Profesionalios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos

Nerandate savo įmonės Google paieškoje ir norite būti aukščiau konkurentų?
Norite padidinti savo svetainės natūralų lankytojų srautą ir sužinoti daugiau apie SEO?
Jūs radote tinkamą sprendimą – tai mūsų agentūros profesionalios SEO paslaugos!

SEO paslaugos – sužinokite daugiau!

Konkurencija internete nuolatos auga, todėl SEO paslaugos tampa aktualesnės. Vis daugiau ir daugiau įmonių kuria savo interneto svetaines, el. prekybos portalus, juos aktyviai reklamuoja bei optimizuoja paieškos sistemoms. Lietuvoje veikia šimtai internetinių baldų gamintojų svetainių, tačiau paieškos sistemų rezultatuose pateikiama tik 10 nuorodų, o naudotojai aktyviai peržiūri tik pirmus 2–3 puslapius. Todėl didesnį natūralų lankytojų srautą turės tik tos svetainės, kurių nuorodos pateikiamos pirmuose paieškos rezultatų puslapiuose.
Kokybiškos SEO paslaugos – kiekvienos šiuolaikinės įmonės poreikis!
Mūsų įmonės patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamią informaciją ir konsultaciją dėl Jūsų interneto svetainės SEO optimizavimo galimybių. Atlikę Jūsų svetainės SEO analizę ir įvertinę jos optimizavimo galimybes, pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį SEO optimizavimo planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį mokestį.

Patikėkite darbą profesionalams!

SEO paslaugas teikiame jau daugiau nei 10 metų. Mūsų patyrę SEO optimizavimo specialistai padės Jums efektyviai išnaudoti visas SEO optimizavimo galimybes. Su mūsų pagalba padidinsite savo svetainės pozicijas natūraliuose paieškos rezultatuose ir natūralų lankytojų srautą. Mes sieksime, kad SEO paslaugos būtų atliktos profesionaliai, kokybiškai ir maksimaliai išnaudojant visas SEO optimizavimo galimybes.

Kartu su Jumis iškelsime tikslus ir, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes, pasiūlysime optimalų apmokėjimo planą, atliksime vidinius ir išorinius SEO optimizavimo veiksmus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie svarbiausius SEO rodiklius. Analizuodami ataskaitų duomenis ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius, atliksime papildomus SEO optimizavimo veiksmus ir nuolatos sieksime maksimalių rezultatų.

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • SEO optimizavimo procesas yra sudėtingas, nuolatos besikeičiantis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Tam reikia pakankamai daug laiko, kurį Jūs turite skirti savo verslui. Patikėję šį darbą agentūrai, Jūs ne tik sutaupysite savo brangų laiką, bet ir nepadarysite klaidų, dėl kurių SEO rezultatai prastėja.
 • SEO rezultatus įtakojančių kriterijų yra labai daug, todėl neturint skirtingų svetainių SEO optimizavimo praktikos Jums bus sunku nustatyti svarbiausius SEO veiksmus. Daug ir skirtingų SEO optimizavimo projektų atlikusios agentūros turi galimybę nuolatos stebėti pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atlikti šių pasikeitimų priežasčių analizes ir savo klientams pasiūlyti tinkamiausius SEO optimizavimo veiksmus.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra patys sužinosite daugiau ne tik apie skirtingas SEO optimizavimo galimybes, bet ir apie skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Įvairios SEO įrankių ir ataskaitų sistemos yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google Webmater Tools, Google Analytics bei kitomis SEO sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Turime didesnę nei 10 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premiere Google Partner agentūra.
 • Su Jumis dirbs tik patyręs SEO optimizavimo specialistas.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis.
 • Esame sukaupę duomenis iš daugiau nei 100 įvairių interneto svetainių SEO optimizavimo projektų. Nuolatos stebime pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atliekame šių pasikeitimų priežasčių analizę ir savo klientams siūlome geriausius SEO rezultatus užtikrinančius veiksmus.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Visada prieinama ir išsami SEO įrankių ir ataskaitų sistema.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Pastaba: pateiktos SEO optimizavimo paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.
Galutinė SEO paslaugos kaina priklauso nuo svetainės turinio apimties, esamų SEO optimizavimo rezultatų, o taip pat ir nuo paties užsakovo indėlio į bendrą SEO optimizavimo procesą. Jeigu užsakovas ar jo paskirti atsakingi asmenys aktyviai dalyvauja procese, greitai priima sprendimus dėl pasiūlytų rekomendacijų, patys atlieka turinio ar technines optimizavimo užduotis, tai ne tik leidžia sumažinti bendrą SEO paslaugų kainą, bet ir daug greičiau pasiekti nustatytus tikslus.

Taip pat būtina iš anksto įvertinti ir esamos svetainės turinio valdymo sistemos galimybes – kartais, ypač senesnių svetainių turinio valdymo sistemos galimybės neleidžia atlikti būtinų SEO pakeitimų, todėl tokiu atveju būtinas svetainę kūrusio ar ją prižiūrinčio programuotojo dalyvavimas.

SEO naujienos

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

2020-ieji buvo pilni iššūkių. Tai metai, atnešę labai daug klausimų ir abejonių, o internetinė erdvė tapo kaip niekada svarbi verslo vystymui ir augimui. Jau dabar galime matyti tendencijas, kurios, tikėtina, 2021-aisiais taps savo srities lyderėmis. Šiame tekste norime trumpai apžvelgti rinkodaros ekspertų prognozes, kaip turėtų keistis SEO ir skaitmeninės rinkodaros pasaulis peržengus naujųjų metų slenkstį.

skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Noras taupyti ir protingai investuoti verslą moko priimti racionaliai pagrįstus sprendimus. Renkantis SEO paslaugų teikėją tai ypatingai aktualu, kadangi numatyti, kas jūsų verslui suteiks realios vertės, gali būti sudėtingiau, nei atrodo. „Google“ pasidalino 3 žingsnių vadovu, kuriame pateikiami esminiai SEO specialisto pasirinkimo kriterijai, ypatingai aktualūs verslo pradžiai.

skaityti daugiau
Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Greičiausiai apie „Broken Link Building“ jau esate girdėję. Tačiau, ar žinote, ką iš tiesų tai reiškia – ar tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti, ir jei taip, – nuo ko pradėti? Tai gana paprasta! Išmokite dirbti su „Broken Link Building“ sistema ir sustiprinkite savo svetainės pozicijas organinėje paieškoje.

skaityti daugiau
4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

Turinys yra jūsų verslo veidas, SEO – darbo jėga, t. y., SEO atidaro duris potencialiai jūsų auditorijai ir maloniai kviečia užeiti. Turinys ir SEO sudaro turinio rinkodaros pagrindą (tinkamu metu pateikti tinkamą informaciją tinkamai auditorijai), todėl negali egzistuoti vienas be kito. Ką, tai žinodami, turėtumėte daryti jūs?

skaityti daugiau
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti pateiktą paslaugų paklausimo formą.
Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs, tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą