Skip to main content
Facebook Ads reklama

Facebook Ads reklama

Padidinkite savo pardavimus su Facebook Ads reklama!

Facebook – vienas didžiausių skaitmeninės rinkodaros tinklų pasaulyje

Facebook jau daugiau nei dešimtmetį yra vienas populiariausių socialinių tinklų, turintis virš 2.7 milijardų aktyvių vartotojų visame pasaulyje.

Kartu su Instagram, Messenger ir WhatsUp vartotojų auditorijomis bendras Facebook Ads reklamos tinklas per paskutinius metus išaugo beveik du kartus. Šiandien Facebook reklamos dalis pasaulinėje skaitmeninės rinkodaros rinkoje viršija 25% ir jau nedaug atsilieka nuo Google Ads reklamos tinklo.

Reklama Facebook Ads – visame pasaulyje pripažinta kaip viena efektyviausių skaitmeninės rinkodaros priemonių. Facebook reklama suteikia plačias galimybes pasiekti tikslinę savo prekių ar paslaugų pirkėjų auditoriją įvairiausius demografinius ir pomėgių rodiklius.

Facebook Ads reklama yra efektyvus būdas plėsti savo verslą ir pritraukti naujų klientų. Su Facebook reklama jūs galite pasiekti tikslinę savo klientų auditoriją ne tik pagal bazinius demografinius rodiklius (vieta, amžius, lytis), tačiau ir pagal labai specifinius rodiklius, tokius kaip pomėgiai ar dominančios temos.

Kokie yra Facebook Ads reklamos privalumai?

Pasiekite didžiulę potencialių klientų auditoriją

Facebook socialiniu tinklu naudojasi virš 70% visų Lietuvos interneto naudotojų, o kartu su Instagram ir Messenger bendras Facebook reklamos tinklas pasiekia beveik visus socialiai aktyvius naudotojus.

Pritraukite naujų klientų

Nesvarbu ar siekiate pritraukti į savo svetainę ar Facebook puslapį naujų lankytojų, padidinti el. prekybos pardavimus, sulaukti daugiau skambučių ar užklausų – Facebook Ads padės Jums pasiekti visus šiuos tikslus.

Pasiekite ypač tikslingas klientų auditorijas

Vienas iš pagrindinių Facebook reklamos pranašumų yra detalūs tinklo naudotojų įsitraukimo ir pomėgių duomenys. Galite labai tiksliai nukreipti savo reklamą pačių potencialiausių klientų auditorijai.

Pasiekite savo klientus įvairiais formatais

Nesvarbu, ar esate tik pradedantis savo Facebook puslapio administratorius ar jau pakankamai patyręs rinkodaros specialistas – abiem atvejais galite pasirinkti sau tinkamiausią reklamos formatą.

Mokėkite tik už rezultatą

Daugumai populiariausių Facebook reklamos formų yra taikoma „mokėk už paspaudimą“ kainodara, t. y. jūs sumokate už reklamą tik tada, kai jūsų potencialus klientas paspaudė ant skelbimo ir atliko jūsų nustatytą veiksmą – apsilankė jūsų interneto svetainėje, tapo jūsų Facebook puslapio gerbėju ar susisiekė su jumis per Messenger.

Pradėkite reklamuotis su nedideliu biudžetu

Jūs patys nustatote savo reklamos biudžetą, atsižvelgdami į norimus pasiekti tikslus. Pakankamai efektyviai Facebook Ads reklamai pakaks kelių šimtų eurų investicijų per mėnesį.

Teikiamos Facebook Ads reklamos paslaugos

Teikiame reklamos planavimo, kūrimo ir administravimo paslaugas visame Facebook Ads reklamos tinkle:

 1. Facebook komunikacijos ir reklamos planavimas

 2. Facebook Pixel diegimas

 3. Facebook reklamos auditorijų nustatymas

 4. Įprastų Facebook pranešimų iškėlimas (Post Boost)

 5. Specializuotos Facebook reklaminės kampanijos, pritaikytos konkretiems tikslams (žinomumui, srautui, įsitraukimui, paklausimams, pardavimams)

 6. Pakartotinė rinkodara (remarketingas)

Facebook Ads reklamos ataskaitos

Mūsų agentūros Facebook Ads reklamos užsakovams sukurta speciali ataskaitų sistema. Kiekvienam klientui sukuriame ataskaitų sistemos paskyrą, prie kurios suteikiame prisijungimus.

Facebook Ads ataskaitų sistemoje pateikiami visi svarbiausi paskyros, kampanijų, auditorijų bei atskirų skelbimų našumo duomenys.

Facebook Ads reklamos kaina

Bendra Facebook Ads reklamos kaina susideda iš šios reklamos transliavimui (parodymams, paspaudimams ar konversijoms) išleistos sumos ir šios reklamos planavimo, kūrimo ir administravimo mokesčio. Reklamos transliavimo išlaidos yra sumokamos Meta (Facebook) kompanijai pagal faktinius rezultatus, o administravimo mokestis yra sumokamas reklamos agentūrai.

Nuolatinių Facebook Ads reklamos klientų patogumui mes galime apmokėti reklamos transliavimo išlaidas iš savo sąskaitos ir pridėti šią sumą prie bendros mėnesio paslaugų sumos.

Kokią sumą skirti mėnesio Facebook Ads reklamai priklauso nuo jūsų – paprastai tam, kad pilnai įvertinti Facebook Ads reklamos naudą mes rekomenduojame skirti 500 EUR ar didesnį biudžetą.

Facebook reklamos administravimo mokestis priklauso nuo administruojamų reklaminių kampanijų apimties. Pagal susitarimą su užsakovu šis mokestis gali būti fiksuotas (pavyzdžiui, 200 EUR) arba kintamas (pavyzdžiui, 25% nuo reklamai išleistos sumos).

Kartu su Jumis nustatę trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus sieksime, kad kiekvienas Jūsų Facebook Ads reklamai investuotas Euras atsipirktų!

FACEBOOK ADS REKLAMA – MŪSŲ SRITIS!

 • Turime didesnę nei 14 metų patirtį Facebook Ads reklamos srityje
 • Facebook Ads reklamos paslaugas teikiame visų dydžių ir veiklos sričių įmonėms
 • Administruodami jūsų Facebook Ads reklamą mes sutaupysime jūsų laiką, o jūs nepadarysite klaidų, dėl kurių išlaidos reklamai didėja, o efektyvumas mažėja
 • Net ir su mūsų agentūros mokesčiu mes pasieksime jums geresnį rezultatą už tą patį jūsų reklamai skiriamą biudžetą
 • Individualiai dirbame su kiekvienu Facebook Ads reklamos projektu ir pritaikome tinkamiausius sprendimus
 • Teikiame išsamias Facebook Ads reklamos ataskaitas
 • Siūlome kompleksinius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti jūsų užsibrėžtų tikslų

 • Kuriame visų reikalingų dydžių ir formatų vaizdinės reklamos skelbimus (banerius).
 • Prireikus, sukursime jūsų svetainei reikalingą papildomą turinį ar atliksime jos pilną SEO optimizavimą
 • Be vertėjų pagalbos administruojame reklamines kampanijas anglų bei rusų kalbomis, o darbui su kitomis kalbomis pasitelkiame patyrusius vertėjus
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas, nereikalaujame išankstinio apmokėjimo
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų

Facebook Ads reklama – dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai

Title
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Title
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Title
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.