Skip to main content
Profesionalios SEO paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos

SEO paslaugos padės jums iškelti savo svetainę aukščiau konkurentų!

SEO paslaugos Jūsų verslui

Kad SEO paslaugos užtikrintų ilgalaikius rezultatus ir aukštas Jūsų svetainės pozicijas, reikia kompetentingos ir patyrusios komandos. SEO paslaugos – viena iš pagrindinių mūsų agentūros paslaugų, kurią teikiame jau virš 24 metų.

Teikiame profesionalias SEO paslaugas ir dirbame individualiai su kiekvienu klientu, siūlydami racionaliai pagrįstus sprendimus, atitinkančius jų verslo pobūdį ir tikslus!

Mūsų patyrę SEO optimizavimo specialistai suteiks Jums išsamias konsultacijas visais SEO optimizavimo klausimais ir padės efektyviai išnaudoti visas SEO optimizavimo galimybes.

Kaip SEO optimizavimo paslaugos gali padėti Jūsų verslui?

Absoliuti dauguma Jūsų potencialių klientų visų pirma ieško informacijos apie juos dominančias prekes ir paslaugas internete. Virš 98% Lietuvos naudotojų naudojasi Google paieška ir aktyviai peržiūri tik pirmus 3 paieškos rezultatų puslapius. SEO optimizavimo tikslas – pertvarkyti interneto svetainę taip, kad ji būtų randama pagal kaip galima įvairesnes paieškos frazes ir pateikiama kaip galima aukščiau kitų paieškos rezultatų.

 • Jūsų svetainė taps informatyvesnė ir draugiškesnė lankytojams

 • Jūsų svetainė bus lengviau randama pagal skirtingas paieškos frazes

 • Jūsų svetainės nuorodos paieškos rezultatuose bus pateikiamos aukščiau

 • Padidės Jūsų svetainės lankytojų srautas

 • Padidės Jūsų įmonės / prekės ženklo / produkto žinomumas

 • Padidės paklausimų / pardavimų skaičius

Kokios SEO optimizavimo paslaugos yra teikiamos?

Mūsų teikiamos SEO paslaugos atitinka naujausius ir aktualiausius paieškos sistemų reikalavimus. Visuose SEO optimizavimo darbų etapuose glaudžiai bendradarbiaujame su klientu, atsakome į iškilusius klausimus ir reguliariai teikiame ataskaitas.

Pilnas svetainės SEO optimizavimas susideda iš šių SEO optimizavimo darbų:

Pagal esamą situaciją ir užsakovo poreikį mes galime suteikti tik kai kurias SEO paslaugas, tokias kaip SEO auditas, turinio kūrimas ir optimizavimas ar SEO priežiūra.

Griežtai laikomės sutartų SEO paslaugų sąlygų ir terminų bei visuomet siekiame, kad SEO optimizavimas būtų atliktas kokybiškai ir profesionaliai.

Ar teikiamos SEO paslaugų ataskaitos?

Dirbame su modernia ir profesionalia WEB CEO SEO įrankių ir ataskaitų sistema. Kiekvienam SEO projektui sukuriame ir tinkamai sukonfiguruojame atskirą paskyrą, prie kurios suteikiame prisijungimus užsakovui.

SEO sistema periodiškai patikrina visus svarbiausius svetainės SEO rodiklius, technines klaidas bei nustatytų raktinių frazių pozicijas ir pateikia išsamias  ataskaitas, kurios yra pateikiamos užsakovui.

SEO optimizavimas – sužinokite daugiau!

Užsakydami SEO paslaugas mūsų agentūroje tapsite „pažengusiu” SEO specialistu! Mes norime, kad SEO optimizavimo procesas vyktų sklandžiai, todėl investuojame savo laiką į užsakovų mokymus ir konsultacijas.

Tam tikslui savo svetainėje pateikiame daug naudingos informacijos apie tai:

SEO paslaugos kaina

SEO paslaugos kaina priklauso nuo svetainės turinio apimties, esamų SEO optimizavimo rezultatų, o taip pat ir nuo paties užsakovo indėlio į bendrą SEO optimizavimo procesą. Jeigu užsakovas ar jo paskirti atsakingi asmenys aktyviai dalyvauja procese, greitai priima sprendimus dėl pasiūlytų rekomendacijų, patys atlieka turinio ar technines optimizavimo užduotis, tai ne tik leidžia sumažinti bendrą SEO paslaugų kainą, bet ir daug greičiau pasiekti numatytus tikslus.

Taip pat būtina iš anksto įvertinti ir esamos svetainės turinio valdymo sistemos galimybes – kartais, ypač senesnių svetainių, turinio valdymo sistemos galimybės neleidžia atlikti būtinų SEO pakeitimų, todėl tokiu atveju sėkmingam SEO paslaugos įgyvendinimui yra būtinas svetainę kūrusio ar ją prižiūrinčio programuotojo dalyvavimas.

Atlikę Jūsų svetainės SEO auditą pateiksime SEO rekomendacijas ir atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes pasiūlysime optimalią SEO paslaugų kainą ir apmokėjimo planą.

SEO PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

 • Turime didesnę nei 24 metų patirtį SEO optimizavimo srityje
 • SEO paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
 • Individualiai dirbame su kiekvienu SEO optimizavimo projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
 • SEO paslaugas teikiame naudodami profesionalius SEO įrankius
 • Teikiame išsamias ir informatyvias SEO paslaugų ataskaitas
 • Esame sertifikuota Google Premiere Partner agentūra
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

SEO paslaugos – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra SEO?
SEO (Search Engine Optimization arba Optimizavimas Paieškos Sistemoms) – tai procesas, kurio tikslas yra padidinti interneto svetainės lankytojų srautą iš paieškos sistemų (Google, Bing, Yahoo ir pan.) paieškos rezultatų puslapių.
Kiek kainuoja SEO paslaugos?
SEO paslaugų kaina priklauso nuo svetainės ir joje atliekamų SEO optimizavimo darbų apimties. Dažniausiai, vidutinės apimties svetainės pilno SEO optimizavimo kaina sudarys apie 1500 EUR.
SEO paslaugos ar Google Ads reklama?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.