Skip to main content
Google Premier Partner agentūra

Google Premier Partner agentūra

VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI yra „Google Premier Partner“ partneris

Išskirtinis „Google Premier Partner“ ženklelis suteiktas vos 3 proc. visų skaitmeninės rinkodaros agentūrų

Nuo 2022 m. vasario mėn. „Google“ pripažino geriausių skaitmeninės rinkodaros partnerių pasiekimus ir skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteikė „Premier“ partnerio statusą kaip naujosios „Google Partners“ programos dalį.

„Sveikiname mūsų „Premier“ partnerius patekus tarp 3% geriausių „Google“ partnerių Lietuvoje. Šis ženklelis suteikiamas įmonėms, kurios išsiskiria savo įsipareigojimais plėtoti „Google“ produktus, užmegzti naujus verslo santykius su klientais ir padėti savo esamiems klientams augti. Tikimės, kad galėsime jiems pasiūlyti visą reikalingą pagalbą stiprinant jų klientų verslą skaitmeninėje erdvėje.“

Davang Shah, vyresnysis „Google Ads“ rinkodaros vadovas

Kam skirta „Google Partners“ programa?

„Google Partners“ programa skirta skaitmeninės rinkodaros agentūroms, tvarkančioms „Google Ads“ paskyras kitų prekių ženklų ar įmonių vardu. „Google“ partneriai turi naujausių žinių apie „Google Ads“ produktus, todėl gali efektyviai kurti ir vykdyti reklamines kampanijas savo klientams ir užtikrinti aukščiausią „Google Ads“ paslaugų kokybę. Prisijungdama prie „Google Partners“ programos, įmonė turi atitikti griežtus „Google“ reikalavimus, kurie apima agentūros našumą, išlaidas ir sertifikatus įvairiose „Google Ads“ reklamos srityse: paieškos, vaizdinės, video, el. prekybos ir mobiliųjų programėlių.

2022 m. „Google Partners“ programoje įvyko reikšmingų pokyčių, tarp kurių buvo pristatyta naujoji „Premier“ partnerių programa, skirta įmonėms, atitikusioms griežtesnius partnerystės reikalavimus: apibrėžta, ką reiškia būti „Premier“ partneriu, kokie išplėstiniai programos reikalavimai yra taikomi ir kokios „Google Premier Partner“ privilegijos bus suteiktos „Premier“ ženklelį pelniusioms įmonėms. Kiekvienais metais „Premier“ partnerio statusas suteikiamas vos 3 proc. visų programoje dalyvaujančių įmonių.

Kodėl verta dirbti su agentūra, pelniusia „Premier“ partnerio statusą?

„Google Premier Partner“ programos tikslas – užtikrinti, kad partnerio statusą pelniusios skaitmeninės rinkodaros agentūros savo klientams gebėtų pasiūlyti dar efektyvesnius verslo sprendimus ir aukštesnius „Google Ads“ kampanijų rezultatus, apimant tokius pranašumus kaip:

„Google“ produktų beta versijos

„Premier“ partneriams suteikiama prieiga prie naujausių „Google“ naujinių beta versijų. Agentūros gali iš anksto susipažinti su planuojamais įdiegti sprendimais ir apie tai informuoti savo klientus.

Išplėstinis „Google Ads“ palaikymas

„Premier“ partneriams suteikiama galimybė bet kuriuo laiku susisiekti su  „Google Ads“ palaikymo ir pagalbos centru, kad jų klientų problemos būtų išpręstos greitai ir efektyviai.

„Google“ įžvalgų ataskaitos

Kas mėnesį generuojamos „Google“ įžvalgos padeda „Premier“ agentūroms priimti vartotojų elgseną pagrįstus sprendimus.

Vadovams skirti renginiai

„Premier“ partnerių vadovai dalyvauja jiems skirtuose „Google“ renginiuose, kuriuose dalinamasi patirtimi ir naujausiais verslo sprendimais su internetinės rinkodaros lyderiais visame pasaulyje.

Reklaminiai pasiūlymai

„Premier“ partneriai gali pateikti išskirtinius pasiūlymus naujiems „Google Ads“ klientams, suteikdami įvairaus dydžio  kreditus jų pirmosioms reklaminėms kampanijoms.

„Google Partners“ katalogas

„Premier“ partneriai įtraukiami į oficialų ir viešai pasiekiamą „Google“ partnerių katalogą, kad įmonės, ieškančios skaitmeninės rinkodaros paslaugų, galėtų rinktis iš „Google“ partnerių statusą pelniusių agentūrų.

„Verslo idėjų partneriai“ džiaugiasi ilgamete partneryste su „Google“

„Verslo idėjų partneriai“ yra viena iš nedaugelio „Google Premier Partner“ statusą pelniusių skaitmeninės rinkodaros agentūrų Lietuvoje. Nuo 2007 m. UAB „Verslo idėjų partneriai“ teikia skaitmeninės rinkodaros paslaugas įvairių veiklos sričių ir dydžių įmonėms, siūlydama kompleksinius sprendimus nuo internetinių svetainių optimizavimo, socialinių tinklų ir reklaminių kampanijų administravimo iki turinio kūrimo ir dizaino darbų. Įmonės direktorius Eduardas Manylovas džiaugiasi išskirtiniu „Google“ įvertinimu ir privilegijomis, leidžiančioms savo klientams pasiūlyti dar geresnes „Google Ads“ paslaugas.

Skaitmeninės rinkodaros sprendimai yra ta sritis, kurioje dirbame jau 15 metų, iš kurių daugiau nei dešimtmetį esame sertifikuoti „Google Partners“ programos dalyviai. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mūsų agentūra atitiko naujus 2022-ųjų „Premier“ partnerio reikalavimus. Šis įvertinimas suteiks mūsų esamiems ir būsimiems klientams dar didesnio pasitikėjimo ir geresnių rezultatų stiprinant jų verslą.“

Eduardas Manylovas „Verslo idėjų partneriai“ vadovas

SKAITMENINĖS RINKODAROS PASLAUGOS – MŪSŲ SRITIS!

  • Turime didesnę nei 24 patirtį skaitmeninės rinkodaros srityje

  • Skaitmeninės rinkodaros paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
  • Individualiai dirbame su kiekvienu klientu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
  • Esame sertifikuota Google Premier Partner agentūra, turinti nuolatinį Google kompanijos atstovų palaikymą problemų išaiškinimui ir greitam jų sprendimui
  • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų

  • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
  • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

Google Partners – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Kas yra „Google Partners“?
„Google Partners“ – tai „Google“ kompanijos programa skirta skaitmeninės rinkodaros agentūroms, tvarkančioms „Google Ads“ paskyras kitų prekių ženklų ar įmonių vardu. „Google“ partneriai turi naujausių žinių apie „Google Ads“ produktus, todėl gali efektyviai kurti ir vykdyti reklamines kampanijas savo klientams ir užtikrinti aukščiausią „Google Ads“ paslaugų kokybę. Prisijungdama prie „Google Partners“ programos, įmonė turi atitikti griežtus „Google“ reikalavimus, kurie apima agentūros našumą, išlaidas ir sertifikatus įvairiose „Google Ads“ reklamos srityse.