Skip to main content
SEO raktiniai žodžiai

SEO raktiniai žodžiai

Sužinokite kaip teisingai pasirinkti raktinius žodžius SEO optimizavimui

Kas yra SEO raktiniai žodžiai?

SEO raktiniai žodžiai – tai paieškos frazės, pagal kurias naudotojai ieško informacijos internete. Google duomenimis, paieškos frazės dažniausiai susideda iš 2-3 žodžių.

Naudotojai gali skirtingai ieškoti tos pačios tematikos informacijos, pavyzdžiui, „automobilių remontas”, „automobilių servisas” ar tiesiog „autoservisas” – visos šios paieškos pateiks skirtingus rezultatus, nes Google indeksuoja svetaines atsižvelgdamas į tai, kokios frazės svetainių turinyje yra naudojamos ir akcentuojamos labiausiai.

Kaip pasirinkti tinkamus raktinius žodžius SEO optimizavimui?

Būtina prisiminti, kad gerai optimizuoti vieną svetainės puslapį galima tik pagal 1-2 skirtingas paieškos frazes, todėl prieš pradedant SEO optimizavimą būtina žinoti kurie iš visų galimų raktinių žodžių variantų Google paieškoje yra naudojami dažniausiai.

Visų pirma, sudarykite bendrą visų paieškos frazių, kurios apibūdintų jūsų įmonės veiklą, parduodamas prekes ir (arba) teikiamas paslaugas sąrašą. Sudarydami raktinių žodžių sąrašą užduokite sau klausimą: „Kaip aš ieškočiau šios prekės ar paslaugos?“ ir pasižymėkite visus galimus variantus.

Net jeigu jūsų svetainėje yra pristatomos daugelio prekių kategorių prekės – kiekvienai prekių kategorijai būtina nustatyti tinkamiausią paieškos frazę.

Iš kelių vienodų paieškos frazių variantų išskirkite svarbiausius, t. y. dažniausiai naudojamus Google paieškoje. Šiam tikslui pasinaudokite Google Keyword Planner įrankiu (būtina turėti aktyvią Google Ads paskyrą) arba kitais SEO įrankiais.

Mūsų agentūra naudoja profesionalius SEO įrankius, kurių pagalba galime ne tik greitai nustatyti nurodytos paieškos frazės populiarumą, tačiau taip pat gauti ir kitų panašios tematikos paieškos frazių idėjų.

Sudarytą ir patikrintą raktinių žodžių sąrašą priskirkite vidiniams optimizuojamos svetainės puslapiams – kiekvienam puslapiui priskirkite po 1-2 daugiausiai paieškų turinčių frazių, kurioms jis bus optimizuojamas.

Atlikus SEO raktinių žodžių analizę toliau galima atlikti interneto svetainės SEO auditą bei pradėti jos vidinį SEO optimizavimą.

SEO PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

  • Turime didesnę nei 24 metų patirtį SEO optimizavimo srityje
  • SEO paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
  • Individualiai dirbame su kiekvienu SEO optimizavimo projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
  • SEO paslaugas teikiame naudodami profesionalius SEO įrankius
  • Teikiame išsamias ir informatyvias SEO paslaugų ataskaitas
  • Esame sertifikuota Google Premiere Partner agentūra
  • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų
  • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
  • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

SEO paslaugos – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra SEO?
SEO (Search Engine Optimization arba Optimizavimas Paieškos Sistemoms) – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti interneto svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų (Google, Bing, Yahoo ir pan.) paieškos rezultatų puslapių.
Kiek kainuoja SEO optimizavimas?
SEO paslaugų kaina priklauso nuo svetainės ir joje atliekamų SEO optimizavimo darbų apimties. Dažniausiai, vidutinės apimties svetainės pilno SEO optimizavimo kaina sudarys apie 1500 EUR.
SEO optimizavimas ar Google Ads reklama?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.
SEO optimizavimas – nuo ko pradėti?
SEO optimizavimą visų pirma reikėtų pradėti nuo vidinių SEO optimizavimo veiksmų – svetainės struktūros ir jos turinio optimizavimo. Prieš pradedant būtina atrinkti optimizavimui pasirinktus raktinius žodžius ir juos priskirti visiems vidiniams svetainės puslapiams.
Kas svarbiau – vidinis ar išorinis SEO optimizavimas?
Vidinis SEO optimizavimas yra vienareikšmiškai svarbesnis nei išorinis. Prieš pradedant išorinio SEO optimizavimo veiksmus būtina atlikti vidinį optimizavimą.