Skip to main content
SEO priežiūra

SEO priežiūra

Sužinokite daugiau apie tai, kam yra reikalinga SEO priežiūra

Kas yra SEO priežiūra?

SEO priežiūra – tai paslauga, kurios tikslas yra išlaikyti ir gerinti pasiektus vidinio ir (arba) išorinio SEO optimizavimo rezultatus ir laiku identifikuoti bei ištaisyti galimas klaidas, dėl kurių pasiekti SEO rezultatai gali pablogėti.

Atliekant SEO priežiūrą yra svarbu ne tik laiku pastebėti neigiamus pokyčius optimizuotos svetainės raktinių žodžių pozicijose, bet ir atvirkščiai – teigiamus pasikeitimus konkuruojančių svetainių raktinių žodžių pozicijose.

Kam yra reikalinga SEO priežiūra?

Tam, kad interneto svetainė būtų informatyvi, jos puslapių turinys turi būti pakankamai dažnai atnaujinamas arba papildomas. Pavyzdžiui, atsiradus naujai prekei ar paslaugai arba skelbiant informaciją apie akciją, turi būti atitinkamai atnaujintas esamas arba sukuriamas naujas vidinis puslapis. Neteisingai arba neatsakingai atliekant pakeitimus, neatrenkant naujiems puslapiams tinkamų paieškos frazių, nestebint neteisingų (pasenusių, neveikiančių) vidinių nuorodų, laikui bėgant svetainės turinio prastėja ir dėl to atitinkamai blogėja jos SEO rezultatai.

Konkurentai nemiega ir taip pat rūpinasi savo svetainių optimizavimu – kylant konkuruojančių svetainių raktinių žodžių pozicijoms, atitinkamai krenta jūsų svetainės pozicijos. Laiku pastebėjus tokias tendencijas galima operatyviai sureaguoti ir atlikti papildomus vidinius ar išorinius SEO optimizavimo veiksmus, kurie padėtų susigrąžinti prarastus rezultatus.

SEO priežiūros kaina

SEO priežiūros kaina priklauso nuo prižiūrimos svetainės vidinių puslapių bei priežiūrai pasirinktų raktinių žodžių apimties. Kainą taip pat įtakoja ar rekomenduojamus SEO optimizavimo veiksmus atlieka pats užsakovas ar mūsų agentūros SEO specialistas.

SEO PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

  • Turime didesnę nei 24 metų patirtį SEO optimizavimo srityje
  • SEO paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
  • Individualiai dirbame su kiekvienu SEO optimizavimo projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
  • SEO paslaugas teikiame naudodami profesionalius SEO įrankius
  • Teikiame išsamias ir informatyvias SEO paslaugų ataskaitas
  • Esame sertifikuota Google Premiere Partner agentūra
  • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų
  • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
  • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

SEO paslaugos – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra SEO?
SEO (Search Engine Optimization arba Optimizavimas Paieškos Sistemoms) – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti interneto svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų (Google, Bing, Yahoo ir pan.) paieškos rezultatų puslapių.
Kiek kainuoja SEO optimizavimas?
SEO paslaugų kaina priklauso nuo svetainės ir joje atliekamų SEO optimizavimo darbų apimties. Dažniausiai, vidutinės apimties svetainės pilno SEO optimizavimo kaina sudarys apie 1500 EUR.
Kiek kainuoja SEO priežiūra?
SEO priežiūros kaina priklauso nuo prižiūrimos svetainės vidinių puslapių bei priežiūrai pasirinktų raktinių žodžių apimties. Dažniausiai, vidutinės apimties svetainės SEO priežiūros kaina sudarys apie 200 EUR / mėn.
SEO optimizavimas ar Google Ads reklama?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.
Ar SEO priežiūra yra būtina?
SEO priežiūra yra būtina, norint išlaikyti ir gerinti pasiektus SEO optimizavimo rezultatus ir laiku pastebėti ir ištaisyti aptiktus SEO trūkumus.