Profesionalios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos

Nerandate savo įmonės Google paieškoje ir norite būti aukščiau konkurentų?
Norite padidinti savo svetainės natūralų lankytojų srautą ir sužinoti daugiau apie SEO?

Jūs radote tinkamą sprendimą – tai mūsų agentūros profesionalios SEO paslaugos!

Kad SEO paslaugos užtikrintų ilgalaikius rezultatus ir aukštas pozicijas organinėje paieškoje, reikia kompetentingos ir patyrusios komandos.

Teikiame profesionalias SEO paslaugas ir dirbame individualiai su kiekvienu klientu, siūlydami racionaliai pagrįstus sprendimus, atitinkančius Jūsų verslo pobūdį ir tikslus!

Kodėl SEO paslaugos?

Aukštesnės svetainės pozicijos Google paieškoje

Aukštesnės svetainės pozicijos Google paieškoje

Lengvesnis svetainės suradimas pagal skirtingus raktinius žodžius

Lengvesnis svetainės suradimas pagal skirtingus raktinius žodžius

Didesnis svetainės lankytojų srautas

Didesnis svetainės lankytojų srautas

Augantis prekės ženklo / produkto žinomumas

Augantis prekės ženklo / produkto žinomumas

Augantis klientų pasitikėjimas

Augantis klientų pasitikėjimas

Ilgalaikiai rezultatai ir didelė investicinė grąža

Ilgalaikiai rezultatai ir didelė investicinė grąža

SEO paslaugos, atitinkančios paieškos sistemų reikalavimus

Jei SEO paslaugas teikianti įmonė bus orientuota į greitą uždarbį ir trumpalaikius tikslus, ji gali naudoti draudžiamas SEO optimizavimo technologijas, dėl kurių Jūsų svetainė gali ne tik prarasti savo pozicijas paieškoje, bet ir būti pašalinta iš natūralių paieškos rezultatų (daugiau apie tai skaitykite čia).

Galime užtikrinti, kad mūsų teikiamos SEO paslaugos atitinka naujausius paieškos sistemų algoritmus. Visuose SEO veiklos etapuose glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, atsakome į visus iškilusius klausimus ir reguliariai teikiame ataskaitas.

 • Dirbame tik pagal iš anksto su Jumis suderintą ir patvirtintą SEO paslaugų planą.
 • Pateikiame ataskaitas apie Jūsų svetainės trūkumus ir jų sprendimo būdus.
 • Naudojame tik paieškos sistemos reikalavimus atitinkančias SEO technologijas.
 • Suprantame, kad SEO paslaugos yra neatsiejamos nuo išsamios analizės, todėl pateikiame pilną informaciją apie Jūsų svetainės SEO pozicijas ir jų progresą.

Optimizavimas paieškos sistemoms – sužinokite daugiau!

Vis daugiau ir daugiau įmonių kuria savo interneto svetaines, el. prekybos portalus, juos aktyviai reklamuoja ir optimizuoja paieškos sistemoms, todėl konkurencija internete nuolatos auga, o SEO paslaugos tampa vis aktualesnės. Pavyzdžiui, Lietuvoje veikia šimtai internetinių baldų gamintojų svetainių, tačiau atlikti tyrimai rodo, kad naudotojai aktyviai peržiūri tik pirmuosius 2–3 paieškų rezultatų puslapius, kuriuose pateikiama vos po 10 nuorodų. Tai reiškia, kad didesnį natūralų lankytojų srautą turės tik tos svetainės, kurių nuorodos patenka į aukščiausius natūralios paieškos rezultatus.

Kokybiškos SEO paslaugos – kiekvienos šiuolaikinės įmonės poreikis!

Mes suprantame, kad SEO paslaugos gali kelti nemažai klausimų, todėl mūsų patyrę SEO specialistai suteiks Jums išsamią konsultaciją dėl Jūsų interneto svetainės optimizavimo galimybių. Atlikę Jūsų svetainės SEO analizę, pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį SEO optimizavimo planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį mokestį.

Patikėkite darbą profesionalams!

SEO paslaugas teikiame jau daugiau nei 20 metų. Mūsų patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamias konsultacijas visais su SEO darbais susijusiais klausimais ir padės efektyviai išnaudoti visas SEO optimizavimo galimybes. Su mūsų pagalba padidinsite savo svetainės pozicijas natūraliuose paieškos rezultatuose ir natūralų lankytojų srautą. Griežtai laikomės sutartų terminų bei sąlygų ir visuomet siekiame, kad SEO paslaugos būtų atliktos profesionaliai, kokybiškai ir maksimaliai išnaudojant visas SEO optimizavimo galimybes.

Kartu su Jumis iškelsime tikslus ir, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes, pasiūlysime optimalų apmokėjimo planą, atliksime vidinius ir išorinius SEO optimizavimo veiksmus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie svarbiausius SEO rodiklius. Dirbame su modernia SEO ataskaitų sistema ir kiekvieną projektą sutvarkome pagal atskirus SEO parametrus ir reitingavimo faktorius, reguliariai atliekame SEO duomenų tikrinimą ir analizę. Pasirašius sutartį, Jums bus sukurta online prieiga prie mūsų ataskaitų sistemos, kad galėtumėte bet kuriuo metu peržiūrėti sugeneruotas SEO ataskaitas ir optimizavimo monitoringui skirtus įrankius.

Kokius klausimus turėtumėte užduoti SEO specialistui?

Kad bendradarbiavimas su skaitmeninės rinkodaros įmone būtų profesioanlus ir malonus, o SEO paslaugos būtų orientuotos į aukščiausius rezultatus, užduokite klausimus, kurie leistų patikrinti SEO specialisto kvalifikaciją, Jūsų pasirinktos įmonės patirtį ir pagrindinius darbo principus.

 • Ar SEO įmonė ir jos siūlomos SEO paslaugos yra orientuotos į Jūsų verslo tobulinimą ir bendrą įmonės rinkodaros strategiją?
 • Ar SEO įmonė turi ilgametę patirtį, su kokiais klientai dirbo ir kaip sėkmingai įgyvendino projektus?
 • Ar SEO įmonė turi aiškiai apibrėžtą strategiją ir gali objektyviai įvertinti SEO optimizavimo galimybes?
 • Ar SEO įmonė gali pasiūlyti kompleksines SEM paslaugas?
 • Ar SEO įmonė galės suteikti visas Jus dominančias ataskaitas ir atsakyti į visus Jūsų klausimus?

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • SEO optimizavimo procesas yra sudėtingas, nuolatos besikeičiantis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Jei savo dėmesį sutelksite į SEO darbus, prarasite pakankamai daug laiko, kurį galėtumėte skirti savo verslo plėtrai. Ir atvirkščiai, patikėję šį darbą profesionaliai agentūrai, Jūs ne tik efektyviai planuosite laiką, bet ir išvengsite klaidų, kurios gali turėti neigiamos įtakos SEO rezultatams.
 • SEO rezultatus lemia įvairūs kriterijai, todėl, jei neturite skirtingas svetaines apimančios SEO optimizavimo praktikos, bus sunku numatyti svarbiausius SEO darbus. Agentūros, sėkmingai įgyvendinusios daug ir skirtingų SEO optimizavimo projektų, turi galimybę nuolatos stebėti pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų kitimą natūraliuose paieškos rezultatuose, atlikti šių pokyčių priežasčių analizes ir savo klientams pasiūlyti tinkamiausius SEO optimizavimo veiksmus.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra, sužinosite ne tik apie skirtingas SEO optimizavimo galimybes ir paieškos sistemoms keliamus reikalavimus, bet ir galėsite sekti skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Kad SEO paslaugos būtų sėkmingai įgyvendintos, reikalingos įvairios SEO įrankių ir ataskaitų sistemos, kurios yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google Search Console, Google Analytics bei kitomis SEO sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Mūsų SEO specialistai turi didesnę nei 20 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premiere Google Partner agentūra.
 • Su kiekvienu projektu dirbame individualiai, ieškodami būtent Jūsų verslui tinkamiausių sprendimų.
 • Su Jumis dirbs tik patyrusi SEO optimizavimo specialistų komanda.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis, užtikrindami, kad SEO paslaugos atitiktų individualius verslo poreikius.
 • Esame sukaupę duomenis iš daugiau nei 100 įvairių interneto svetainių SEO optimizavimo projektų. Žinome, kad verslo sėkmė paremta gebėjimu prisitaikyti prie rinkos pokyčių, todėl nuolatos stebime pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atliekame šių pasikeitimų priežasčių analizę ir savo klientams siūlome geriausius SEO rezultatus užtikrinančius veiksmus.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas.
 • Užtikriname išsamią ir visuomet prieinamą SEO įrankių ir ataskaitų sistemą.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

Kiek kainuoja SEO optimizavimo paslaugos?

Galutinė SEO paslaugos kaina priklauso nuo svetainės turinio apimties, esamų SEO optimizavimo rezultatų, o taip pat ir nuo paties užsakovo indėlio į bendrą SEO optimizavimo procesą. Jeigu užsakovas ar jo paskirti atsakingi asmenys aktyviai dalyvauja procese, greitai priima sprendimus dėl pasiūlytų rekomendacijų, patys atlieka turinio ar technines optimizavimo užduotis, tai ne tik leidžia sumažinti bendrą SEO paslaugų kainą, bet ir daug greičiau pasiekti nustatytus tikslus.

Taip pat būtina iš anksto įvertinti ir esamos svetainės turinio valdymo sistemos galimybes – kartais, ypač senesnių svetainių, turinio valdymo sistemos galimybės neleidžia atlikti būtinų SEO pakeitimų, todėl tokiu atveju sėkmingam SEO paslaugos įgyvendinimui yra būtinas svetainę kūrusio ar ją prižiūrinčio programuotojo dalyvavimas.

Kokius SEO paslaugų planus mes siūlome?

Pastaba: pateiktos SEO optimizavimo paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.

v

SEO analizė

Tai pasiūlymas verslui, nepriklausomai nuo jo dydžio, norinčiam atlikti svetainės auditą, įvertinti SEO paslaugų būtinybę ir gauti aktualias rekomendacijas, skirtas svetainės pozicijų ir vartotojo patirties gerinimui.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

v

Vidinis SEO

Šis pasiūlymas tinka naujam verslui ir jau egzistuojančioms svetainėms, kurioms reikalingi atnaujinimo darbai. Vidinė SEO optimizacija orientuota į paieškos sistemų reikalavimus ir lankytojų patirties gerinimą, užtikrinant ilgalaikes aukštas svetainės pozicijas natūralioje paieškoje.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

v

Išorinis SEO

Šis pasiūlymas orientuotas į savo ateitį rimtai žiūrinčiam verslui, siekiančiam aukštesnių pozicijų natūralioje paieškoje. Išorinės SEO optimizacijos darbai apima atgalinių nuorodų skaičiaus ir kokybės gerinimą, kenkėjiškų nuorodų šalinimą ir SEO parametrų auginimą.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

v

Pilnas SEO optimizavimas

SEO paslaugos verslui, norinčiam ne tik užimti aukštas pozicijas natūralioje paieškoje, bet ir dominuoti konkurencingoje rinkoje. Pilnas optimizavimo paketas skirtas maksimalizuoti svetainės galimybes, stebėti rinkos pokyčius, sudominti ir išlaikyti svetainės lankytojus, kelti įmonės žinomumo ir patikimumo rodiklius.

Kaina ir trukmė priklauso nuo svetainės turinio / vidinių puslapių apimties.

SEO dažiausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kiek kainuoja interneto svetainės SEO optimizavimas?

Interneto svetainės SEO optimizavimo kaina visų pirma priklauso nuo svetainės apimties, taip pat – nuo SEO optimizavimui pasirinktų raktinių žodžių kiekio bei jų konkurencingumo. Visas SEO optimizavimo procesas yra skaidomas į atskirus etapus, todėl tiksliau galima būtų įvertinti kiekvieno etapo kainą atskirai:

SEO analizė
Kaina: 200–400 €, priklausomai nuo svetainės apimties. Trukmė: 1–2 savaitės.

Vidinis SEO optimizavimas
Kaina: 400–800 €, priklausomai nuo svetainės bei reikiamų darbų apimties. Trukmė: 4–8 savaitės.

Išorinis SEO optimizavimas
Kaina: 100–200 € už vieną vidinį puslapį (raktinę frazę). Trukmė: ne mažiau 3 mėnesių.

Visiems savo klientams rekomenduojame pilną SEO paslaugų paketą, į kurį įskaičiuoti visi būtini SEO optimizavimo darbai.

Plačiau apie tai: SEO paslaugų kaina, SEO analizė, Vidinis SEO optimizavimas, Išorinis SEO optimizavimas.

Per kiek laiko galima iškelti svetainę į pirmą paieškos rezultatų puslapį?

Visiškai naujos svetainės iškėlimas į pirmą natūralių paieškos rezultatų puslapį pagal pasirinktą raktinę frazę gali užtrukti nuo 3 iki 6 mėnesių, priklausomai nuo raktinės frazės konkurencingumo. Ilgiau veikiančios ir didelių SEO trūkumų neturinčios svetainės iškėlimas į pirmą natūralių paieškos rezultatų puslapį pagal pasirinktą raktinę frazę gali užtrukti nuo 2 iki 4 mėnesių, taip pat priklausomai nuo raktinės frazės konkurencingumo.

Plačiau apie tai: SEO optimizavimas, SEO optimizavimo kriterijai.

Vidinis ar išorinis SEO optimizavimas – kas svarbiau?

Vidinis SEO optimizavimas vienareikšmiškai yra svarbesnis už išorinį SEO optimizavimą. Pradėti išorinį SEO optimizavimą, prieš tai tinkamai neatlikus visų būtinų vidinių SEO optimizavimo veiksmų, net neverta.

Plačiau apie tai: SEO optimizavimo kriterijai, Vidinis SEO optimizavimas, Išorinis SEO optimizavimas.

Paleidome savo svetainę jau prieš kurį laiką, tačiau ji nėra randama paieškoje pagal jokius paieškos žodžius, kodėl?

Dažniausiai tai atsitinka svetainės kūrėjams neišjungus „neindeksavimo“ nuostatos svetainėje po jos paleidimo. Kol svetainė yra kuriama, „neindeksavimo“ nuostata reikalinga tam, kad paieškos sistemos neindeksuotų ir savo rezultatuose nepateikinėtų rezultatų iš dar neužbaigtos svetainės. Paleidus svetainę, šią nuostatą būtina išjungti – svetainės kūrėjai kartais pamiršta tai padaryti.

Taip pat būtina žinoti, kad visiškai naujos svetainės natūraliuose paieškos rezultatuose pradedamos rodyti tik po kelių dienų ar net savaičių, be to, pradžioje jų pozicijos būna pakankamai žemos, ypač tuomet, jei prieš paleidimą nebuvo atliktas vidinis SEO optimizavimas. Jeigu vidinis SEO optimizavimas yra atliktas tinkamai, laikui bėgant naujos svetainės pozicijos natūraliai kils.

Plačiau apie tai: SEO optimizavimo kriterijai, Vidinis SEO optimizavimas, Išorinis SEO optimizavimas.

Atnaujinome svetainę pagal visus šiuolaikinius reikalavimus, tačiau jos pozicijos natūraliuose paieškos rezultatuose ir natūralus lankytojų srautas nukrito, kodėl?

Dažniausiai tai atsitinka pasikeitus svetainės vidinių puslapių adresų struktūrai ir nesukūrus reikiamų nukreipimų iš senų į naujus vidinių puslapių adresus. Pavyzdžiui, jeigu ankstesnėje svetainėje puslapio „Paslaugos“ adresas buvo /musu-paslaugos/, o naujoje svetainėje jis pasikeitė į /paslaugos/, greičiausiai, surinkus seną adresą, bus parodomas „puslapis nerastas“ pranešimas. Dėl šios priežasties paieškos sistemos pašalina iš savo duomenų bazės informaciją apie nerastus senos svetainės puslapius, o naujos svetainės puslapius indeksuoja iš naujo.

Tam, kad išvengti svetainės pozicijų ir natūralaus lankytojų srauto kritimo po svetainės atnaujinimo, prieš paleidžiant naują svetainę, būtina susieti ir sukurti nukreipimus iš senų svetainės puslapių adresų į naujus. Sukūrus tokius nukreipimus ir surinkus seną svetainės adresą, lankytojai automatiškai bus nukreipti naujo puslapio adresu, o paieškos sistemos tokiu būdu susies naują svetainės puslapį su senuoju.

Mano svetainės pozicijos natūraliuose paieškos rezultatuose pagal tą pačią paieškos frazę nuolatos keičiasi, kodėl?

Kasdien, kas valandą ir kas minutę interneto erdvėje nuolatos vyksta milžiniškas duomenų pasikeitimas – kuriamos naujos bei atnaujinamos esamos svetainės, naujienų, skelbimų bei tinklaraščių svetainės papildomos naujais įrašais. Paieškos sistemos nuolatos tobulina savo paieškos ir rezultatų pateikimo algoritmus, siekdamos naudotojams pateikti kuo tikslesnę ir aktualesnę informaciją. Svetainės pozicijos natūraliuose paieškos rezultatuose priklauso nuo daugelio vidinių ir išorinių SEO kriterijų, todėl natūralūs paieškos rezultatai keičiasi nuolatos.

Plačiau apie tai: SEO optimizavimo kriterijai.

SEO naujienos

Naujienos, patarimai ir kita naudinga informacija apie svetainės optimizavimo galimybes ir skaitmeninės rinkodaros aktualijas. Jei turite klausimų arba norėtumėte sužinoti daugiau apie svetainių optimizaciją paieškos sistemoms, susisiekite su mūsų komanda el. paštu, telefonu arba užpildydami žemiau pateiktą formą.

El. paštas švenčia savo 50-tąjį gimtadienį

El. paštas švenčia savo 50-tąjį gimtadienį

Prieš 50 metų Ray Tomlinson išsiuntė pirmąjį elektroninį laišką. Praėjus daugiau nei 30 metų, „Google“ inžinierius Paul Buchheit nusprendė pagerinti el. pašto naudojimo patirtį ir pristatė „Gmail“, išspręsdamas daugelį tuometinių el. pašto problemų. Šiame straipsnyje dalinamės trumpa el. pašto istorija ir 5 paprastomis gudrybėmis, kurios kasdieniam „Gmail“ naudojimui suteiks dar daugiau lankstumo.

skaityti daugiau
Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

2020-ieji buvo pilni iššūkių. Tai metai, atnešę labai daug klausimų ir abejonių, o internetinė erdvė tapo kaip niekada svarbi verslo vystymui ir augimui. Jau dabar galime matyti tendencijas, kurios, tikėtina, 2021-aisiais taps savo srities lyderėmis. Šiame tekste norime trumpai apžvelgti rinkodaros ekspertų prognozes, kaip turėtų keistis SEO ir skaitmeninės rinkodaros pasaulis peržengus naujųjų metų slenkstį.

skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Noras taupyti ir protingai investuoti verslą moko priimti racionaliai pagrįstus sprendimus. Renkantis SEO paslaugų teikėją tai ypatingai aktualu, kadangi numatyti, kas jūsų verslui suteiks realios vertės, gali būti sudėtingiau, nei atrodo. „Google“ pasidalino 3 žingsnių vadovu, kuriame pateikiami esminiai SEO specialisto pasirinkimo kriterijai, ypatingai aktualūs verslo pradžiai.

skaityti daugiau
Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Greičiausiai apie „Broken Link Building“ jau esate girdėję. Tačiau, ar žinote, ką iš tiesų tai reiškia – ar tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti, ir jei taip, – nuo ko pradėti? Tai gana paprasta! Išmokite dirbti su „Broken Link Building“ sistema ir sustiprinkite savo svetainės pozicijas organinėje paieškoje.

skaityti daugiau
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą