7 patarimai, kaip apsisaugoti nuo negatyvaus SEO

7 patarimai, kaip apsisaugoti nuo negatyvaus SEO

Ką vadiname negatyviu SEO?

Kiekvienai internetinei svetainei reikalinga nuolatinė SEO priežiūra, nes jos reitingus paieškos sistemose gali paveikti ir išoriniai veiksniai. Pavyzdžiui, jeigu svetainė buvo paveikta negatyvaus SEO, jos pozicijos „Google“ paieškos rezultatuose krenta žemyn. Paprastai negatyvų SEO gali sukelti tikslinga konkurentų ataka, kurios metu Jūsų svetainėje esantis turinys ir jos nuorodos talpinamos abejotino patikimumo puslapiuose kartu su šlamštiniu turiniu „spam“, pateikiami prasti įvertinimai arba svetainė yra nulaužiama. Vis dėlto, imantis atitinkamų veiksmų, nuo kenkėjiškų atakų ir negatyvaus SEO galima apsisaugoti iš anksto.

7 būdai kovai su negatyviu SEO

1. Atlikite atgalinių nuorodų auditus
Nuolatos sekant nuorodų rezultatus, galima iš karto pastebėti konkretaus puslapio pasikeitimus ir greitai sureagavus į problemas apsisaugoti nuo didesnių rūpesčių. Visų pirma rekomenduojama pabandyti susisiekti su tų svetainių, kuriose patalpintas nepageidaujamas Jūsų turinys administratoriais, o negavus jokio atsakymo pasinaudoti „Google atsisakymo nuorodų” įrankiu.

2. Sekite savo svetainės užsikrovimo greitį
Puslapių užsikrovimo greitis yra vienas iš svarbiausių veiksnių, lemiančių jūsų svetainės pozicijas paieškoje, todėl pastebėję sulėtėjusius rezultatus turėtumėte nedelsdami imtis veiksmų ir spręsti problemą. Įvertinti savo puslapio užsikrovimo greitį galima „Google PageSpeed Insights” įrankiu.

3. Vertinkite savo svetainės turinio panaudojimą
Kai kurios pozicijų kritimą lemiančios negatyvaus SEO atakos gali pasižymėti skelbiamo turinio plagijavimu ir talpinimu žemą reitingą turinčiose svetainėse, kartu įterpiant ir nuorodą į Jūsų svetainę. Norint apsisaugoti nuo galimų problemų, būtina nuolatos tikrinti ir vertinti savo turinio panaudojimą kitose svetainėse bei imtis atitinkamų veiksmų nepageidaujamo „spam’inio“ turinio šalinimui arba neutralizavimui. Pranešti apie netinkamo savo turinio patalpinimą nepageidautinose vietose galite užpildę šią formą.

4. „Google mano verslas“ paskyros valdymas
Jei dar neturite „Google mano verslas“ paskyros, pats metas ją susikurti – tai itin paprastas ir efektyvus būdas, užtikrinantis aukštesnes pozicijas „Google“ paieškos rezultatuose, leidžiantis vaizdingiau pateikti informaciją apie save ir parodyti savo reputacijos lygį. Reaguokite į vartotojų atsiliepimus, o pastebėję piktybinius ir nesąžiningus veiksmus, atliekamus iš galimai netikrų paskyrų – imkitės atitinkamų veiksmų ir praneškite apie kenkėjišką elgesį: paieškoje suraskite savo paskyrą, tuomet kairėje pusėje spustelėkite „Review Summary“ > „# Reviews“, pažymėkite klaidingus įvertinimus ir užpildykite pateiktą formą.

Sužinokite daugiau apie šią platformą kitame mūsų straipsnyje: Kaip pasikeitė „Google“ verslo vertinimo sistema ir kaip paskatinti vertinimus?

5. Stebėkite raktinių žodžių paspaudimo rodiklius
Svarbu nuolatos tikrinti geriausius rezultatus generuojančius raktinius žodžius. Jei rezultatai netikėtai pakyla, o Jums tai atrodo pernelyg keista ar netikėta, turėtumėte įsitikinti, kad raktinio žodžio efektyvumo augimas yra natūralus procesas – dirbtinis pozicijų augimas gali turėti neigiamos įtakos svetainės rezultatyvumui.

6. Tikrinkite savo puslapių pozicijas paieškoje
Svetainėje esantys puslapiai „Google“ paieškos rezultatuose yra pateikiami skirtingai, dėl to ypač svarbu nuolatos sekti individualius jų reitingus. Pastebėję staigų kurio nors puslapio paieškų rezultatų kritimą, įsitikinkite, kad jame esanti informacija yra tinkamai pateikta ir suprogramuota.

7. Pasirūpinkite puslapio apsauga
Naudokite naujausias apsaugos sistemų versijas ir iš karto įgalinkite visus įmanomus jų atnaujinimus – tai padės apsisaugoti nuo vis labiau plintančių ir tobulėjančių kibernetinių atakų. Siekdami užtikrinti svetainės apsaugą ir pagerinti paieškos pozicijas, perkelkite ją į HTTPS protokolą.

Plačiau apie tai galite pasiskaityti kitame mūsų straipsnyje: Kodėl verta pereiti iš http į https protokolą?


Straipsnyje pateikta informacija paimta iš žemiau esančio šaltinio:

Mūsų teikiamos paslaugos, susijusios su šia tema:

Naujienlaiškis

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą

SEO naujienos

Naujienos, patarimai ir kita naudinga informacija apie svetainės optimizavimo galimybes ir skaitmeninės rinkodaros aktualijas. Jei turite klausimų arba norėtumėte sužinoti daugiau apie svetainių optimizaciją paieškos sistemoms, susisiekite su mūsų komanda el. paštu, telefonu arba užpildydami žemiau pateiktą formą.

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

Kokius SEO ir skaitmeninės rinkodaros pokyčius žada 2021-ieji?

2020-ieji buvo pilni iššūkių. Tai metai, atnešę labai daug klausimų ir abejonių, o internetinė erdvė tapo kaip niekada svarbi verslo vystymui ir augimui. Jau dabar galime matyti tendencijas, kurios, tikėtina, 2021-aisiais taps savo srities lyderėmis. Šiame tekste norime trumpai apžvelgti rinkodaros ekspertų prognozes, kaip turėtų keistis SEO ir skaitmeninės rinkodaros pasaulis peržengus naujųjų metų slenkstį.

skaityti daugiau
Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Kaip pasirinkti SEO paslaugų teikėją?

Noras taupyti ir protingai investuoti verslą moko priimti racionaliai pagrįstus sprendimus. Renkantis SEO paslaugų teikėją tai ypatingai aktualu, kadangi numatyti, kas jūsų verslui suteiks realios vertės, gali būti sudėtingiau, nei atrodo. „Google“ pasidalino 3 žingsnių vadovu, kuriame pateikiami esminiai SEO specialisto pasirinkimo kriterijai, ypatingai aktualūs verslo pradžiai.

skaityti daugiau
Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Išmokite dirbti su atgalinėmis nuorodomis

Greičiausiai apie „Broken Link Building“ jau esate girdėję. Tačiau, ar žinote, ką iš tiesų tai reiškia – ar tai yra kažkas, ką turėtumėte daryti, ir jei taip, – nuo ko pradėti? Tai gana paprasta! Išmokite dirbti su „Broken Link Building“ sistema ir sustiprinkite savo svetainės pozicijas organinėje paieškoje.

skaityti daugiau
4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

4 turinio rinkodaros pamokos, arba kaip SEO keičia turinį

Turinys yra jūsų verslo veidas, SEO – darbo jėga, t. y., SEO atidaro duris potencialiai jūsų auditorijai ir maloniai kviečia užeiti. Turinys ir SEO sudaro turinio rinkodaros pagrindą (tinkamu metu pateikti tinkamą informaciją tinkamai auditorijai), todėl negali egzistuoti vienas be kito. Ką, tai žinodami, turėtumėte daryti jūs?

skaityti daugiau

Apie mus

N

Sėkminga 10 metų patirtis

Daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbame ir teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas įvairaus dydžio bei įvairių veiklos sričių įmonėms.
N

Premium Google Partneris

Daugiau nei 6 metus esame Sertifikuotas Premium Google Partneris ir užtikriname tik aukščiausios kokybės Google paslaugų teikimą.
N

Kompleksiniai sprendimai

Galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus nuo interneto svetainės sukūrimo iki optimizavimo bei tikslinių reklaminių kampanijų administravimo.
N

Tikslas, kokybė ir rezultatai

Siekiame šiltų ir ilgalaikių bendradarbiavimo santykių su visais savo klientais, todėl visuomet laikomės susitarimų ir siekiame maksimalių rezultatų.

Mūsų kompetencijos

GOOGLE ADS REKLAMA

Google Ads Reklama

Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle.
Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas.

SEO OPTIMIZAVIMAS

SEO paslaugos ir optimizavimas

Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas.
SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra.

Google Analytics ir Google Tag Manager

Google Analytics ir Tag Manager

Google Analytics, Google Tag Manager paskyrų administravimas. Įvykių, tikslų ir el. komercijos diegimas, išplėstinės ataskaitos.

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų (Facebook, Instagram) paskyrų administravimas.
Pranešimų kūrimas ir vizualizavimas, reklaminės kampanijos.

Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas

Interneto svetainių kūrimas - atnaujinimas

Mobiliems pritaikytų ir SEO optimizuotų svetainių kūrimas.
Dizaino ir turinio kūrimas, esamų svetainių atnaujinimas.

Mūsų pasiekimai

Metų patirtis

Įvykdytų projektų

%

Pasiektų tikslų

%

Metinis augimas

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą