Profesionalios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos

Nerandate savo įmonės Google paieškoje ir norite būti aukščiau konkurentų?
Norite padidinti savo svetainės natūralų lankytojų srautą ir sužinoti daugiau apie SEO?

Jūs radote tinkamą sprendimą – tai mūsų agentūros profesionalios SEO paslaugos!

Kad SEO paslaugos užtikrintų ilgalaikius rezultatus ir aukštas pozicijas organinėje paieškoje, reikia kompetentingos ir patyrusios komandos.

Teikiame profesionalias SEO paslaugas ir dirbame individualiai su kiekvienu klientu, siūlydami racionaliai pagrįstus sprendimus, atitinkančius Jūsų verslo pobūdį ir tikslus!

Kodėl SEO paslaugos?

Aukštesnės svetainės pozicijos Google paieškoje

Aukštesnės svetainės pozicijos Google paieškoje

Lengvesnis svetainės suradimas pagal skirtingus raktinius žodžius

Lengvesnis svetainės suradimas pagal skirtingus raktinius žodžius

Didesnis svetainės lankytojų srautas

Didesnis svetainės lankytojų srautas

Augantis prekės ženklo / produkto žinomumas

Augantis prekės ženklo / produkto žinomumas

Augantis klientų pasitikėjimas

Augantis klientų pasitikėjimas

Ilgalaikiai rezultatai ir didelė investicinė grąža

Ilgalaikiai rezultatai ir didelė investicinė grąža

SEO paslaugos, atitinkančios paieškos sistemų reikalavimus

Jei SEO paslaugas teikianti įmonė bus orientuota į greitą uždarbį ir trumpalaikius tikslus, ji gali naudoti draudžiamas SEO optimizavimo technologijas, dėl kurių Jūsų svetainė gali ne tik prarasti savo pozicijas paieškoje, bet ir būti pašalinta iš natūralių paieškos rezultatų (daugiau apie tai skaitykite čia).

Galime užtikrinti, kad mūsų teikiamos SEO paslaugos atitinka naujausius paieškos sistemų algoritmus. Visuose SEO veiklos etapuose glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, atsakome į visus iškilusius klausimus ir reguliariai teikiame ataskaitas.

 • Dirbame tik pagal iš anksto su Jumis suderintą ir patvirtintą SEO paslaugų planą.
 • Pateikiame ataskaitas apie Jūsų svetainės trūkumus ir jų sprendimo būdus.
 • Naudojame tik paieškos sistemos reikalavimus atitinkančias SEO technologijas.
 • Pateikiame pilną informaciją apie Jūsų svetainės SEO pozicijas ir jų progresą.

Optimizavimas paieškos sistemoms – sužinokite daugiau!

Vis daugiau ir daugiau įmonių kuria savo interneto svetaines, el. prekybos portalus, juos aktyviai reklamuoja ir optimizuoja paieškos sistemoms, todėl konkurencija internete nuolatos auga, o SEO paslaugos tampa vis aktualesnės. Pavyzdžiui, Lietuvoje veikia šimtai internetinių baldų gamintojų svetainių, tačiau atlikti tyrimai rodo, kad naudotojai aktyviai peržiūri tik pirmuosius 2–3 paieškų rezultatų puslapius, kuriuose pateikiama vos po 10 nuorodų. Tai reiškia, kad didesnį natūralų lankytojų srautą turės tik tos svetainės, kurių nuorodos patenka į aukščiausius natūralios paieškos rezultatus.

Kokybiškos SEO paslaugos – kiekvienos šiuolaikinės įmonės poreikis!
Mūsų įmonės patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamią informaciją ir konsultaciją dėl Jūsų interneto svetainės SEO optimizavimo galimybių. Atlikę Jūsų svetainės SEO analizę ir įvertinę jos optimizavimo galimybes, pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį SEO optimizavimo planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį mokestį.

Patikėkite darbą profesionalams!

SEO paslaugas teikiame jau daugiau nei 20 metų. Mūsų patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamias konsultacijas visais su SEO paslaugomis susijusiais klausimais ir padės efektyviai išnaudoti visas SEO optimizavimo galimybes. Su mūsų pagalba padidinsite savo svetainės pozicijas natūraliuose paieškos rezultatuose ir natūralų lankytojų srautą. Griežtai laikomės sutartų terminų bei sąlygų ir visuomet siekiame, kad SEO paslaugos būtų atliktos profesionaliai, kokybiškai ir maksimaliai išnaudojant visas SEO optimizavimo galimybes.

Kartu su Jumis iškelsime tikslus ir, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes, pasiūlysime optimalų apmokėjimo planą, atliksime vidinius ir išorinius SEO optimizavimo veiksmus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie svarbiausius SEO rodiklius. Dirbame su modernia SEO ataskaitų sistema ir kiekvieną projektą sutvarkome pagal atskirus SEO parametrus ir reitingavimo faktorius, reguliariai atliekame SEO duomenų tikrinimą ir analizę. Pasirašius sutartį, Jums bus sukurta online prieiga prie mūsų ataskaitų sistemos, kad galėtumėte bet kuriuo metu peržiūrėti sugeneruotas SEO ataskaitas ir optimizavimo monitoringui skirtus įrankius

Kokius klausimus turėtumėte užduoti SEO specialistui?

Kad bendradarbiavimas su SEO paslaugas teikiančia įmone būtų orientuotas į aukščiausius rezultatus, užduokite klausimus, kurie leistų patikrinti SEO specialisto kvalifikaciją, SEO paslaugos teikiančios įmonės patirtį ir pagrindinius darbo principus.

 • Ar SEO įmonė yra orientuota į Jūsų verslo tobulinimą ir bendrą įmonės rinkodaros strategiją?
 • Ar SEO įmonė turi ilgametę patirtį, su kokiais klientai dirbo ir kaip sėkmingai įgyvendino projektus?
 • Ar SEO įmonė turi aiškiai apibrėžtą strategiją ir gali objektyviai įvertinti SEO optimizavimo galimybes?
 • Ar SEO įmonė gali pasiūlyti kompleksines SEM paslaugas?
 • Ar SEO įmonė galės suteikti visas Jus dominančias ataskaitas ir atsakyti į visus Jūsų klausimus?

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • SEO optimizavimo procesas yra sudėtingas, nuolatos besikeičiantis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Jei savo dėmesį sutelksite į SEO darbus, prarasite pakankamai daug laiko, kurį galėtumėte skirti savo verslo plėtrai. Ir atvirkščiai, patikėję šį darbą profesionaliai agentūrai, Jūs ne tik efektyviai planuosite laiką, bet ir išvengsite klaidų, kurios gali turėti neigiamos įtakos SEO rezultatams.
 • SEO rezultatus lemia įvairūs kriterijai, todėl, jei neturite skirtingas svetaines apimančios SEO optimizavimo praktikos, bus sunku numatyti svarbiausius SEO darbus. Agentūros, sėkmingai įgyvendinusios daug ir skirtingų SEO optimizavimo projektų, turi galimybę nuolatos stebėti pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų kitimą natūraliuose paieškos rezultatuose, atlikti šių pokyčių priežasčių analizes ir savo klientams pasiūlyti tinkamiausius SEO optimizavimo veiksmus.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra, sužinosite ne tik apie skirtingas SEO optimizavimo galimybes ir paieškos sistemoms keliamus reikalavimus, bet ir galėsite sekti skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Įvairios SEO įrankių ir ataskaitų sistemos yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google Search Console, Google Analytics bei kitomis SEO sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Mūsų SEO specialistai turi didesnę nei 20 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premiere Google Partner agentūra.
 • Su kiekvienu projektu dirbame individualiai, ieškodami būtent Jūsų verslui tinkamiausių sprendimų.
 • Su Jumis dirbs tik patyrusi SEO optimizavimo specialistų komanda.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis.
 • Esame sukaupę duomenis iš daugiau nei 100 įvairių interneto svetainių SEO optimizavimo projektų. Žinome, kad verslo sėkmė paremta gebėjimu prisitaikyti prie rinkos pokyčių, todėl nuolatos stebime pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atliekame šių pasikeitimų priežasčių analizę ir savo klientams siūlome geriausius SEO rezultatus užtikrinančius veiksmus.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas.
 • Užtikriname išsamią ir visuomet prieinamą SEO įrankių ir ataskaitų sistemą.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

Kiek kainuoja SEO optimizavimo paslaugos?

Galutinė SEO paslaugos kaina priklauso nuo svetainės turinio apimties, esamų SEO optimizavimo rezultatų, o taip pat ir nuo paties užsakovo indėlio į bendrą SEO optimizavimo procesą. Jeigu užsakovas ar jo paskirti atsakingi asmenys aktyviai dalyvauja procese, greitai priima sprendimus dėl pasiūlytų rekomendacijų, patys atlieka turinio ar technines optimizavimo užduotis, tai ne tik leidžia sumažinti bendrą SEO paslaugų kainą, bet ir daug greičiau pasiekti nustatytus tikslus.

Taip pat būtina iš anksto įvertinti ir esamos svetainės turinio valdymo sistemos galimybes – kartais, ypač senesnių svetainių, turinio valdymo sistemos galimybės neleidžia atlikti būtinų SEO pakeitimų, todėl tokiu atveju būtinas svetainę kūrusio ar ją prižiūrinčio programuotojo dalyvavimas.

Kokius SEO paslaugų planus mes siūlome?

Pastaba: pateiktos SEO optimizavimo paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.

v

SEO analizė

Tai pasiūlymas verslui, nepriklausomai nuo jo dydžio, norinčiam atlikti svetainės auditą, įvertinti SEO paslaugų būtinybę ir gauti aktualias rekomendacijas, skirtas svetainės pozicijų ir vartotojo patirties gerinimui.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

v

Vidinis SEO

Šis pasiūlymas tinka naujam verslui ir jau egzistuojančioms svetainėms, kurioms reikalingi atnaujinimo darbai. Vidinė SEO optimizacija orientuota į paieškos sistemų reikalavimus ir lankytojų patirties gerinimą, užtikrinant ilgalaikes aukštas svetainės pozicijas natūralioje paieškoje.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

v

Išorinis SEO

Šis pasiūlymas orientuotas į savo ateitį rimtai žiūrinčiam verslui, siekiančiam aukštesnių pozicijų natūralioje paieškoje. Išorinės SEO optimizacijos darbai apima atgalinių nuorodų skaičiaus ir kokybės gerinimą, kenkėjiškų nuorodų šalinimą ir SEO parametrų auginimą.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

v

Pilnas SEO optimizavimas

Tai pasiūlymas verslui, norinčiam ne tik užimti aukštas pozicijas natūralioje paieškoje, bet ir dominuoti konkurencingoje rinkoje. Pilnas optimizavimo paketas skirtas maksimalizuoti svetainės galimybes, stebėti rinkos pokyčius, sudominti ir išlaikyti svetainės lankytojus, kelti įmonės žinomumo ir patikimumo rodiklius.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

SEO naujienos

Naujienos, patarimai ir kita naudinga informacija apie svetainės optimizavimo galimybes ir skaitmeninės rinkodaros aktualijas. Jei turite klausimų arba norėtumėte sužinoti daugiau apie svetainių optimizaciją paieškos sistemoms, susisiekite su mūsų komanda el. paštu, telefonu arba užpildydami žemiau pateiktą formą.

El. paštas švenčia savo 50-tąjį gimtadienį

El. paštas švenčia savo 50-tąjį gimtadienį

Prieš 50 metų Ray Tomlinson išsiuntė pirmąjį elektroninį laišką. Praėjus daugiau nei 30 metų, „Google“ inžinierius Paul Buchheit nusprendė pagerinti el. pašto naudojimo patirtį ir pristatė „Gmail“, išspręsdamas daugelį tuometinių el. pašto problemų. Šiame straipsnyje dalinamės trumpa el. pašto istorija ir 5 paprastomis gudrybėmis, kurios kasdieniam „Gmail“ naudojimui suteiks dar daugiau lankstumo.

skaityti daugiau
Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

2020-ieji buvo pilni iššūkių. Tai metai, atnešę labai daug klausimų ir abejonių, o internetinė erdvė tapo kaip niekada svarbi verslo vystymui ir augimui. Jau dabar galime matyti tendencijas, kurios, tikėtina, 2021-aisiais taps savo srities lyderėmis. Šiame tekste norime trumpai apžvelgti rinkodaros ekspertų prognozes, kaip turėtų keistis SEO ir skaitmeninės rinkodaros pasaulis peržengus naujųjų metų slenkstį.

skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Noras taupyti ir protingai investuoti verslą moko priimti racionaliai pagrįstus sprendimus. Renkantis SEO paslaugų teikėją tai ypatingai aktualu, kadangi numatyti, kas jūsų verslui suteiks realios vertės, gali būti sudėtingiau, nei atrodo. „Google“ pasidalino 3 žingsnių vadovu, kuriame pateikiami esminiai SEO specialisto pasirinkimo kriterijai, ypatingai aktualūs verslo pradžiai.

skaityti daugiau
Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Greičiausiai apie „Broken Link Building“ jau esate girdėję. Tačiau, ar žinote, ką iš tiesų tai reiškia – ar tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti, ir jei taip, – nuo ko pradėti? Tai gana paprasta! Išmokite dirbti su „Broken Link Building“ sistema ir sustiprinkite savo svetainės pozicijas organinėje paieškoje.

skaityti daugiau
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą