Skip to main content
Grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos

Grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos

Visos grafinio dizaino ir maketavimo paslaugos internetui ir spaudai

Dizaino ir maketavimo paslaugos jūsų verslui

Teikiame visas interneto, spaudos bei lauko reklamos dizaino – maketavimo paslaugas.

INTERNETO DIZAINAS

 • Interneto svetainių dizainas ir vizualizavimas
 • Nuotraukų katalogų sutvarkymas
 • Reklaminių skydelių / banerių gamyba
 • Socialinių tinklų profilių ir pranešimų vizualizavimas

SPAUDOS DIZAINAS

 • Logotipų kūrimas
 • Vizitinių kortelių, firminių blankų dizainas – maketavimas
 • Brošiūrų, skrajučių, lankstinukų dizainas – maketavimas
 • Reklamos spaudoje dizainas – maketavimas

Interneto dizainas

Ketinate atsinaujinti savo interneto svetainę, tačiau neapsisprendžiate, kaip ji turėtų atrodyti? Turėdami ilgametę patirtį, mes pasiūlysime Jums tinkamiausią naujos interneto svetainės dizainą, atsižvelgdami į jos paskirtį, jūsų įmonės stilių bei jūsų individualius pageidavimus.

Manote, kad jūsų interneto svetainė nepakankamai išvaizdi? Pagyvinkite ją kokybiškais grafiniais elementais (ikonėlėmis), animuotomis skaidrėmis ar tiesiog gražiomis ir kokybiškomis nuotraukomis. Su mūsų pagalba galėsite pasirinkti tinkamus grafinius elementus ar nuotraukas iš didžiausių istockphoto.com ir shutterstock.com vaizdų bibliotekų ir mes pritaikysime jas jūsų svetainei.

Gal būt turite sukaupę didelį savo produkcijos ar atliktų darbų nuotraukų katalogą, tačiau nuotraukos nevienodo formato / dydžio ir netinka interneto svetainei? Ne bėda – sutvarkysime jūsų turimą nuotraukų katalogą ir tinkamai paruošime bei optimizuosime nuotraukas jų įkėlimui į svetainę.

Norite pasiekti maksimalių rezultatų iš savo prekių ar paslaugų vaizdinės reklamos internete? Tam turite pakankamai dažnai keisti / atnaujinti savo reklaminių skydelių – banerių maketus. Mes sukursime reikalingo dydžio ir formato statinius ar animuotus reklaminius skydelius bet kuriam vaizdinės reklamos tinklui ir periodiškai juos atnaujinsime, kad išlaikyti maksimalų efektyvumą.

Interneto svetainių dizainas

Atliekame visus dizaino – maketavimo darbus, susijusius su interneto svetainėmis – nuo jų dizaino sukūrimo iki atskirų vidinių puslapių ar turinio blokų vizualizacijos. Taip pat sutvarkome ir paruošiame įkėlimui į svetainę sukauptus produkcijos ar atliktų darbų nuotraukų katalogus.

INTERNETO SVETAINĖS DIZAINAS

Sukursime jūsų įmonės stilių, viziją bei parduodamų prekių ar teikiamų paslaugų atitinkantį interneto svetainės dizainą.

INTERNETO SVETAINĖS PUSLAPIO VIZUALIZAVIMAS

Parinkdami tinkamas ir kokybiškas ikonėles, nuotraukas, video intarpus ir pritaikysime juos įkėlimui į jūsų svetainę.

NUOTRAUKŲ KATALOGO SUTVARKYMAS

Sutvarkysime ir pritaikysime įkėlimui į jūsų interneto svetainę sukauptą prekių ar atliktų darbų nuotraukų katalogą.

Reklaminių skydelių (banerių) kūrimas

Kuriame visų reikalingų dydžių ir formatų statinius bei animuotus reklaminius skydelius (banerius) reklamai Google Ads, Facebook Ads ir kituose vaizdinės reklamos tinkluose bei naujienų portaluose.

GOOGLE ADS REKLAMINIŲ SKYDELIŲ KŪRIMAS

Sukursime visų reikalingų dydžių ir formatų reklaminius skydelius / banerius reklamai Google Ads vaizdinės paieškos tinkle.

FACEBOOK ADS REKLAMINIŲ SKYDELIŲ / BANERIŲ KŪRIMAS IR GAMYBA

Sukursime visų reikalingų dydžių ir formatų reklaminius skydelius / banerius reklamai Facebook Ads vaizdinės reklamos sistemoje.

REKLAMINIŲ SKYDELIŲ KŪRIMAS NAUJIENŲ PORTALAMS

Sukursime visų reikalingų dydžių ir formatų reklaminius skydelius / banerius reklamai DELFI, 15MIN ar kitame naujienų portale.

Socialinių tinklų profilių ir pranešimų vizualizavimas

Parenkame tinkamas nuotraukas ir sumaketuojame reikalingų dydžių ir formatų maketus Facebook, Instagram, LinkedIn ir kitų socialinių tinklų profiliams bei publikuojamiems pranešimams.

FACEBOOK PROFILIO IR PRANEŠIMŲ VIZUALIZAVIMAS

Parinksime tinkamą nuotrauką ir sumaketuosime reikalingo dydžio ir formato maketą Jūsų Facebook profiliui ar pranešimui.

INSTAGRAM PROFILIO IR PRANEŠIMŲ VIZUALIZAVIMAS

Parinksime tinkamą nuotrauką ir sumaketuosime reikalingo dydžio ir formato maketą Jūsų Instagram profiliui ar pranešimui.

LINKEDIN PROFILIO IR PRANEŠIMŲ VIZUALIZAVIMAS

Parinksime tinkamą nuotrauką ir sumaketuosime reikalingo dydžio ir formato maketą Jūsų LinkedIn profiliui ar pranešimui.

Spaudos dizainas ir maketavimas

Atliekame visas spaudos dizaino – maketavimo paslaugas. Kuriame logotipus, maketuojame ir paruošiame spaudai vizitines korteles, firminius blankus, brošiūras, lankstinukus. Taip pat kuriame ir maketuojame informacinių ar reklaminių pranešimų maketus laikraščiams ir žurnalams.

Grafinis dizainas yra neatsiejama verslo dalis, padedanti stiprinti prekės ženklo žinomumą ir atkreipti potencialių vartotojų dėmesį. Tinkamai parinktas maketas turi būti ne tik lengvai įsimenamas, bet ir kelti geras emocijas, formuoti teigiamą įspūdį ir perteikti teisingą žinutę auditorijai. Kuriant vizualinį įmonės veidą, svarbu išlaikyti stilistinį vienodumą tiek įmonės logotipe, tiek vizitinėse kortelėse, skrajutėse ar kituose grafinės spaudos darbuose – detaliai apgalvota ir tinkamai įgyvendinta grafinio dizaino koncepcija tampa viena stipriausių verslo strategijų, siekiant pritraukti potencialius klientus ir tapti atpažįstamu prekės ženklu konkurencingoje rinkoje.

Ieškote sprendimų, kaip pristatyti savo įmonės veiklą spaudoje, neatsiliekant nuo grafinio dizaino tendencijų? Mūsų ilgametė patirtis leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias individualius kliento poreikius. Grafinio dizaino sprendimai parenkami pagal įmonės verslo specifiką, siūlomas prekes ir paslaugas. Sukursime reikiamo dydžio bei formato maketus spaudai ir suteiksime išsamias konsultacijas dėl grafinių elementų naudojimo, teksto ir iliustracijų pasirinkimo bei formatavimo.

LOGOTIPŲ KŪRIMAS

Sukursime jūsų įmonės veiklą atitinkantį logotipą.

VIZITINIŲ KORTELIŲ, FIRMINIŲ BLANKŲ DIZAINAS – MAKETAVIMAS

Sukursime ir paruošime spaudai jūsų vizitinę kortelę ar firminį blanką.

BROŠIŪRŲ, SKRAJUČIŲ, LANKSTINUKŲ DIZAINAS – MAKETAVIMAS

Sukursime ir paruošime spaudai reikalingo dydžio ir formato brošiūrą, skrajutę ar lankstinuką.

INFORMACINIŲ / REKLAMINIŲ PRANEŠIMŲ LAIKRAŠČIAMS, ŽURNALAMS DIZAINAS – MAKETAVIMAS

Sukursime reikalingo dydžio ir formato maketus jūsų informaciniam / reklaminiam pranešimui laikraštyje ar žurnale.

DIZAINO IR MAKETAVIMO PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

 • Esame sukaupę ilgametę patirtį, dirbdami su įvairios apimties, skirtingos tematikos ir pobūdžio dizaino ir maketavimo projektais
 • Dizaino ir maketavimo paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
 • Dizaino ir maketavimo darbus atliekame su profesionalia ir lizencijuota programine įranga
 • Naudojame kokybiškas ir licencijuotas nuotraukas iš istockphoto.com ir shutterstock.com bibliotekų
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų

 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

Dizainas ir maketavimas – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kokia yra reklaminio skydelio (banerio) sukūrimo kaina?

Reklaminio skydelio (banerio) sukūrimo kaina priklauso nuo jo formato (statinis arba animuotas) ir dydžio. Preliminariai, sukurti vieną reklaminį skydelį kainuos nuo 30 iki 60 €.

Per kiek laiko galite sukurti reklaminį skydelį (banerį)?

Paprastai reklaminį skydelį (banerį) galime sukurti per 1-2 darbo dienas.