SEO priežiūra ir monitoringas

SEO monitoringas (priežiūra)

SEO monitoringas (priežiūra) – tai periodinė interneto svetainės SEO priežiūros paslauga, kurios tikslas – išlaikyti ir gerinti pasiektus raktinių žodžių pozicijų rezultatus ir laiku užkirsti kelią galimoms klaidoms, dėl kurių svetainės pozicijos natūraliuose paieškos rezultatuose gali nukristi ir dėl to sumažėti natūralus (organinis) lankytojų srautas. Tam yra svarbu ne tik laiku pastebėti neigiamus pokyčius optimizuojamos svetainės raktinių žodžių pozicijose, bet ir atvirkščiai – teigiamus pasikeitimus konkuruojančių svetainių raktinių žodžių pozicijose.

Kam reikalingas SEO monitoringas (priežiūra)?

Kad įmonės interneto svetainė ar el. prekybos portalas būtų informatyvus, puslapių turinys turi būti pakankamai dažnai keičiamas, atnaujinamas arba papildomas. Pavyzdžiui, atsiradus naujai prekei ar paslaugai arba skelbiant informaciją apie akciją, turi būti atitinkamai pakeičiamas (atnaujinamas) kuris nors esamas arba sukuriamas naujas vidinis puslapis. Neteisingai arba neatsakingai atliekant pakeitimus, neatrenkant naujiems puslapiams tinkamų paieškos frazių, nestebint neteisingų (pasenusių, neveikiančių) vidinių nuorodų, laikui bėgant svetainės turinio „kokybė“ paieškos sistemų robotų „akimis“ krenta ir dėl to atitinkamai krenta raktinių žodžių pozicijos.

Konkurentai nemiega ir taip pat rūpinasi savo svetainių optimizavimu – kylant konkuruojančių svetainių raktinių žodžių pozicijoms, atitinkamai krenta prižiūrimos svetainės pozicija. Laiku pastebėjus tokias tendencijas galima operatyviai sureaguoti ir atlikti papildomus vidinius ar išorinius SEO optimizavimo veiksmus, kurie padėtų susigrąžinti prarastas pozicijas.

Taip pat dažna problema, su kuria susiduria rinkodaros specialistai, rūpindamiesi svetainės populiarinimu ir atgalinių nuorodų publikavimu partnerių svetainėse ar informaciniuose portaluose – tai nuolatinis tikrinimas, ar tos nuorodos, dėl kurių buvo susitarta su portalais, yra publikuojamos ir ar tas svetainės puslapis, kuriame jos turi būti publikuojamos, yra veikiantis. Turint 10 ar daugiau partnerių svetainių ar įmonių katalogų, toks nuolatinis tikrinimas užima pakankamai daug laiko.

SEO monitoringo (priežiūros) įrankiai

Kokybiškai atlikti vidinius bei išorinius interneto svetainės SEO optimizavimo darbus bei periodiškai vykdyti nuolatinį svetainės SEO monitoringą (priežiūrą) padeda SEO optimizavimo ir monitoringo (priežiūros) įrankiai. SEO įrankių yra labai daug, įvairių ir nemokamų. Tačiau daugumos, ypač nemokamų, SEO įrankių trūkumas – jų pritaikymas tik kuriai nors vienai užduočiai, pavyzdžiui, atgalinių nuorodų tikrinimui, o taip pat apribotos „nemokamų versijų“ galimybės.

Profesionalių SEO monitoringo įrankių, galinčių pasiūlyti visas SEO specialistui reikiamas priemones, yra nedaug ir visi jie yra mokami. Komercinių SEO įrankių naudojimo kaina gali siekti nuo kelių dešimties ar šimto JAV dolerių ar eurų per mėnesį, o tokia suma gali būti per daug didelė smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms.

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą