Skip to main content
Išorinis SEO optimizavimas

Išorinis SEO optimizavimas

Sužinokite daugiau apie tai, kas yra išorinis SEO optimizavimas

Kas yra išorinis SEO optimizavimas?

Išorinis SEO optimizavimas (Off-Site Optimization arba Off-Page Optimization) apima tuos SEO optimizavimo veikmus, kurie yra atliekami svetainės „išorėje”:

 • Kokybiškų atgalinių nuorodų iš kitų svetainių skaičiaus didinimas
 • Kenksmingų nuorodų į svetainę identifikavimas ir jų šalinimas
 • Teigiamų atsiliepimų skatinimas
 • Citavimo, atgalinių nuorodų publikavimo socialiniuose tinkluose skatinimas

Išorinis SEO optimizavimas atliekamas tik po atlikto svetainės vidinio SEO optimizavimo, kurio metu optimizuojama svetainės struktūra ir jos turinys.

Svarbiausius SEO optimizavimo faktorius lemia vidinis SEO optimizavimas, todėl prieš pradedant išorinio SEO optimizavimo veiksmus būtina atlikti vidinį optimizavimą.

Kiek trunka išorinis SEO optimizavimas?

Skirtingai nuo vidinio SEO optimizavimo, kuris paprastai yra atliekamas vieną kartą ir vėliau papildomas tik atsižvelgiant į svetainės turinio pasikeitimus, išorinis SEO optimizavimas turi būti atliekamas nuolatos.

Labai svarbu nuolatos stengtis didinti kokybiškų atgalinių nuorodų į svetainę, o taip pat teigiamų atsiliepimų skaičių ir tuo pačiu laiku identifikuoti bei pašalinti atsiradusias kenksmingas nuorodas.

Išorinis SEO optimizavimas – kaina?

Išorinio SEO optimizavimo kaina priklauso nuo optimizuojamų svetainės vidinių puslapių bei šiam optimizavimui pasirinktų raktinių žodžių apimties. Tiksli kaina nustatoma atlikus svetainės SEO auditą.

SEO PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

 • Turime didesnę nei 24 metų patirtį SEO optimizavimo srityje
 • SEO paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
 • Individualiai dirbame su kiekvienu SEO optimizavimo projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
 • SEO paslaugas teikiame naudodami profesionalius SEO įrankius
 • Teikiame išsamias ir informatyvias SEO paslaugų ataskaitas
 • Esame sertifikuota Google Premiere Partner agentūra
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

SEO paslaugos – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra SEO?
SEO (Search Engine Optimization arba Optimizavimas Paieškos Sistemoms) – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti interneto svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų (Google, Bing, Yahoo ir pan.) paieškos rezultatų puslapių.
Kiek kainuoja SEO optimizavimas?
SEO paslaugų kaina priklauso nuo svetainės ir joje atliekamų SEO optimizavimo darbų apimties. Dažniausiai, vidutinės apimties svetainės pilno SEO optimizavimo kaina sudarys apie 1500 EUR.
Kiek kainuoja išorinis SEO optimizavimas?
Išorinio SEO optimizavimo kaina priklauso nuo optimizuojamų svetainės vidinių puslapių bei šiam optimizavimui pasirinktų raktinių žodžių apimties. Dažniausiai, vieno vidinio puslapio išorinio optimizavimo kaina sudarys apie 200 EUR / mėn.
SEO optimizavimas ar Google Ads reklama?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.
Kiek trunka išorinis SEO optimizavimas?
Išorinio SEO optimizavimo trukmė yra neterminuota – rūpintis kokybiškų atgalinių nuorodų į svetainę, o taip pat teigiamų atsiliepimų skaičiaus didinimu reikia nuolatos. Matomam rezultatui pasiekti reikia bent 3 mėnesių.
Išorinis ar vidinis SEO optimizavimas – kas svarbiau?
Vidinis SEO optimizavimas yra vienareikšmiškai svarbesnis nei išorinis. Prieš pradedant išorinio SEO optimizavimo veiksmus būtina atlikti vidinį optimizavimą.