SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Turinio ir tekstų kūrimas interneto svetainėms

Kodėl yra svarbu turėti išsamią ir informatyvią interneto svetainę?

Naujųjų technologijų amžiuje internetas yra viena aktualiausių verslo plėtros sričių – čia vykstanti konkurencinė kova reikalauja profesionalaus darbo ir tikslingai priimtų sprendimų. Skaitmeniniai laimėjimai užtikrino greitą ir lengvą klientų pasiekimą (potencialūs pirkėjai yra nuolatos „prisijungę“ kompiuteriniais įrenginiais ir telefonais), tačiau negali valdyti pirkėjų dėmesio. Naujausi tyrimai rodo, kad svetainės turinys formuoja kliento nuomonę apie Jūsų įmonę, pirkėjui siūlomas prekes ir paslaugas. Kitaip sakant – tik kokybiškas, aiškiai struktūruotas ir informatyvus turinys išlaikys lankytojo dėmesį, pabrėš Jūsų privalumus ir pranašumą.

Svetainės turiniui keliami itin aukšti kokybės reikalavimai – tekstas turi suteikti informacijos, būti įtaigus, sudominti potencialų vartotoją ir atitikti paieškos sistemų keliamus reikalavimus – ar žinojote, kad tik unikalus, kokybiškas ir profesionaliai parengtas svetainės turinys bus matomas Google paieškos rezultatuose? Tinkamai vykdoma turinio rinkodara padeda pritraukti klientų dėmesį ir didina pardavimo rodiklius. Be to, taisyklinga gramatika, aiškus stilius ir teksto vientisumas formuoja teigiamą įmonės įvaizdį ir įrodo, kad esate savo srities profesionalai.

Kokias funkcijas atlieka kokybiškas svetainės turinys?

  • Atsako į kliento klausimus ir suteikia informacijos.
  • Didina įmonės konkurencinį pranašumą.
  • Skatina pardavimų augimą.
  • Formuoja teigiamą bendrovės įvaizdį ir didina prekinio ženklo žinomumą.
  • Užtikrina lengvesnį įmonės randamumą Google paieškos tinkle.
  • Padeda užimti aukštesnes Google rezultatų pozicijas.
  • Formuoja grįžtamąjį ryšį.

Profesionalus tekstų ir turinio kūrimas interneto svetainėms

Sėkmingai funkcionuojančiai interneto svetainei būtinas kokybiškas, išsamus ir profesionaliai parengtas turinys, užtikrinantis Jūsų pranašumą prieš konkurentus. Esame subūrę profesionalų komandą, padėsiančią įgyvendinti individualius kliento reikalavimus. Ilgametę patirtį turintys rašytojai sukurs Jūsų lūkesčius atitinkantį svetainės turinį ir atsakys į dar neužduotus kliento klausimus – taip augs pasitikėjimas Jūsų produktu ir bendrove. Filologinį išsilavinimą turintys redaktoriai užtikrins teksto kokybę ir stilistinį turinio vientisumą.

Ką mes siūlome?

  • Struktūruotą, aiškų, tvarkingą ir paieškos sistemoms optimizuotą svetainės turinį.
  • Gramatiškai taisyklingus, informatyvius ir patrauklius tekstus, orientuotus į konkretų klientą.
Kad būtumėte tikri vidinio turinio kokybe, turite atsakyti į tris esminius klausimus: kas yra Jūsų klientai? Ką galite jiems pasiūlyti? Kuo esate išskirtiniai ir kokiomis vertybėmis vadovaujatės? Svarbiausias kiekvienos įmonės tikslas – įrodyti, kad esate geriausi. Mūsų darbas – suteikti Jums visokeriopą pagalbą!
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą