Skip to main content
Turinio tekstų kūrimas, strapsnių rašymas

Turinio tekstų kūrimas, strapsnių rašymas

Tekstų kūrimas ir straipsnių rašymas interneto svetainėms, socialiniams tinklams, spaudai

Turinio tekstų kūrimas jūsų verslui

Efektyviai vykdoma turinio rinkodara skirta jūsų tikslinei auditorijai sudominti. Vartotojai kur kas mieliau dalinasi naudinga, įkvepiančia ir aktualia informacija, tokiu būdu stiprindami jūsų verslo pozicijas ir prekės ženklo žinomumą. Ilgametė verslo praktika rodo, kad savo srities specialistas gali būti sukaupęs daug profesinių žinių apie rinkai siūlomą produktą ar paslaugą, tačiau perduoti šias žinias patraukliu formatu paprastai gali tik atitinkamą išsilavinimą turintis tekstų rašytojas, puikiai jaučiantis kalbą ir suprantantis specifiškus turinio rinkodaros niuansus. Esame subūrę profesionalų komandą, padėsiančią įgyvendinti individualius kliento reikalavimus. Ilgametę patirtį turintys tekstų rašytojai sukurs jūsų lūkesčius atitinkantį turinį ir atsakys į dar neužduotus kliento klausimus – taip augs pasitikėjimas jūsų produktu ir bendrove. Siūlome jums struktūruotus, aiškius, tvarkingus ir paieškos sistemoms optimizuotus turinio tekstus, orientuotus į jūsų klientą!

Kas yra kokybiškas turinys?

Priklausomai nuo to, kur jūsų kuriamas turinys bus publikuojamas (interneto svetainės puslapis, socialinio tinklo įrašas, spauda, lauko iškaba ir kt.) bei jūsų turinio rinkodaros strategijos, kuriamo turinio apimčiai, jo stiliui, kalbai ir kūrybiniams sprendimams gali būti keliami skirtingi reikalavimai.

Kad būtumėte tikri teksto kokybe, visų pirma turėtumėte atsakyti į tris esminius klausimus:

 • Kas yra jūsų klientai?
 • Ką galite jiems pasiūlyti?
 • Kuo esate išskirtiniai ir kokiomis vertybėmis vadovaujatės?
 • Dėmesys skaitytojų lūkesčiams

  Turinio kūrimas privalo atitikti skaitytojo poreikius, t. y., tekstas turi būti ne tik patrauklus ir informatyvus, bet ir struktūruotas bei orientuotas į šiuolaikinės visuomenės gyvenimo ritmą. Kol tam tikros platformos reikalauja trumpų žinučių ir „greitos“ informacijos, kitos, pvz., blogų įrašai, siekia pateikti platesnes įžvalgas, kelti diskusijas, aptarti vienus ar kitus klausimus, t. y., priklausomai nuo to, kam bus skirtas turinys, skirsis ir jo apimtis, stilius bei kalba.

 • Taisyklinga kalba ir tinkamas stilius

  Taisyklinga gramatika ir konkretaus teksto pobūdį atitinkanti stilistika padeda formuoti teigiamą įmonės įvaizdį ir stiprina jūsų – kaip savo srities eksperto – poziciją. Nepamirškite, kad turinio rinkodara yra neatsiejamai susijusi ne tik su tuo, kas pasakyta, bet ir su tuo, kaip tai pasakyta. Kad būtumėte tikri turinio kokybe, rekomenduojame tekstą perduoti mūsų kvalifikuotų kalbos redaktorių peržiūrai.

 • SEO taisyklių išmanymas

  Paieškos sistemų keliami reikalavimai tampa vis griežtesni, Google siekiant filtruoti milžinišką informacijos srautą ir pasiūlyti vartotojui kuo aktualesnį turinį, atitinkantį jo paieškos kriterijus. Nors dirbtiniu intelektu grindžiami paieškos sistemų algoritmai bene didžiausią dėmesį skiria turinio kokybei ir jo tikslingumui, itin svarbų vaidmenį atlieka ir techninių SEO niuansų išmanymas.

INTERNETO SVETAINĖMS

 • SEO tekstai
 • Įvaizdiniai tekstai
 • Prekių ir paslaugų aprašymai
 • Patarimų tekstai
 • Naujienlaiškiai
 • Naujienų straipsniai

SOCIALINIAMS TINKLAMS

 • Įvaizdiniai tekstai
 • Pranešimų įrašai
 • Reklaminiai tekstai

SPAUDAI

 • Pranešimai spaudai
 • Prekių ir paslaugų aprašymai
 • Reklaminiai tekstai

Turinio tekstų kūrimas ir straipsnių rašymas interneto svetainėms

Jūsų interneto svetainėje paskelbtas turinys kuria jūsų įmonės įvaizdį, o taip pat teigiamai arba neigiamai skatina domėtis ir užsakyti jūsų siūlomas prekes ar paslaugas. Pirmasis dalykas, kurį įvertina jūsų svetainės lankytojas ir potencialus klientas, yra tai, kaip pristatote savo verslą. Nepriklausomai nuo jūsų vykdomos veiklos ar įmonės dydžio, gramatiškai tvarkingas, stilingas, informatyvus ir optimizuotas turinys didina lankytojo / kliento pasitikėjimą jūsų vykdoma veikla, stiprina jūsų prekės ženklo žinomumą ir jūsų konkurencinį pranašumą rinkoje.

Atminkite, kad sprendimą, iš kurio pardavėjo įsigyti prekę ar paslaugą internetu, pirkėjas priims visų pirma atsižvelgdamas, kaip ta prekė ar paslauga yra pristatyta interneto svetainės puslapyje. Šiuo požiūriu net ir smulkios bei mažiau žinomos įmonės gali sėkmingai konkuruoti prieš didžiąsias, jeigu tinkamai ir išsamiai pateikia informaciją apie prekes ar paslaugas savo interneto svetainėje.

SEO TEKSTŲ KŪRIMAS

Turėdami ilgametę interneto svetainių SEO optimizavimo patirtį atliksime raktinių žodžių atranką ir, atsižvelgdami į geriausios SEO praktikos rekomendacijas, sukursime reikalingus SEO tekstus (metatitle, meta-description) jūsų interneto svetainės puslapiams.

ĮVAIZDINIO TURINIO KŪRIMAS

„Apie mus“, „Įmonės istorija“ ir panašus turinys formuoja visos įmonės įvaizdį ir konkurencinį pranašumą. Gavę iš jūsų bazinę informaciją mes sukursime išsamius, teigiamą jūsų įmonės įvaizdį skatinančius tekstus.

NAUJIENŲ STRAIPSNIŲ RAŠYMAS

Jau seniai planavote papildyti savo interneto svetainę naujienų / tinklaraščio turiniu, tačiau neturite tam pakankamai laiko ar pritrūkstate idėjų? Patikėkite šį darbą mums – kartu su jumis sudarysime straipsnių turinio planą ir sukursime reikalingą turinį.

PREKIŲ KATEGORIJŲ APRAŠYMŲ KŪRIMAS

Išsamūs ir SEO optimizuoti įžanginiai prekių kategorijų aprašymų tekstai suteikia didelį SEO pranašumą – tokius tekstus turintys puslapiai Google paieškoje dažniausiai yra pateikiami aukščiau.

PREKIŲ IR PASLAUGŲ APRAŠYMŲ KŪRIMAS

Įsigilinę į jūsų įmonės teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes, sukursime reikalingos apimties SEO optimizuotus bendruosius jūsų parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų aprašymus.

PATARIMŲ TURINIO KŪRIMAS

Kiekvienas pirkėjas prieš įsigydamas prekę ar paslaugą nori pasitarti su specialistu, palyginti ir iš kelių galimų variantų pasirinkti sau tinkamiausią sprendimą. Toks turinys sustiprins jūsų įmonės įvaizdį ir suteiks dar didesnį SEO pranašumą.

Visą mūsų sukurtą turinį pagal poreikį galime papildomai pagyvinti ir vizualizuoti su kokybiškomis licencijuotomis nuotraukomis iš istockphoto.com ar shutterstock.com vaizdų bibliotekų.

Pranešimų tekstų kūrimas ir publikavimas socialiniuose tinkluose

Socialiniai tinklai yra viena svarbiausių bendravimo platformų, kurioje aktyviai dalinamasi įmonės informacija ir kuriamas unikalus turinys, pristatomi prekių ženklai, produktai ir paslaugos, formuojamas santykis su klientais ir stiprinamas įmonės konkurencinis pranašumas rinkoje.

Tinkamas savęs pristatymas socialiniuose tinkluose yra aktualus tiek naujai įkurtam, tiek sėkmingai vystomam verslui. Dirbame su didžiausiais socialiniais tinklais Lietuvoje – Facebook, Instagram, LinkedIn ir kt. – ir galime pasiūlyti kokybišką, socialinių tinklų charakterį ir jūsų veiklos pobūdį atitinkantį turinį, pristatantį jūsų siūlomas prekes ar paslaugas, didinantį jūsų prekės ženklo žinomumą ir auginantį potencialių klientų gretas. Mūsų kūrybiniai sprendimai yra paremti ilgamete patirtimi ir išsamia rinkos analize.

Atliktų apklausų duomenys rodo, kad įmonės, vykdančios kryptingą komunikaciją ir palaikančios glaudžius santykius su klientais socialiniuose tinkluose, sulaukia kur kas didesnio susidomėjimo siūlomomis prekėmis ar paslaugomis, pelno klientų lojalumą ir įgyja konkurencinį pranašumą rinkoje. Į kiekvieną klientą žiūrime individualiai ir padedame surasti jo verslo pobūdį atitinkančius komunikacijos sprendimus. Mūsų socialinių tinklų administratoriai ir tekstų rašytojai atlieka išsamią auditorijos analizę, surenka statistinius duomenis ir padeda sudaryti socialinių tinklų komunikacijos planą, padedantį siekti jūsų išsikeltų verslo tikslų.

ĮVAIZDINIO TURINIO KŪRIMAS

Gavę iš jūsų bazinę informaciją mes sukursime išsamius, teigiamą jūsų įmonės įvaizdį skatinančius tekstus.

ĮRAŠŲ KŪRIMAS

Kartu su jumis sudarysime komunikacijos turinio planą ir sukursime reikalingą turinį.

REKLAMINIŲ TEKSTŲ KŪRIMAS

Kartu su jumis sudarysime reklamos planą ir sukursime reikalingų reklaminių skelbimų turinį.

Visą mūsų sukurtą turinį pagal poreikį galime papildomai pagyvinti ir vizualizuoti su kokybiškomis licencijuotomis nuotraukomis iš istockphoto.com ar shutterstock.com vaizdų bibliotekų.

Tekstų kūrimas ir straipsnių rašymas spaudai

Rašome pranešimus spaudai, įvairios apimties straipsnius laikraščiams ir žurnalams, ruošiame turinį skrajutėms ir atliekame kitus turinio kūrimo darbus. Priklausomai nuo jūsų veiklos pobūdžio ir pasirinkto sklaidos kanalo, teksto stiliui ir kalbai gali būti keliami individualūs reikalavimai. Paprastai spaudai skirtas turinys yra funkcinio / publicistinio stiliaus, rašomas pristatant konkrečią prekę ar paslaugą, aptariant bendrovės veiklą ar įmonės pokyčius. Siekiant patraukti auditorijos dėmesį, svarbu tinkamai atskleisti paslaugos ar produkto vertę, aiškiai ir patraukliai perteikti transliuojamą žinutę, komunikuoti su auditorija ir skatinti ją imtis veiksmų. Nors šiuolaikinis gyvenimas tampa vis labiau skaitmenizuotas, kokybiškas turinys spaudai išlieka viena patikimiausių ir labiausiai vertinamų ryšių su visuomene priemonių.

Norite pristatyti savo įmonės veiklą, informuoti apie bendrovės pasikeitimus, naują dukterinę įmonę ar vystomą paslaugų sferą? Pranešimas spaudai yra universalus sprendimas, galintis padėti pasiekti plačiąją auditoriją. Mes sukursime aiškų, įtaigų, jūsų pasirinkto kanalo reikalavimus atitinkantį turinį, kuris padės formuoti teigiamą įmonės įvaizdį ir didinti prekės ženklo žinomumą. Mūsų ilgametę patirtį turintys tekstų rašytojai ir kvalifikuoti kalbos redaktoriai užtikrins turinio aiškumą ir logiškumą, griežtą lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos taisyklių laikymąsi. Esant poreikiui, padėsime jums parinkti tinkamiausius spaudos kanalus ir sudaryti komunikacijos strategiją.

PRANEŠIMŲ SPAUDAI KŪRIMAS

Gavę iš jūsų bazinę informaciją mes sukursime išsamius, teigiamą jūsų įmonės įvaizdį skatinančius pranešimus spaudai.

PREKIŲ IR PASLAUGŲ APRAŠYMŲ KŪRIMAS

Sukursime išsamius jūsų prekių ar paslaugų aprašymus brošiūroms, skrajutėms ar lankstinukams.

REKLAMINIŲ TEKSTŲ KŪRIMAS

Sukursime reikalingos apimties įtraukiančius tesktus jūsų reklaminiam skelbimui laikraštyje ar žurnale.

Visą mūsų sukurtą turinį pagal poreikį galime papildomai pagyvinti ir vizualizuoti su kokybiškomis licencijuotomis nuotraukomis iš istockphoto.com ar shutterstock.com vaizdų bibliotekų.

TURINIO KŪRIMAS – MŪSŲ SRITIS!

 • Esame sukaupę ilgametę patirtį, dirbdami su įvairios apimties, skirtingos tematikos ir pobūdžio projektais, todėl galime sukurti gramatiškai taisyklingus, informatyvius ir patrauklius tekstus skirtingiems turinio sklaidos kanalams
 • Mūsų komandoje dirba patyrę tekstų rašytojai ir kvalifikuoti kalbos redaktoriai, gebantys sklandžiai, patraukliai ir taisyklingai perteikti jūsų klientams aktualią informaciją
 • Ruošiame optimizuotus tekstus, atitinkančius visus SEO keliamus reikalavimus
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų

 • Pagal poreikį sukurto turinio vizualizavimui naudojame kokybiškas ir licencijuotas nuotraukas iš istockphoto.com ir shutterstock.com bibliotekų
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

Turinio kūrimas – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kiek kainuoja sukurti turinį interneto svetainei?

Turinio kūrimo kaina priklauso nuo teksto apimties ir jo sudėtingumo. Preliminariai, sukurti išsamų ir SEO optimizuotą turinį vienam interneto svetainės puslapiui kainuos nuo 50 iki 100 €.