SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Turinio kūrimas, straipsnių rašymas ir publikavimas

Turinys kuria jūsų įmonės veidą

Pirmasis dalykas, kurį vertina jūsų potencialus klientas, yra tai, kaip pristatote savo verslą. Nepriklausomai nuo jūsų vykdomos veiklos ar įmonės dydžio, gramatiškai tvarkingas, stilingas, informatyvus ir optimizuotas turinys didina kliento pasitikėjimą jūsų produktu, stiprina prekės ženklo žinomumą ir konkurencinį pranašumą rinkoje. Paprasti išskiriami 6 pagrindiniai turinio tipai:

turinio tipai

Priklausomai nuo jūsų pasirinkto sklaidos kanalo ir turinio rinkodaros strategijos, turinio apimčiai, stiliui, kalbai ir kūrybiniams sprendimams gali būti keliami skirtingi reikalavimai. Kad būtumėte tikri teksto kokybe, visų pirma turėtumėte atsakyti į tris esminius klausimus:

 • Kas yra Jūsų klientai?
 • Ką galite jiems pasiūlyti?
 • Kuo esate išskirtiniai ir kokiomis vertybėmis vadovaujatės?

Kuo profesionalios turinio kūrimo paslaugos yra naudingos jūsų verslui?

Efektyviai vykdoma turinio rinkodara skirta jūsų tikslinei auditorijai sudominti. Vartotojai kur kas mieliau dalinasi naudinga, įkvepiančia, aktualia informacija, tokiu būdu stiprindami jūsų verslo pozicijas ir prekės ženklo žinomumą. Kokybiškas turinys:

 • Atsako į kliento klausimus ir suteikia jam naudingos informacijos.
 • Padeda palaikyti glaudesnį ryšį su tiksline auditorija ir pelnyti jos pasitikėjimą.
 • Formuoja teigiamą įmonės įvaizdį.
 • Didina įmonės konkurencinį pranašumą.
 • Padeda pritraukti daugiau naujų lankytojų ir skatina pardavimų augimą.
 • Užtikrina lengvesnį įmonės randamumą Google paieškos tinkle.
 • Padeda užimti aukštesnes Google rezultatų pozicijas.
 • Formuoja grįžtamąjį ryšį ir didina socialinį atsaką.

3 pagrindiniai kokybiško turinio kriterijai

 1. Dėmesys skaitytojų lūkesčiams. Turinio kūrimas privalo atitikti skaitytojo poreikius, t. y. tekstas turi būti ne tik patrauklus ir informatyvus, bet ir struktūruotas bei orientuotas į šiuolaikinės visuomenės gyvenimo ritmą. Kol tam tikros platformos reikalauja trumpų žinučių ir „greitos“ informacijos, kitos, pvz., blogų įrašai, siekia pateikti platesnes įžvalgas, kelti diskusijas, aptarti vienus ar kitus klausimus, t. y., priklausomai nuo to, kam bus skirtas turinys, skirsis ir jo apimtis, stilius bei kalba.
 2. Taisyklinga kalba ir tinkamas stilius. Taisyklinga gramatika ir konkretaus teksto pobūdį atitinkanti stilistika padeda formuoti teigiamą įmonės įvaizdį ir stiprina jūsų – kaip savo srities eksperto – poziciją. Nepamirškite, kad turinio rinkodara yra neatsiejamai susijusi ne tik su tuo, kas pasakyta, bet ir su tuo, kaip tai pasakyta. Kad būtumėte tikri turinio kokybe, rekomenduojame bendradarbiauti su kvalifikuotais kalbos redaktoriais.
 3. SEO taisyklių išmanymas. Paieškos sistemų keliami reikalavimai tampa vis griežtesni, Google siekiant filtruoti milžinišką informacijos srautą ir pasiūlyti vartotojui kuo aktualesnį turinį, atitinkantį jo paieškos kriterijus. Nors dirbtiniu intelektu grindžiami paieškos sistemų algoritmai bene didžiausią dėmesį skiria turinio kokybei ir jo tikslingumui, itin svarbų vaidmenį atlieka ir techninių SEO niuansų išmanymas.

Kodėl mes?

Su turinio rinkodara dirbame daugiau nei 10 metų ir puikiai žinome, koks svarbus vaidmuo jai tenka. Kad ir kokias dideles sumas išleisite mokamoms reklamos platformoms, greičiausiai nepasieskite maksimalių rezultatų, jei savo klientui negalėsite pasiūlysite vertingos, jo poreikius ir lūkesčius atitinkančios informacijos. Esame subūrę profesionalų komandą, padėsiančią įgyvendinti individualius kliento reikalavimus. Ilgametę patirtį turintys tekstų rašytojai sukurs jūsų lūkesčius atitinkantį svetainės turinį ir atsakys į dar neužduotus kliento klausimus – taip augs pasitikėjimas Jūsų produktu ir bendrove. Filologinį išsilavinimą turintys redaktoriai užtikrins teksto kokybę ir stilistinį turinio vientisumą. Siūlome jums struktūruotą, aiškų, tvarkingą ir paieškos sistemoms optimizuotą svetainės turinį, orientuotą į jūsų klientą!

KVALIFIKUOTI TEKSTŲ RAŠYTOJAI. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį turintys tekstų rašytojai, gebantys sklandžiai, taisyklingai ir patraukliai perteikti jūsų klientams aktualią informaciją. Ilgametė verslo praktika rodo, kad savo srities specialistas gali būti sukaupęs daug profesinių žinių apie rinkai siūlomą produktą ar paslaugą, tačiau perduoti šias žinias patraukliu formatu paprastai gali tik atitinkamą išsilavinimą turintis tekstų rašytojas, puikiai jaučiantis kalbą ir suprantantis specifiškus turinio rinkodaros niuansus.

INDIVIDUALŪS TURINIO RINKODAROS SPRENDIMAI. Esame sukaupę ilgametę patirtį, dirbdami su įvairios apimties, skirtingos tematikos ir pobūdžio tekstais, todėl galime pasiūlyti gramatiškai taisyklingus, informatyvius ir patrauklius tekstus skirtingiems sklaidos kanalams.

DĖMESYS PAIEŠKOS SISTEMŲ REIKALAVIMAMS. Esame skaitmeninės rinkodaros agentūra, teikianti profesionalias SEO paslaugas, todėl puikiai žinome, kas yra optimizuotas tekstas ir kokius reikalavimus kelia Google paieškos sistema.

KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI. Svarbiausias kiekvienos įmonės tikslas – įrodyti, kad esate geriausi. Mūsų darbas – suteikti jums visokeriopą pagalbą ir pasiūlyti profesionalius skaitmeninės rinkodaros sprendimus, padėsiančius siekti užsibrėžtų tikslų, taupyti jūsų laiką ir įmonės resursus.

Turinio / straipsnių ruošimo kainos

turinio kurimo kainos
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą