Skip to main content
Autorinės teisės

Autorinės teisės

Informacija apie svetainėje pateiktos informacijos naudojimą

www.vipartneriai.lt interneto svetainė (toliau – Svetainė) priklauso UAB “Verslo idėjų partneriai” (toliau – Partneriai).

SVETAINĖJE PATEIKIAMOS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Draudžiama Svetainėje pateiktą informaciją ir medžiagą naudoti kitose svetainėse, žiniasklaidos priemonėse arba kitaip ją platinti kuriuo nors pavidalu be Partneriai sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti Svetainės adresą (https://www.vipartneriai.lt) ir (arba) Partneriai pavadinimą (UAB “Verslo idėjų partneriai”) kaip šaltinį.

Prieš naudodami Svetainėje pateiktą informaciją prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@vipartneriai.lt.

INFORMACIJA IŠ KITŲ SVETAINIŲ

Svetainės turinyje gali būti pateikiama informacija ir nuorodos iš kitų svetainių. Partneriai neatsako už šių svetainių veikimą, o taip pat už šios informacijos turinio tikslumą bei pagrįstumą.

INFORMACIJA IŠ SVETAINĖS LANKYTOJŲ

Svetainės turinyje gali būti pateikiama Svetainės lankytojų ar UAB “Verslo idėjų partneriai” klientų bei partnerių informacija (medžiaga, duomenys, nuomonės, atsiliepimai, vertinimai, komentarai). Partneriai neatsako už šios informacijos turinio tikslumą ir pagrįstumą.

Siųsdami ar skelbdami bet kokią informaciją Svetainėjė (medžiagą, duomenis, nuomones, atsiliepimus, vertinimus, komentarus) Jūs suteikiate Partneriams autoriaus teises į visą šią informaciją. Partneriai neprivalo atlyginti šios informacijos pateikėjui.

ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS

Susipažinkite su atsakomybės ribojimo nuostatomis šiame puslapyje.