SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Profesionalios WordPress svetainių temos (Templates)

Profesionalių WordPress interneto svetainių temų (Templates) ir įskiepių (Plugins) privalumai

WordPress – viena populiariausių ir sparčiausiai vystomų turinio valdymo sistemų, vertinama dėl savo funkcionalumo ir paprasto naudojimo. Atsižvelgiant į nuolatos augančius ir besikeičiančius naudotojų reikalavimus, WordPress siūlo didelį mokamų ir nemokamų temų (themes) bei įskiepių (plugins) pasirinkimą.

Dizainas
Technologinis progresas keičia interneto naudotojų įpročius – naršymui vis dažniau pasirenkami išmanieji įrenginiai, sparčiai auga mobiliųjų paieškų skaičius. Dirbdami su komercinėmis WordPress temomis, būsite tikri, kad Jūsų svetainė atitiks išmaniųjų įrenginių dizaino sprendimus. Be to, profesionalioms WordPress temoms keliami itin aukšti estetikos reikalavimai – originalūs sprendimai realizuos individualius klientų pageidavimus, pabrėš Jūsų įmonės ar prekinio ženklo išskirtinumą.

Funkcionalumas
Komercinės WordPress temos turi daugiau individualiems pageidavimams ir lūkesčiams pritaikytų funkcijų. Profesionalios WordPress temos – tai patogios dizaino ir turinio valdymo galimybės, unikalūs įvaizdžio sprendimai ir funkcionalus pritaikymas. Svetainės išsiskiria paprasta navigacija ir aiškia turinio struktūra.

Suderinamumas
Komercinės temos yra reguliariai atnaujinamos ir pritaikomos besikeičiančiai WordPress sistemai. Dirbdami su profesionalia tema, būsite tikri, kad svetainė prisitaikys prie atnaujinimų, o Jūs galėsite naudoti įvairius įskiepius, kurie optimizuos svetainės darbą, didins krovimo greitį ir kt. Ir priešingai – nemokamos versijos gali tapti sunkiai sprendžiamų problemų priežastimi. Įsivaizduokite situaciją – įdiegiate nemokamą temos versiją ir pritaikote ją savo poreikiams. Šiam darbui įdedate daug pastangų ir negailite laiko, tačiau po kelių savaičių WordPress atsinaujina ir tampa nebesuderinama su Jūsų pasirinkta tema, keičiasi svetainės funkcionalumas ir jos naudojimo galimybės.

Valdymas
Komercinės WordPress temos pasižymi itin lengva turinio valdymo sistema – daugelis pakeitimų atliekami vieno mygtuko paspaudimu. Siekiant palengvinti naudotojų darbą, reguliariai diegiamos papildomos funkcijos ir įskiepiai, užtikrinantys sklandesnį turinio valdymą.

Saugumas
Komercinės WordPress temos garantuoja saugų ir patogų darbą. Reguliarus atnaujinimų diegimas atitinka WordPress sistemos reikalavimus, todėl svetainė apsaugoma nuo nepageidaujamos išorinės veiklos ir trikdžių.

Kuo galime padėti mes?

Siekdami užtikrinti kokybę ir realizuoti individualius klientų poreikius, pasirinkome dirbti su dviejų gerai žinomų WordPress temų kūrėjais – YOOtheme ir Elegant themes. Abiejų kompanijų temų ir įskiepių sprendimai yra pritaikyti mobiliems įrenginiams, suderinti su naujausiomis WordPress turinio valdymo sistemos versijomis, užtikrina sklandų veikimą ir lengvą turinio priežiūrą.

Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią bazinę svetainės temą, patarsime dėl spalvinių ir tekstinių turinio sprendimų ir pritaikysime dizainą Jūsų individualiems poreikiams.

Yootheme WordPress temos (Templates) Elegantthemes WordPress temos (Templates)
YOOtheme kompanijos temos lengvai pritaikomos skirtingos veiklos ir pobūdžio svetainėms. Skiriamasis YOOtheme bruožas – kiekvieną mėnesį išleidžiama naujo dizaino tema. Lengvai modeliuojami sprendimai atitiks individualius klientų poreikius, o funkcionalus Widgetkit įskiepis suteiks galimybę kurti įvairius papildomus turinio elementus.

Visų Yootheme sukurtų WordPress temų dizainas yra pritaikytas mobiliems įrenginiams (responsive).

Peržiūrėti ir pasirinkti bazinę Yootheme WordPress svetainės temą
galite šiame puslapyje.

Populiariausia Elegant themes kompanijos tema – Divi – atitiks kiekvieno verslo poreikius. Svarbiausias šio sprendimo privalumas – universalumas ir itin lengvas turinio valdymas. Tai mobiliems įrenginiams pritaikyta (responsive), lanksti ir itin lengvai valdoma tema, turinti daug papildomų įskiepių turinio atvaizdavimui.

Dėl Divi temos paprastumo, patogumo ir funkcionalumo, pasirinkome ją savo – vipartneriai.lt – svetainės kūrimui.

Peržiūrėti ir pasirinkti bazinę Elegant themes WordPress svetainės temą
galite šiame puslapyje.

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą