Reklama Gmail

Gmail reklamos tinklas

Gmail – tai viena populiariausių elektroninių pašto dėžučių visame pasaulyje. Beveik 85 % visų Lietuvos gyventojų, turinčių elektroninius paštus, naudojasi Gmail elektroninio pašto dėžutės paslauga. Dauguma vartotojų tikisi (ir laukia) naujienlaiškių iš įmonių, kurių teikiamos prekės ar paslaugos jiems yra aktualios. Gmail reklama yra puikus būdas greitai, patogiai, efektyviai ir individualiai pasiekti savo tikslinę auditoriją, pranešti esamiems ir potencialiems klientams aktualias naujienas arba informuoti apie specialiuosius pasiūlymus. Išplečiamieji Gmail reklamos skelbimai yra rodomi vartotojų Gmail elektroniniuose paštuose, skirtukų viršuje.

Reklamos Gmail tinkle privalumai

Reklama Gmail tinkle yra ganėtinai naujas reklamavimosi būdas, suteikiantis galimybę pristatyti savo produktus, prekes ir paslaugas. Lyginant su įprastu naujienlaiškių siuntimu, tai kur kas efektyvesnė ir patogesnė reklamavimosi galimybė. Kadangi šiuo metu Gmail kanalas neturi didelės konkurencijos, Jūsų skelbimai turi daugiau šansų būti pamatyti. Reklamų kainodara paremta aukciono principu, suteikiant galimybę pasirinkti, ar mokama už skelbimų parodymus, ar už jų paspaudimus. Pasirinkus mokėjimą už paspaudimus, mokama už rezultatą – reklaminių laiškų atidarymą. Šiuo atveju, atsidarius reklaminį laišką, nebereikia mokėti už kitus paspaudimus, todėl reklamai skirtas biudžetas panaudojamas maksimaliai tikslingai.

Reklamos Gmail tinkle galimybės

Reklama Gmail elektroniniame pašte suteikia galimybę pasiekti savo tikslinę auditoriją ir transliuoti reklamą tiek esamiems, tiek potencialiems klientams. Auditoriją galima skirstyti pagal verslui aktualius bruožus, pvz.: vartotojų naudojamus įrenginius, įvykdytus pirkimus, elektroniniuose laiškuose esančius raktinius žodžius ar internetinių svetainių adresus, taip pat – pagal vartotojo amžių, lytį, vietovę, kalbą, pomėgius, elektroniniame paraše minimas pareigas ir pan.

Paspaudus ant Gmail reklamos skelbimo, atidaromas elektroninis laiškas. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, laiško turinys gali būti tiek tekstinis, tiek vaizdinis, turėti nuotraukas, vaizdo įrašus ar interaktyviuosius elementus. Reklama pritaikoma visiems išmaniesiems įrenginiams, todėl galite būti tikri kokybišku turinio pateikimu bet kokioje situacijoje. Gautą reklamą vartotojai gali išsisaugoti, persiųsti arba ant jos spustelėti. Reklamos rezultatus lengva analizuoti ir, remiantis gautais duomenimis, – tobulinti būsimas Gmail reklamos kampanijas.

Daugiau informacijos apie Gmail reklamos skelbimus rasite šiame straipsnyje.

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą