Facebook socialinis tinklas

Facebook reklama ir administravimas

Facebook yra populiariausias ir dažniausiai naudojamas socialinis tinklas Lietuvoje ir visame pasaulyje, suteikiantis išskirtinę galimybę greitai ir lengvai pasiekti savo tikslinį vartotoją, dalintis su juo aktualiu turiniu ir skatinti jį atlikti Jums naudingus veiksmus. Apgalvota socialinių tinklų rinkodara, pvz., tinkamai parinkta komunikacijos strategija ar Facebook reklama, yra viena svarbiausių verslo stiprinimo priemonių, atitinkanti įvairių verslo krypčių poreikius. Skaičiuojama, kad daugiau nei 70 proc. Facebook naudotojų yra bent kartą dienoje aktyvūs, o vidutinis vieno vartotojo prisijungimų skaičius siekia iki 30 kartų.

Apie Facebook socialinį tinklą

  Vienas svarbiausių Facebook tinklo pranašumų – išskirtinai plačios reklamavimosi galimybės, kurias galima efektyviai pritaikyti beveik visose verslo srityse. Facebook reklama veikia aukciono principu, pirmenybę suteikiant turiniui, kuris yra aktualus vartotojui. Tai reiškia, kad svarbiausia mūsų užduotis – sukurti Jūsų verslo nustatytus tikslus atitinkančią reklamą ir efektyviai ją pritaikyti tiksliniems Facebook vartotojams taip, kad už norimą pasiekti rezultatą mokėtumėte kuo mažiau.

  Facebook paskyros administravimas ir Facebook reklama yra glaudžiai tarpusavyje susijusios veiklos sritys, padedančios siekti maksimaliai aukštų rezultatų. Nors ilgą laiką buvo manyta, kad turinys atlieka esminį vaidmenį planuojant socialinių tinklų strategiją, praktika rodo, kad vien turinio socialiniuose tinkluose nepakanka. Šiandien organiškai pasiekiama auditorijos dalis turi aiškią mažėjimo tendenciją, todėl siekiant didinti vartotojų įsitraukimą ir skatinti pardavimus, būtina galvoti apie Facebook reklamos sprendimus.

  Visos Facebook tinkle naudojamos nuorodos į Jūsų svetainę gali būti pažymėtos Google Analytics kodu, kuris suteikia galimybę detaliai atsifiltruoti į svetainę atėjusių vartotojų srautą ir tokiu būdu aiškiai ir tiksliai pamatyti, kurios iš patalpintų nuorodų veikė efektyviausiai, sugeneravo daugiausiai pardavimų, atvedė kokybiškiausią vartotojų srautą ir t. t. Dirbame su patogia ataskaitų sistema, todėl pateiksime Jums detalią informaciją apie į svetainę atėjusių vartotojų srautą, reklamos efektyvumą ir pasiektus tikslus.

  Komunikacijas strategijos kūrimas, Facebook paskyros administravimas ir Facebook reklama – ko galite pasiekti?

  • Pritraukite naujų klientų ir pasiekite didesnę naudotojų auditoriją. Kiekvieną mėnesį Facebook naudojasi daugiau nei 2 500 000 aktyvių registruotų vartotojų. Tinkamai vykdoma Facebook reklama padės pritraukti naują socialiai aktyvių naudotojų auditoriją.
  • Pagerinkite savo įmonės įvaizdį bei konkurencinį pranašumą. Profesionaliai sutvarkyta „Facebook“ verslo paskira padės didinti įmonės žinomumą, pagerins įmonės įvaizdį ir konkurencinį pranašumą rinkoje.
  • Paskatinkite tiesioginius pardavimus. Reklama Facebook leidžia pritraukti potencialius pirkėjus ir paskatinti tiesioginius prekių ar paslaugų pardavimus.
  • Skatinkite klientų lojalumą. Aktyvi ir struktūrizuota komunikacija stiprina Jūsų santykius su klientais.

   Facebook administravimo ir reklamos paslaugos

   FACEBOOK PASKYROS ADMINISTRAVIMAS

   Teikiame visas Facebook verslo puslapio sukūrimo ir administravimo paslaugas nuo turinio sukūrimo iki Facebook Pixel kodo svetainėje diegimo ir konfigūravimo. Mes suprantame, kad konkurencinėje rinkoje turi būti keliami individualūs verslo tikslai, todėl atliekame išsamų Facebook auditą, konkurencinės aplinkos analizę, sudarome Facebook komunikacijos ir reklamos strategiją, siūlydami Jūsų verslo tikslus ir pobūdį atitinkančius sprendimus.

   FACEBOOK TURINYS

   Kokybiškas turinys patraukia dėmesį, formuoja įmonės veidą, padeda pristatyti siūlomas prekes ir paslaugas. Mūsų praktika rodo, kad turinys ir reklama socialinėje erdvėje „dirba“ išvien  – iš reklamos į socialinių tinklų paskyras atvestas tikslinis vartotojas gali tapti jūsų sekėju ir klientu, todėl svarbu, kad čia atėjęs jis rastų kokybišką, aktualų, patrauklų ir reguliarų turinį.

   Tekstinis turinys Facebook įrašams

   Įtraukianti ir įvairiapusiška komunikacija nuo edukacinių iki pardaviminių žinučių apie Jūsų produktus ar paslaugas

   Foto ir video turinys

   Tarptautinės nuotraukų bazės, fotosesijos, profesionalios montavimo paslaugos ir vizualiai patrauklus turinys Jūsų auditorijai

   Grafinis dizainas

   Statiniai baneriai, gif’ai, Giphy sticker’iai (naudojami Instagram platformai) ir kiti grafinio dizaino sprendimai

   FACEBOOK REKLAMA / FACEBOOK ADS

   Facebook reklama veikia aukciono principu, todėl siekiame užtikrinti kad mūsų administruojami Facebook Ads skelbimai ne tik atitiktų Jūsų verslo tikslus, bet ir už mažiausią Jūsų mokamą kainą padėtų pasiekti efektyviausius reklaminės kampanijos rezultatus.

    REKLAMOS PASLAUGOS:

   • Nuolatinės reklaminės kampanijos maksimaliam grįžtamajam ryšiui.
   • Specialiosios reklaminės kampanijos akcijoms, spec. pasiūlymams ir individualiems verslo tikslams.

   FACEBOOK REKLAMA SUSIDEDA IŠ KELIŲ ETAPŲ:

   Post Boost – patogus reklamos sprendimas, paprastai rekomenduojamas neįgudusiam vartotojui. Deja, jis neišnaudoja visų Facebook Ads galimybių ir gali pasiūlyti tik trumpalaikius rezultatus.

   Ads Manager – universalus reklamos sprendimas, suteikiantis žymiai daugiau reklamos galimybių:

   • Platesnės auditorijos parinkimo galimybės.
   • Papildomos reklamos vietos (reklama ne tik Facebook naujienų sraute, bet ir Instagram, Messenger ar kitose partnerių platformose).
   • Papildomi reklamos formatai (ne tik standartiniai įrašai, bet ir istorijos, Facebook Search laukelis, Marketplace ir kt.).
   • Pardavimų tunelio (sales funnel) kūrimas: srauto į svetainę didinimas, potencialių klientų suradimas ir apsilankymo svetainėje vertimas konversijomis (pardavimai, užpildytos kontaktų formos ir kt.).

   NUOMONĖS FORMUOTOJAI

   Nuomonės formuotojai arba „influenceriai“ padeda pasiekti naujas, prekės ženklo dar nepažįstančias auditorijas, didinti prekės ženklo žinomumą, generuoti srautą į svetainę ir pardavimus. Siekiant stiprinti komunikacijos strategiją, paprastai užmezgami glaudus bendradarbiavimo santykiai su nuomonės formuotojais-ambasadoriais, kurie tampa ilgalaikiai prekės ženklo „influenceriai“, atstovauja prekės ženklą viešojoje erdvėje ir tampa prekiniu produkto ar paslaugos „veidu“.

   Nuomonės formuotojų atranka

   Atrenkame tinkamiausius veidus Jūsų prekės ženklui ir palaikome su jais aktyvią komunikaciją

   Nuomonės formuotojų reklamos strategija

   Sudarome turinio gaires, parenkame kanalus ir formatą, numatome komunikacijos dažnį

   Reklamos kampanijų analizės ir ataskaitos

   Nuolatos prižiūrime „influencerių“ skelbiamą turinį, sekame rezultatus ir pateikiame jums išsamias ataskaitas

   Tvarkingas, išsamus, patrauklus Facebook profilis, aktyvi komunikacija su vartotoju ir Jūsų verslo tikslus atitinkanti Facebook reklama – Jūsų kelias į sėkmę!

   Facebook komunikacijos auditas bei analizė

   Strategijos, skirtos tikslinei auditorijai pasiekti ir pardavimams didinti, sudarymas

   Facebook paskyros administravimas ir priežiūra

   Turinio​ planavimas, gamyba ir korekcijos

   Efektyvių​ Facebook Ads kampanijų kūrimas

   Aiškių​​ mėnesinių ataskaitų ir įžvalgų teikimas

   l

   Susisiekite su mumis

   Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
   pateiktą paslaugų paklausimo formą.

   Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
   tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

   Nurodykite savo vardą ir pavardę
   Nurodykite savo el. pašto adresą
   Nurodykite savo telefono numerį
   Nurodykite savo įmonės pavadinimą
   Nurodykite savo pareigas įmonėje
   Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
   Pažymėkite dominančias paslaugas
   Įrašykite savo pranešimo tekstą