2022 m. vasario mėnesį skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteiktas „Google Premier Partner“ partnerio statusas

2022 m. vasario mėnesį skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteiktas „Google Premier Partner“ partnerio statusas

Išskirtinis „Google Premier Partner“ ženklelis suteiktas vos 3 proc. visų skaitmeninės rinkodaros agentūrų

2022 m. vasarį „Google“ pripažino geriausių skaitmeninės rinkodaros partnerių pasiekimus ir skaitmeninės rinkodaros agentūrai „Verslo idėjų partneriai“ suteikė „Premier“ partnerio statusą kaip naujosios „Google Partners“ programos dalį.

Sveikiname mūsų „Premier“ partnerius patekus tarp 3 % geriausių „Google“ partnerių Lietuvoje. Šis ženklelis suteikiamas įmonėms, kurios išsiskiria savo įsipareigojimais plėtoti „Google“ produktus, užmegzti naujus verslo santykius su klientais ir padėti savo esamiems klientams augti. Tikimės, kad galėsime jiems pasiūlyti visą reikalingą pagalbą stiprinant jų klientų verslą skaitmeninėje erdvėje.“ – Davang Shah, vyresnysis „Google Ads“ rinkodaros vadovas.

Kam skirta „Google Partners“ programa?

„Google Partners“ programa skirta skaitmeninės rinkodaros agentūroms, tvarkančioms „Google Ads“ paskyras kitų prekių ženklų ar įmonių vardu. „Google“ partneriai turi naujausių žinių apie „Google Ads“ produktus, todėl gali efektyviai kurti ir vykdyti reklamines kampanijas savo klientams ir užtikrinti aukščiausią „Google Ads“ paslaugų kokybę. Prisijungdama prie „Google Partners“ programos, įmonė turi atitikti griežtus „Google“ reikalavimus, kurie apima agentūros našumą, išlaidas ir sertifikatus įvairiose „Google Ads“ reklamos srityse: paieškos, vaizdinės, video, el. prekybos ir mobiliųjų programėlių.

2022 m. „Google Partners“ programoje įvyko reikšmingų pokyčių, tarp kurių buvo pristatyta naujoji „Premier“ partnerių programa, skirta įmonėms, atitikusioms griežtesnius partnerystės reikalavimus: apibrėžta, ką reiškia būti „Premier“ partneriu, kokie išplėstiniai programos reikalavimai yra taikomi ir kokios „Google Premier Partner“ privilegijos bus suteiktos „Premier“ ženklelį pelniusioms įmonėms. Kiekvienais metais „Premier“ partnerio statusas suteikiamas vos 3 proc. visų programoje dalyvaujančių įmonių.

Kodėl verta dirbti su agentūra, pelniusia „Premier“ partnerio statusą?

„Google Premier Partner“ programos tikslas – užtikrinti, kad partnerio statusą pelniusios skaitmeninės rinkodaros agentūros savo klientams gebėtų pasiūlyti dar efektyvesnius verslo sprendimus ir aukštesnius „Google Ads“ kampanijų rezultatus, apimant tokius pranašumus kaip:

Google premier partner partnerių pranašumai

„Verslo idėjų partneriai“ džiaugiasi ilgamete partneryste su „Google“

„Verslo idėjų partneriai“ yra viena iš nedaugelio „Google Premier Partner“ statusą pelniusių skaitmeninės rinkodaros agentūrų Lietuvoje. Nuo 2007 m. UAB „Verslo idėjų partneriai“ teikia skaitmeninės rinkodaros paslaugas įvairių veiklos sričių ir dydžių įmonėms, siūlydama kompleksinius sprendimus nuo internetinių svetainių optimizavimo, socialinių tinklų ir reklaminių kampanijų administravimo iki turinio kūrimo ir dizaino darbų. Įmonės direktorius Eduardas Manylovas džiaugiasi išskirtiniu „Google“ įvertinimu ir privilegijomis, leidžiančioms savo klientams pasiūlyti dar geresnes „Google Ads“ paslaugas:

Skaitmeninės rinkodaros srityje dirbame jau 15 metų, iš kurių daugiau nei dešimtmetį esame sertifikuoti „Google Partners“ programos dalyviai. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mūsų agentūra atitiko naujus 2022-ųjų „Premier“ partnerio reikalavimus. Šis įvertinimas suteiks mūsų esamiems ir būsimiems klientams dar didesnio pasitikėjimo ir geresnių rezultatų stiprinant jų verslą.

Su „Google Ads“ pasiekite didžiausią auditoriją visame pasaulyje, patekite į pirmuosiuos „Google“ paieškos rezultatų puslapius, pasiekite naujus klientus ir pasiekite tinkamą auditoriją tinkamu metu! Kviečiame susisiekti su mūsų komanda ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus!


MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS, SUSIJUSIOS SU ŠIA TEMA:

Apie mus

N

Sėkminga 10 metų patirtis

Daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbame ir teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas įvairaus dydžio bei įvairių veiklos sričių įmonėms.
N

Premium Google Partneris

Daugiau nei 6 metus esame Sertifikuotas Premium Google Partneris ir užtikriname tik aukščiausios kokybės Google paslaugų teikimą.
N

Kompleksiniai sprendimai

Galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus nuo interneto svetainės sukūrimo iki optimizavimo bei tikslinių reklaminių kampanijų administravimo.
N

Tikslas, kokybė ir rezultatai

Siekiame šiltų ir ilgalaikių bendradarbiavimo santykių su visais savo klientais, todėl visuomet laikomės susitarimų ir siekiame maksimalių rezultatų.

Mūsų kompetencijos

GOOGLE ADS REKLAMA

Google Ads Reklama

Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle.
Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas.

SEO OPTIMIZAVIMAS

SEO paslaugos ir optimizavimas

Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas.
SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra.

SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Turinio kūrimas ir straipsnių rašymas

Turinio kūrimas interneto svetainėms.
Straipsnių rašymas ir publikavimas žiniasklaidoje.

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų (Facebook, Instagram) paskyrų administravimas.
Pranešimų kūrimas ir vizualizavimas, reklaminės kampanijos.

Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas

Interneto svetainių kūrimas - atnaujinimas

Mobiliems pritaikytų ir SEO optimizuotų svetainių kūrimas.
Dizaino ir turinio kūrimas, esamų svetainių atnaujinimas.

Mūsų pasiekimai

Metų patirtis

Įvykdytų projektų

%

Pasiektų tikslų

%

Metinis augimas

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą