Sužinokite daugiau apie SEO optimizavimą

Konkurencija internete nuolatos auga. Vis daugiau ir daugiau įmonių kuria savo interneto svetaines, el. prekybos portalus, juos aktyviai reklamuoja bei optimizuoja paieškos sistemoms. Lietuvoje veikia šimtai baldų gamintojų interneto svetainių, tačiau paieškos sistemų rezultatų sąrašuose pateikiama tik 10 nuorodų, o naudotojai aktyviai peržiūri tik pirmus 2-3 rezultatų puslapius. Todėl į natūralų lankytojų srautą savo svetainėje galės pretenduoti tik tos baldų gamintojų svetainės, kurių nuorodos yra pateikiamos pirmuose paieškos rezultatų puslapiuose.

Gerai atliktas interneto svetainės SEO optimizavimas – būtina užduotis šiuolaikiniam verslui!

Mūsų įmonės patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamią informaciją bei pakonsultuos dėl Jūsų interneto svetainės SEO optimizavimo galimybių. Atlikę Jūsų svetainės SEO analizę ir įvertinę jos optimizavimo galimybes mes pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį SEO optimizavimo planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį mokestį.

Patikėkite darbą profesionalams

Esame patyrę SEO optimizavimo specialistai ir turime didesnę nei 10 metų patirtį. Mūsų patyrę SEO optimizavimo specialistai padės Jums efektyviai išnaudoti visas SEO optimizavimo galimybes. Su mūsų pagalba ne tik padidinsite savo svetainės lankomumą ir pozicijas natūraliuose paieškos rezultatuose, bet sutaupysite pakankamai laiko ir pinigų. Specialiai mūsų klientams sukurtoje SEO įrankių ir ataskaitų sistemoje galėsite nuolatos matyti ir lyginti visus svarbiausius SEO rodiklius.

Mūsų siekis – padidinti natūralų lankytojų srautą Jūsų svetainėje maksimaliai išnaudojant visas SEO optimizavimo galimybes. Kartu su Jumis iškelsime tikslus, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes pasiūlysime optimalų SEO optimizavimo paslaugų apmokėjimo planą, atliksime vidinius ir išorinius SEO optimizavimo veiksmus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie raktinių žodžių pozicijas ir natūralų lankytojų srautą. Remdamiesi ataskaitų duomenimis ir atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus atliksime papildomus SEO optimizavimo veiksmus siekdami maksimalaus rezultato ir Jūsų investicijų grąžos.

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • SEO optimizavimo procesas yra sudėtingas, nuolatos besikeičiantis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Tam reikia skirti pakankamai laiko, kurį Jūs turite skirti savo verslui. Patikėję šį darbą agentūrai Jūs ne tik sutaupysite savo brangų laiką bet ir nepadarysite klaidų, dėl kurių SEO rezultatai prastėja.

 • SEO rezultatus įtakojančių kriterijų yra labai daug ir neturint skirtingų svetainių SEO optimizavimo praktikos Jums bus sunku nustatyti svarbiausius SEO veiksmus. Daug ir skirtingų SEO optimizavimo projektų atlikusios agentūros turi galimybę nuolatos stebėti pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atlikti šių pasikeitimų priežasčių analizes bei savo klientams pasiūlyti tinkamiausius SEO optimizavimo veiksmus.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra patys sužinosite daugiau ne tik apie skirtingas SEO optimizavimo galimybes, bet ir aplamai apie skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Įvairios SEO įrankių ir ataskaitų sistemos yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google Webmater Tools, Google Analytics bei kitomis SEO sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Turime didesnę nei 10 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premiere Google Partner agentūra.
 • Su Jumis dirbs tik patyręs SEO optimizavimo specialistas.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis.
 • Esame sukaupę duomenis iš daugiau nei 100 įvairių interneto svetainių SEO optimizavimo projektų. Nuolatos stebime pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atliekame šių pasikeitimų priežasčių analizę bei savo klientams pasiūlome geriausius SEO rezultatus teikiančius veiksmus.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų salygas.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Visada prieinama ir išsami SEO įrankių ir ataskaitų sistema.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

SEO optimizavimo paslaugų kaina

Pastaba: pateiktos SEO optimizavimo paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.

Analizė

Svetainės SEO analizė
200-400/už projektą
 • Raktinių žodžių ir jų pozicijų analizė
 • Svetainės struktūros ir turinio analizė
 • Rekomendacijos vidiniam, techniniam bei išoriniam optimizavimui
 • Trukmė: 1-2 savaitės
Užsakyti

Vidinis SEO

Vidiniai SEO optimizavimo veiksmai
400-800/už projektą
 • Svetainės SEO analizė
 • SEO tekstų sukūrimas visiems vidiniams puslapiams
 • Svetainės turinio papildymas ir optimizavimas
 • Trukmė: 4-8 savaitės
Užsakyti

Išorinis SEO

Išoriniai SEO optimizavimo veiksmai
100-200/už vieną vidinį puslapį per mėnesį
 • Kenksmingų išorinių nuorodų nustatymas ir šalinimas
 • SEO straipsnių su atgalinėmis nuorodomis kūrimas ir publikavimas
 • Trukmė: nuo 3 mėnesių
Užsakyti

Galutinė SEO paslaugų kaina priklauso nuo svetainės turinio apimties, esamų SEO optimizavimo rezultatų, o taip pat ir nuo paties užsakovo indėlio į bendrą SEO optimizavimo procesą. Jeigu užsakovo ar jo paskirti atsakingi asmenys aktyviai dalyvauja procese, greitai priima sprendimus dėl pasiūlytų rekomendacijų, patys atlieka turinio ar technines optimizavimo užduotis, tai ne tiks leidžia sumažinti bendrą SEO paslaugų kainą, bet ir daug greičiau pasiekti nustatytus tikslus.

Taip pat būtina iš anksto įvertinti ir esamos svetainės turinio valdymo sistemos galimybes – kartais, ypač senesnių svetainių turinio valdymo sistemos galimybės neleidžia atlikti būtinų SEO pakeitimų, todėl tokiu atveju būtinas svetainę kūrusio ar ją prižiūrinčio programuotojo dalyvavimas.

I

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti pateiktą paslaugų paklausimo formą.
Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs, tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
              Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą