Skip to main content
Kodėl gero SEO kartais neužtenka efektyviems pardavimams?

Kodėl gero SEO kartais neužtenka efektyviems pardavimams?

Kodėl gero SEO kartais neužtenka efektyviems pardavimams?

Susitvarkėte savo puslapio SEO dalį ir tikėjotės, kad dabar ilgą laiką nereiks nieko daryti ir tik laukti pardavimų? Taip, gerai atliktas SEO gali ženkliai padidinti srautą ir internetinį puslapį, o taip pat tai padidins ir jūsų pardavimus, tačiau  tiesa ta, kad SEO neveiks, jei ir kitos dėlionės dalys nebus savo vietoje. Pasitikrinkite, ar viską darote, kad sulauktumėte geriausių rezultatų.

Pagerinkite savo internetinio puslapio vartotojo patirtį

Daugelis neskiria pakankamai dėmesio vartotojo patirties tobulinimui. Savo internetiniame puslapyje pridėkite raginimus veikti, užtikrinkite gerą svetainės užkrovimo greitį. Atminkite, kad lėtai užkraunamos svetainės praranda apie 90 proc. potencialių klientų. Taip pat labai svarbu, kad puslapio dizainas būtų pritaikytas visiems įrenginiams. Būtinai pašalinkite visas 404 klaidas. O svarbiausia – tikrinkite, kaip viskas veikia. Galite paprašytų savo draugų ir pažįstamų įvertinti jūsų internetinio puslapį, kad geriau suprastumėte, ką reikia keisti bei tobulinti.

Optimizuokite konversijoms

Kai turite vartotojų srautą į interneto puslapį, galite pradėti efektyviai pardavinėti. Kaip dar labiau paskatinti vartotojus pirkti? Į savo tinklaraštį pridėkite mygtukus, raginančius veikti. Kurkite aiškius ir suprantamus reklamos skelbimus apie produktus ar paslaugas, pateikite juos kaip sprendimus savo klientų problemoms. Jeigu jūsų vartotojų srautas nukreipiamas į produktų ar paslaugų puslapius, gali būti, kad aprašymai nėra pakankamai aiškūs ir glausti, todėl ir nėra konversijų. Optimizuokite šiuos puslapius, kad konversijų skaičius padidėtų.

Pagerinkite turinio kokybę ir aktualumą

Galbūt jūsų puslapyje yra šimtai tinklaraščio įrašų, kurių niekas neperžiūri ir neatnaujina? Tai, kas anksčiau buvo laikoma aktualiu ir kokybišku turiniu, šiandien jau gali būti neaktualūs. Peržiūrėkite senesnius straipsnius ir atsakykite į klausimus: ar straipsnis atitinka kokybę, kurios siekiate? Ar jie vis dar aktualūs lankytojams? Atnaujinkite esamus straipsnius, taip pat ieškokite peradresavimo galimybių į kitą turinį, kuris jūsų manymu yra aukštos kokybės ir aktualus.

Analizuokite duomenis

Duomenys reikalingi, kad galėtumėte juos panaudoti pardavimų didinimui. Visuomet stebėkite skaičius, kad ieškotumėte ir suprastumėte galimas nesėkmių priežastis. Jeigu jūs negalite stebėti rezultatų ir jų analizuoti, visuomet geras pasirinkimas yra pasitikėti SEO specialistu, kuris ne tik atliks jūsų interneto svetainės SEO auditą, optimizavimo darbus, tačiau ir padės įvertinti rezultatus – bus jūsų patikimas partneris.

Socialinis įrodymas

Ar kada pagalvojote, koks yra jūsų kliento kelias iki pardavimo? Ką daryti, kad pasiekus paskutinę stotelę, klientas pabaigtų procesą? Yra daug būdų, kaip pagerinti pardavimų rodiklius. Vienas iš variantų – pasidalinti klientų atsiliepimais apie jūsų prekes ar paslaugas savo svetainėje, tačiau tai dar ne viskas. Galite įkelti gautus apdovanojimus  –įrodyta, kad tai kelia pasitikėjimą. Turime pripažinti, kad būsimiems klientams reikia daugiau ne tik gero prekės ar paslaugos aprašymo. 88 proc. vartotojų pasitiki atsiliepimais tinklalapyje taip, kaip ir asmeninėmis rekomendacijomis. Taip pat galite pridėti nuorodas į straipsnius, kuriuose buvote paminėti.  Taip ir pasidalinkite ir nuomonės formuotojų patarimais, kurie skatintų pirkti.

Vietinis SEO

Per mažai kalbama apie vietinio SEO naudą. Vietinis SEO gali padėti pagerinti matomumą „Google“ paieškos sistemose. Nepamirškite ir savo „Google“ verslo profilio optimizavimo. Užtikrinkite, kad informacija internete apie jūsų įmonę visur būtų vienoda, kad neklaidintumėte vartotojų. Optimizuokite turinį pagal aktualius vietiniam SEO raktinius žodžius.

Atminkite, kad gerai atliktas SEO nereiškia daugiau pardavimų, būsimi klientai gali jūsų nepasirinkti, jei kitos dėlionės dalys nebus tinkamose vietose. Norite siekti gerų rezultatų ir ieškote patikimo partnerio, kuris išvaduos jus nuo internetinio puslapio priežiūros? Mes pasiruošę jums padėti! Ilgametę patirtį turinys specialistai gali tapti jūsų komandos dalimi.

Straipsnio turinys parengtas remiantis šiais šaltiniais: