Profesionalios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos

Nerandate savo įmonės Google paieškoje ir norite būti aukščiau konkurentų?
Norite padidinti savo svetainės natūralų lankytojų srautą ir sužinoti daugiau apie SEO?
Jūs radote tinkamą sprendimą – tai mūsų agentūros profesionalios SEO paslaugos!

SEO paslaugos – sužinokite daugiau!

Konkurencija internete nuolatos auga, todėl SEO paslaugos tampa aktualesnės. Vis daugiau ir daugiau įmonių kuria savo interneto svetaines, el. prekybos portalus, juos aktyviai reklamuoja bei optimizuoja paieškos sistemoms. Lietuvoje veikia šimtai internetinių baldų gamintojų svetainių, tačiau paieškos sistemų rezultatuose pateikiama tik 10 nuorodų, o naudotojai aktyviai peržiūri tik pirmus 2–3 puslapius. Todėl didesnį natūralų lankytojų srautą turės tik tos svetainės, kurių nuorodos pateikiamos pirmuose paieškos rezultatų puslapiuose.
Kokybiškos SEO paslaugos – kiekvienos šiuolaikinės įmonės poreikis!
Mūsų įmonės patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamią informaciją ir konsultaciją dėl Jūsų interneto svetainės SEO optimizavimo galimybių. Atlikę Jūsų svetainės SEO analizę ir įvertinę jos optimizavimo galimybes, pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį SEO optimizavimo planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį mokestį.

Patikėkite darbą profesionalams!

SEO paslaugas teikiame jau daugiau nei 10 metų. Mūsų patyrę SEO optimizavimo specialistai padės Jums efektyviai išnaudoti visas SEO optimizavimo galimybes. Su mūsų pagalba padidinsite savo svetainės pozicijas natūraliuose paieškos rezultatuose ir natūralų lankytojų srautą. Mes sieksime, kad SEO paslaugos būtų atliktos profesionaliai, kokybiškai ir maksimaliai išnaudojant visas SEO optimizavimo galimybes. Kartu su Jumis iškelsime tikslus ir, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes, pasiūlysime optimalų apmokėjimo planą, atliksime vidinius ir išorinius SEO optimizavimo veiksmus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie svarbiausius SEO rodiklius. Analizuodami ataskaitų duomenis ir atsižvelgdami į Jūsų poreikius, atliksime papildomus SEO optimizavimo veiksmus ir nuolatos sieksime maksimalių rezultatų.

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • SEO optimizavimo procesas yra sudėtingas, nuolatos besikeičiantis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Tam reikia pakankamai daug laiko, kurį Jūs turite skirti savo verslui. Patikėję šį darbą agentūrai, Jūs ne tik sutaupysite savo brangų laiką, bet ir nepadarysite klaidų, dėl kurių SEO rezultatai prastėja.
 • SEO rezultatus įtakojančių kriterijų yra labai daug, todėl neturint skirtingų svetainių SEO optimizavimo praktikos Jums bus sunku nustatyti svarbiausius SEO veiksmus. Daug ir skirtingų SEO optimizavimo projektų atlikusios agentūros turi galimybę nuolatos stebėti pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atlikti šių pasikeitimų priežasčių analizes ir savo klientams pasiūlyti tinkamiausius SEO optimizavimo veiksmus.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra patys sužinosite daugiau ne tik apie skirtingas SEO optimizavimo galimybes, bet ir apie skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Įvairios SEO įrankių ir ataskaitų sistemos yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google Webmater Tools, Google Analytics bei kitomis SEO sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Turime didesnę nei 10 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premiere Google Partner agentūra.
 • Su Jumis dirbs tik patyręs SEO optimizavimo specialistas.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis.
 • Esame sukaupę duomenis iš daugiau nei 100 įvairių interneto svetainių SEO optimizavimo projektų. Nuolatos stebime pačių įvairiausių svetainių ir raktinių frazių pozicijų natūraliuose paieškos rezultatuose pasikeitimus, atliekame šių pasikeitimų priežasčių analizę ir savo klientams siūlome geriausius SEO rezultatus užtikrinančius veiksmus.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Visada prieinama ir išsami SEO įrankių ir ataskaitų sistema.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

Pastaba: pateiktos SEO optimizavimo paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.
Galutinė SEO paslaugos kaina priklauso nuo svetainės turinio apimties, esamų SEO optimizavimo rezultatų, o taip pat ir nuo paties užsakovo indėlio į bendrą SEO optimizavimo procesą. Jeigu užsakovas ar jo paskirti atsakingi asmenys aktyviai dalyvauja procese, greitai priima sprendimus dėl pasiūlytų rekomendacijų, patys atlieka turinio ar technines optimizavimo užduotis, tai ne tik leidžia sumažinti bendrą SEO paslaugų kainą, bet ir daug greičiau pasiekti nustatytus tikslus. Taip pat būtina iš anksto įvertinti ir esamos svetainės turinio valdymo sistemos galimybes – kartais, ypač senesnių svetainių turinio valdymo sistemos galimybės neleidžia atlikti būtinų SEO pakeitimų, todėl tokiu atveju būtinas svetainę kūrusio ar ją prižiūrinčio programuotojo dalyvavimas.

SEO naujienos

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Greičiausiai apie „Broken Link Building“ jau esate girdėję. Tačiau, ar žinote, ką iš tiesų tai reiškia – ar tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti, ir jei taip, – nuo ko pradėti? Tai gana paprasta! Išmokite dirbti su „Broken Link Building“ sistema ir sustiprinkite savo svetainės pozicijas organinėje paieškoje.

skaityti daugiau
4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

Turinys yra jūsų verslo veidas, SEO – darbo jėga, t. y., SEO atidaro duris potencialiai jūsų auditorijai ir maloniai kviečia užeiti. Turinys ir SEO sudaro turinio rinkodaros pagrindą (tinkamu metu pateikti tinkamą informaciją tinkamai auditorijai), todėl negali egzistuoti vienas be kito. Ką, tai žinodami, turėtumėte daryti jūs?

skaityti daugiau
Būtinai išsaugokite savo „Google Analytics“ duomenis iki gegužės 25 dienos!

Būtinai išsaugokite savo „Google Analytics“ duomenis iki gegužės 25 dienos!

Jei naudojatės „Google Analytics“ paskyra ir nepakeitėte duomenų saugojimo laikotarpio, jūsų duomenys bus negrįžtamai paveikti! Primename, kad iki gegužės 25 dienos nepakeitus duomenų saugojimo laikotarpio, remiantis GDPR, nebegalėsite filtruoti, segmentuoti, kurti tinkintų ataskaitų ir kitaip panaudoti senų „Google Analytics“ duomenų.

skaityti daugiau
3 patarimai iš praktikos: kaip vystyti sėkmingą prekės ženklą?

3 patarimai iš praktikos: kaip vystyti sėkmingą prekės ženklą?

Ar prekės ženklas nėra paprasčiausias logotipas, simbolių ar žodžių kratinys, skirtas identifikuoti vieną prekę nuo kitų? Jei taip galvojate, apie sėkmę galite pamiršti. Kalbant paprastai, prekės ženklas – tai jūsų pažadas klientams, kuriuo remdamiesi jie sprendžia, ko gali tikėtis iš jūsų gaminių ar paslaugų. Prekės ženklas formuoja įmonės įvaizdį, skatina klientų lojalumą ir kuria pridėtinę vertę.

skaityti daugiau
Svarbi naujiena Jūsų svetainei – „Google“ išplėtė meta aprašymo galimybes

Svarbi naujiena Jūsų svetainei – „Google“ išplėtė meta aprašymo galimybes

Visai neseniai „Google“ išplėtė meta aprašymo (meta-description) galimybes organinėje paieškoje. Tai puiki naujiena verslui, norinčiam didinti potencialių klientų gretas ir paspaudimų rodiklį (ang. Click Through Rate; CTR). Atvaizduojamo meta aprašymo ilgis išaugo nuo 160 simbolių iki 320. Tai reiškia – nuo dviejų eilučių iki trijų (ar daugiau). Šis pakeitimas leis pateikti daugiau teksto apie save, suteikiant papildomos informacijos apie reklamuojamą prekės ženklą, produktą ar paslaugą.

skaityti daugiau
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti pateiktą paslaugų paklausimo formą.
Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs, tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą