vaizdinės reklamos tinkle ar video skelbimais YouTube naudotojams.

Pasiekite savo vietinius klientus

Google Ads leidžia rodyti skelbimus tik naudotojams, esantiems jūsų mieste ar rajone – taip pasieksite tik arčiausiai jūsų esančius potencialius klientus.

Pradėkite reklamuotis su bet kokiu biudžetu

Jūs patys nustatote savo reklamos biudžetą, atsižvelgdami į norimus pasiekti tikslus. Didžiosios kompanijos Google reklamai gali skirti dešimtis ar net šimtus tūkstančių eurų per mėnesį, tačiau smulkiam ir vidutiniam verslui dažnai pakanka kelių šimtų eurų investicijų per mėnesį.

Mokėkite tik už rezultatą

Google Ads paskyros sukūrimas yra nemokamas, o Google „mokėk už paspaudimą“ kainodara yra pati skaidriausia ir sąžiningiausia. Jūs mokate už reklamą tik tada, kai naudotojas paspaudė ant skelbimo ir apsilankė jūsų svetainėje.

Pasinaudokite Google Partnerių paslaugomis

Google Ads suteikia visas galimybes valdyti reklamą jums patiems arba pasinaudoti sertifikuotų Google Partnerių paslaugomis.

Kokios Google Ads reklamos paslaugos yra teikiamos?

Teikiame visas Google Ads reklamos paslaugas visame Google Ads reklamos tinkle:

 1. Reklama Google paieškoje

 2. Google vaizdinė reklama

 3. Reklama Gmail

 4. Reklama YouTube

 5. Pakartotinė rinkodara (remarketingas)

Ar teikiamos Google Ads reklamos ataskaitos?

Savo Google Ads reklamos užsakovams sukurta speciali ataskaitų sistema. Kiekvienam Google Ads reklamos projektui sukuriame ir tinkamai sukonfiguruojame atskirą paskyrą, prie kurios suteikiame prisijungimus užsakovui.

Google Ads ataskaitų sistemoje pateikiami visi svarbiausi paskyros, kampanijų, skelbimų grupių bei atskirų skelbimų našumo duomenys.

GOOGLE ADS REKLAMA – MŪSŲ SRITIS!

 • Turime didesnę nei 24 metų patirtį Google Ads reklamos srityje
 • Google Ads reklamos paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
 • Administruodami jūsų Google Ads reklamą mes sutaupysime jūsų laiką, o jūs nepadarysite klaidų, dėl kurių išlaidos reklamai didėja, o efektyvumas mažėja
 • Net ir su mūsų agentūros mokesčiu mes pasieksime jums geresnį rezultatą už tą patį jūsų reklamai skiriamą biudžetą
 • Individualiai dirbame su kiekvienu Google Ads reklamos projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
 • Teikiame išsamias Google Ads reklamos ataskaitas
 • Esame sertifikuota Google Premier Partner agentūra, turinti nuolatinį Google kompanijos atstovų palaikymą problemų išaiškinimui ir greitam jų sprendimui
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų

 • Kuriame visų reikalingų dydžių ir formatų vaizdinės reklamos skelbimus (banerius).
 • Prireikus, sukursime jūsų svetainei reikalingą papildomą turinį ar atliksime jos pilną SEO optimizavimą
 • Be vertėjų pagalbos administruojame reklamines kampanijas anglų bei rusų kalbomis, o darbui su kitomis kalbomis pasitelkiame patyrusius vertėjus
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

Google Ads reklama – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra Google Ads?
Google Ads (Google AdWords) – tai Google kompanijos sukurta reklamavimosi internete programa, besiremianti mokesčio už paspaudimą kainodara. Naudodami Google Ads, galite greitai ir lengvai pateikti savo verslo pasiūlymus savo potencialiems klientams visame Google reklamos tinkle.
Ar reikalinga Google Ads reklama, jeigu turiu geras SEO pozicijas?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.
Ar Google Ads reklama bus naudinga mano verslui?
Jeigu savo verslui esate sukūrę interneto svetainę ir norite sulaukti daugiau potencialių klientų apsilankymų ir kontaktų, atsakymas paprastas – taip.
Kiek kainuoja Google Ads reklama?
Reklamuodamiesi Google Ads Jūs mokate tik tada, kada Jūsų potencialūs klientai paspaudžia ant Jūsų skelbimo. Paspaudimo kaina yra kintama ir priklauso nuo daugelio kriterijų, iš kurių pagrindinis – konkurencija. Paprastai paspaudimo kaina siekia nuo kelių iki keliolikos eurocentų, tačiau ypač didelę konkurenciją turinčioms užklausoms paspaudimo kaina gali siekti vieną ar net kelis eurus. Visada galima nustatyti ir kontroliuoti maksimalią kainą už paspaudimą, tačiau nustačius per žemą kainą Jūsų skelbimai gali būti nerodomi, jeigu tuo metu daug kitų reklamos užsakovų yra nustatę didesnę paspaudimo kainą už savo skelbimus.
Ar įmanoma „permokėti“ už Google Ads reklamą?
Google Ads sistemoje reklamos išlaidos kontroliuojamos nustatant maksimalų dienos reklamos biudžetą. Pavyzdžiui, nustatę maksimalų 10 € dienos biužetą per 30 kalendorinių dienų Jūs niekada neišleisite daugiau nei 300 €. Dienos reklamos biudžetą Jūs bet kada galite padidinti ar pamažinti. Jūs taip pat galite pilnai kontroliuoti ir maksimalią kainą, kurią pageidaujate išleisti už vieną paspaudimą ant Jūsų reklamos skelbimo.
Ar mano konkurentai gali „išspaudinėti“ mano skelbimus?
Google kompanija skiria ypatingą dėmesį įvairių klaidingų (nenatūralių) paspaudimų ant reklaminių skelbimų identifikavimui ir nustačiusi tokius atvejus juos visada kompensuoja reklamos užsakovui. Taigi, jeigu Jūsų konkurentai tikėsis Jums pakenkti spaudinėdami ant Jūsų skelbimų, jie tik sugaiš savo laiką – Google nustatys tokius mėginimus ir nemokamai Jums pridės atitinkamą paspaudimų dalį.
Ar Google Ads reklama pagerina svetainės SEO pozicijas?
Ne, Google Ads reklama neturi jokios įtakos natūraliems paieškos rezultatams bei jų pozicijoms.