Google Ads reklamos privalumai

Kokie yra pagrindiniai Google Ads reklamos privalumai?

 • Pasiekite didžiausia auditoriją visame pasaulyje
  Google paieška naudojasi virš 98 % Lietuvos interneto naudotojų, o bendras Google reklamos tinklas pagal apimtį yra didžiausias pasaulyje. Su Google Ads Jūs galite greitai pasiekti šią milžinišką potencialių pirkėjų auditoriją.
 • Pritraukite naujų klientų
  Nesvarbu ar siekiate pritraukti į savo svetainę naujų lankytojų, padidinti el. prekybos pardavimus, sulaukti daugiau skambučių ar užklausų, paskatinti klientus sugrįžti – Google Ads padės Jums pasiekti visus šiuos tikslus.
 • Pasiekite tinkamus naudotojus tinkamu metu
  Jūsų verslo pasiūlymai Google tinkle pateikiami naudotojams ypatingai tiksliai tik tada, kuomet jie realiai ieško ar domisi Jūsų parduodamomis prekėmis ar teikiamomis paslaugomis.
 • Pasirinkite, kaip norite pasiekti savo klientus
  Google reklamos tinklas leidžia pasiekti savo potencialius klientus pačiais įvairiausiais būdais ir formatais: tekstiniai skelbimai paieškoje, grafiniai skelbimai vaizdinės reklamos tinkle, specialių pasiūlymų skelbimai Gmail naudotojams, video skelbimai YouTube naudotojams ar mobilioms programėlėms pritaikyti skelbimai.
 • Pasiekite savo vietinius klientus
  Google Ads leidžia rodyti skelbimus tik naudotojams iš Jūsų šalies, miesto ar net miesto rajono – taip Jūs galite pasiekti savo potencialius klientus arčiausiai Jūsų.
 • Valdykite savo reklamą patys arba pasinaudokite Google Partnerių paslaugomis
  Google Ads suteikia visas galimybes valdyti reklamą Jums patiems arba per sertifikuotų Google Partnerių tinklą.
 • Mokėkite tik už rezultatą
  Google Ads paskyros sukūrimas yra nemokamas, o Google „mokėk už paspaudimą“ kainodara yra pati skaidriausia ir sąžiningiausia. Jūs mokate už reklamą tik tada, kai naudotojas paspaudė ant skelbimo ir apsilankė Jūsų svetainėje, peržiūrėjo Jūsų pasiūlymą Gmail ar video pristatymą YouTube.
 • Pradėkite reklamuotis su bet kokiu biudžetu
  Jūs patys nustatote savo reklamos biudžetą, atsižvelgdami į norimus pasiekti tikslus. Didžiosios kompanijos Google reklamai gali skirti dešimtis ar net šimtus tūkstančių per mėnesį, tačiau smulkiam ar vidutiniam verslui dažnai pakanka kelių šimtų investicijų.
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą