Google Analytics ir Google Tag Manager

Google Analytics ir Google Tag Manager

Nežinote, kada ir kokie lankytojai apsilankė Jūsų interneto svetainėje, kiek laiko joje išbuvo ir kokius veiksmus atliko?
Investuojate į svetainės reklamą, tačiau negalite įvertinti, kurie reklamos šaltiniai buvo efektyviausi? Norite sekti savo el. komercijos įvykius ir duomenis?
Jūs radote tinkamą sprendimą – tai mūsų agentūros Google Analytics ir Google Tag Manager konsultavimo paslaugos!

Sužinokite daugiau apie Google Analytics ir Google Tag Manager

Investuojant į savo interneto svetainės lankomumo bei žinomumo skatinimą, iškyla natūralus poreikis įvertinti skirtingų reklamos šaltinių efektyvumą.
„Kiek lankytojų atvedė vienas ar kitas šaltinis?“
„Kiek laiko skirtingų šaltinių lankytojai išbuvo svetainėje, kokius puslapius peržiūrėjo, kokius veiksmus atliko?“
„Kiek mes uždirbome iš vienos ar kitos investicijos į interneto svetainės reklamą?“
Tokie klausimai yra ypatingai svarbūs ir aktualūs visiems rinkodaros specialistams. Kaip į juos atsakyti? Atsakymas paprastas – įsidiegti ir išmokti naudotis Google Analytics sistema. Google Analytics – tai Google kompanijos sukurta interneto svetainių bei mobilių programėlių naudojamumo sekimo ir analizės sistema. Ši sistema kaupia duomenis apie visus svetainės ar mobilios programėlės lankytojų (naudotojų) srautus, jų šaltinius, išbuvimo laiką, puslapių peržiūras bei atliktus veiksmus ir šiuos duomenis pateikia įvairių pjūvių ataskaitose, kurias papildomai galima pritaikyti pagal savo konkrečius poreikius. Google Analytics taip pat leidžia susieti tos pačios svetainės Google AdWords bei Google Webmaster Tools paskyras ir matyti papildomus Google AdWords mokamo bei natūralaus paieškos srauto duomenis.

Google Analytics kodą galima įdiegti svetainėje atskirai arba per Google Tag Manager sistemą. Google Tag Manager sistema skirta labiau pažengusiems naudotojams ir yra skirta ne tik Analytics pagrindinio kodo diegimui, bet ir sudėtingesnių įvykių stebėjimo registravimui bei kitų Google bei trečiųjų šalių kodų ir sistemų diegimui.

Google Analytics – privalomas įrankis bet kuriai interneto svetainei!
Mūsų įmonės sertifikuoti Google Analytics ir Google Tag Manager specialistai suteiks Jums išsamią informaciją bei pakonsultuos dėl šių sistemų įdiegimo ir naudojimo.
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą