Agentūrinis mokestis už Google Ads reklamą

Kokius agentūrinius mokesčius už Google Ads reklamą taiko agentūros?

Visos Google Ads reklamos paslaugas teikiančios agentūros uždirba iš agentūrinio mokesčio, kuris dažniausiai yra mėnesinis ir priklauso nuo per mėnesį Ads reklamai išleistos sumos. Šis mokestis paprastai sudaro nuo 15 % iki 40 % ir priklauso nuo mėnesio reklamos biudžeto sumos bei sutarties trukmės. Paprastai kalbant – kuo didesnis mėnesio reklamos biudžetas ir kuo ilgesnis sutarties terminas, tuo mažesnis bus agentūrinis mokestis. Kai kuriais atvejais klientas ir agentūra gali susitarti ir dėl fiksuotos mėnesinio mokesčio sumos, kurios dydis tokiu atveju nepriklauso nuo tiesiogiai reklamai išleisto biudžeto.

Kliento ir agentūros susitarimu agentūrinio mokesčio suma klientui pateikiamose ataskaitose ir sąskaitose gali būti pridedama (išskiriama) prie tiesiogiai Ads reklamai išleistos sumos arba įskaičiuojama į bendrą Ads reklamai išleistą sumą.

Kaip už Google Ads reklamą atsiskaito mūsų klientai?

Įvertinę turimą patirtį, daugumos buvusių ir esamų klientų pageidavimus, siekdami kuo greičiau pradėti naujų klientų reklamines kampanijas bei išvengti esamų klientų reklaminių kampanijų sustabdymo dėl pasibaigusio biudžeto, mes visada iš anksto užsakome ir Google kompanijai garantuojame apmokėti už klientų reklaminių kampanijų išlaidas savo sąskaita.

Kalendorinio mėnesio pabaigoje savo klientams mes pateikiame bendrą PVM sąskaitą-faktūrą už per praėjusį mėnesį Google Ads reklamos išlaidas, įskaičiuodami agentūrinį mokestį į bendrą reklamos išlaidų kainą. Mūsų klientams teikiamose ataskaitose agentūrinis mokestis taip pat įskaičiuojamas į bendrą reklamos išlaidų kainą.

Agentūrinio mokesčio dydis sutariamas su klientu sutarties pasirašymo metu ir gali būti keičiamas tik abipusiu šalių susitarimu.

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą