Skip to main content
Google vaizdinė reklama

Google vaizdinė reklama

Pateikite savo pasiūlymus Google vaizdinės reklamos tinkle

Google vaizdinės reklamos tinklas

Google vaizdinės reklamos tinklas apjungia Google paslaugų svetaines, tokias kaip Gmail ir YouTube, o taip pat daugiau nei 30 mln. kitų svetainių visame pasaulyje.

Google vaizdinės reklamos tinklo pagalba galite pasiekti iki 90% viso pasaulio interneto vartotojų! Tai yra puiki galimybė pasiekti jūsų potencialius klientus pateikiant jiems savo pasiūlymus jų lankomose svetainėse.

Kokius tikslus pasieksite su Google vaizdine reklama?

Priklausomai nuo konkrečios situacijos, tikslinę auditoriją Google vaizdinės reklamos tinkle galima pasirinkti pagal vietovės ir demografinius rodiklius, raktinius žodžius, svetainių turinio tematiką ar net konkrečių svetainių adresus, o taip pat naudojant pakartotinę rinkodarą.

Reklamuodamiesi Google vaizdinės reklamos tinkle galėsite pasiekti tikslinę auditoriją ir pateikti jai įvairių formatų vizualizuotus reklaminius skelbimus. Su Google vaizdinės reklamos tinklo pagalba pasieksite šiuos tikslus:

 • Padidinsite savo įmonės ar prekės ženklo žinomumą.
 • Paskatinsite susidomėjimą jūsų įmonės prekėmis ar paslaugomis, o taip pat specialiais pasiūlymais.
 • Su pakartotine rinkodara „priminsite” ar pateiksite specializuotus pasiūlymus jūsų svetainę prieš tai aplankiusiems ar joje apsipirkusiems lankytojams.
 • Padidinsite grąžą nuo investicijų į reklamą Google paieškoje, o taip pat nuo investicijų į vaizdinę reklamą kitose svetainėse.

Google vaizdinės reklamos privalumai

Išplėstas pasiekiamumas

Naudodami Google vaizdinės reklamos tinklą, kaip papildomą kanalą kartu su Google paieškos tinklu, praplėsite reklamavimosi galimybes ir pasieksite potencialius naudotojus Gmail, Youtube ar kitose jų lankomose svetainėse.

Išskirtiniai vizualiniai pasiūlymai

Tekstiniai skelbimai Google paieškos tinkle yra apriboti ir neleidžia pateikti vizualizuotos ir interaktyvios informacijos. Google vaizdinės reklamos tinkle turite galimybė pristatyti inovatyvią, originalią ir patrauklią vaizdo medžiagą įvairiais formatais.

Reklama GMAIL

Reklama GMAIL suteikia galimybę pateikti specializuotus pasiūlymus potencialiems klientams jų dažnai naudojamoje Gmail svetainės aplinkoje – kuomet jie peržiūri ar siunčia elektroninius pranešimus.

Mašininio mokymosi automatizuoti sprendimai

Google vaizdinės reklamos tinklo kampanijose naudojami mašininio mokymosi (machine learning) sprendimai, kurie automatizuoja jūsų reklamos transliavimą, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus:

 • Optimizuotas taikymas padeda pasiekti potencialiausius klientus, turinčius didžiausią tikimybę pasiekti Jūsų nustatytos konversijos tikslą.
 • Išmanusis kainų siūlymas padeda  optimizuoti reklamą siekiant sulaukti daugiau konversijų arba konversijų vertės.

Google vaizdinės reklamos formatai

Kur yra rodomi Google vaizdinės reklamos skelbimai?

Google vaizdinės reklamos skelbimai gali būti rodomi Google paslaugų svetainėse (Gmail, YouTube), o taip pat daugiau nei 30 mln. kitų svetainių visame pasaulyje pagal reklamos užsakovo nustatytą raktinę frazę, svetainės tematiką, konkrečios svetainės adresą arba automatizuotą pasirinkimą.

Kokie yra Google vaizdinės reklamos skelbimų formatai?

Interaktyvus vaizdinis skelbimas

Pagrindinis skelbimo tipas Google vaizdinės reklamos tinkle yra „Interaktyvus vaizdinis skelbimas”, kurio dydis, išvaizda ir formatas automatiškai pritaikomas visoms skelbimų vietoms.

Šie skelbimai automatiškai sukuriami įkeliant jiems reikalingus duomenis (logotipą, nuotraukas, tekstus) ir pritaikomi kiekvienai svetainei pagal tos svetainės išvaizdą ir skelbimo vietą. Skelbimų individualizavimui galite naudoti nemokamą skelbimų biblioteką.

HTML5  skelbimas

Norėdami pateikti išskirtinį vaizdinį pasiūlymą galite sukurti visiškai individualų ir interaktyvų vaizdo skelbimą HTML5 formatu. Šio tipo skelbimų kūrimui galite naudoti nemokamą Google Web Designer programėlę.

Gmail Ad skelbimas

Google vaizdinės reklamos tinkle galima susikurti specializuotus skelbimus Gmail reklamai.

GOOGLE ADS REKLAMA – MŪSŲ SRITIS!

 • Turime didesnę nei 24 metų patirtį Google Ads reklamos srityje
 • Google Ads reklamos paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
 • Administruodami jūsų Google Ads reklamą mes sutaupysime jūsų laiką, o jūs nepadarysite klaidų, dėl kurių išlaidos reklamai didėja, o efektyvumas mažėja
 • Net ir su mūsų agentūros mokesčiu mes pasieksime jums geresnį rezultatą už tą patį jūsų reklamai skiriamą biudžetą
 • Individualiai dirbame su kiekvienu Google Ads reklamos projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
 • Teikiame išsamias Google Ads reklamos ataskaitas
 • Esame sertifikuota Google Premier Partner agentūra, turinti nuolatinį Google kompanijos atstovų palaikymą problemų išaiškinimui ir greitam jų sprendimui
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų

 • Kuriame visų reikalingų dydžių ir formatų vaizdinės reklamos skelbimus (banerius).
 • Prireikus, sukursime jūsų svetainei reikalingą papildomą turinį ar atliksime jos pilną SEO optimizavimą
 • Be vertėjų pagalbos administruojame reklamines kampanijas anglų bei rusų kalbomis, o darbui su kitomis kalbomis pasitelkiame patyrusius vertėjus
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

Google Ads reklama – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra Google Ads?
Google Ads (Google AdWords) – tai Google kompanijos sukurta reklamavimosi internete programa, besiremianti mokesčio už paspaudimą kainodara. Naudodami Google Ads, galite greitai ir lengvai pateikti savo verslo pasiūlymus savo potencialiems klientams visame Google reklamos tinkle.
Ar reikalinga Google Ads reklama, jeigu turiu geras SEO pozicijas?
Nuomonė, kad SEO yra geriau ir efektyviau nei Google Ads (arba atvirkščiai) yra klaidinga. Tiek SEO, tiek Google Ads turi daug privalumų, tačiau turi ir trūkumų, todėl geriausias pasirinkimas yra kompleksiškai ir protingai investuoti į abu sprendimus.
Ar Google Ads reklama bus naudinga mano verslui?
Jeigu savo verslui esate sukūrę interneto svetainę ir norite sulaukti daugiau potencialių klientų apsilankymų ir kontaktų, atsakymas paprastas – taip.
Kiek kainuoja Google Ads reklama?
Reklamuodamiesi Google Ads Jūs mokate tik tada, kada Jūsų potencialūs klientai paspaudžia ant Jūsų skelbimo. Paspaudimo kaina yra kintama ir priklauso nuo daugelio kriterijų, iš kurių pagrindinis – konkurencija. Paprastai paspaudimo kaina siekia nuo kelių iki keliolikos eurocentų, tačiau ypač didelę konkurenciją turinčioms užklausoms paspaudimo kaina gali siekti vieną ar net kelis eurus. Visada galima nustatyti ir kontroliuoti maksimalią kainą už paspaudimą, tačiau nustačius per žemą kainą Jūsų skelbimai gali būti nerodomi, jeigu tuo metu daug kitų reklamos užsakovų yra nustatę didesnę paspaudimo kainą už savo skelbimus.
Ar įmanoma „permokėti“ už Google Ads reklamą?
Google Ads sistemoje reklamos išlaidos kontroliuojamos nustatant maksimalų dienos reklamos biudžetą. Pavyzdžiui, nustatę maksimalų 10 € dienos biužetą per 30 kalendorinių dienų Jūs niekada neišleisite daugiau nei 300 €. Dienos reklamos biudžetą Jūs bet kada galite padidinti ar pamažinti. Jūs taip pat galite pilnai kontroliuoti ir maksimalią kainą, kurią pageidaujate išleisti už vieną paspaudimą ant Jūsų reklamos skelbimo.
Ar mano konkurentai gali „išspaudinėti“ mano skelbimus?
Google kompanija skiria ypatingą dėmesį įvairių klaidingų (nenatūralių) paspaudimų ant reklaminių skelbimų identifikavimui ir nustačiusi tokius atvejus juos visada kompensuoja reklamos užsakovui. Taigi, jeigu Jūsų konkurentai tikėsis Jums pakenkti spaudinėdami ant Jūsų skelbimų, jie tik sugaiš savo laiką – Google nustatys tokius mėginimus ir nemokamai Jums pridės atitinkamą paspaudimų dalį.
Ar Google Ads reklama pagerina svetainės SEO pozicijas?
Ne, Google Ads reklama neturi jokios įtakos natūraliems paieškos rezultatams bei jų pozicijoms.