SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Mobiliems įrenginiams pritaikytos (Responsive) interneto svetainės

Ką reiškia Responsive interneto svetainės dizainas?

Responsive Web Design arba Prisitaikantis Interneto svetainės dizainas – tai interneto svetainių dizaino kūrimo (programavimo) būdas, kuriuo siekiama pritaikyti interneto svetainės puslapių bei juose atvaizduojamų elementų dydį (plotį) prie skirtingų įrenginių (TV ekranų, stalinių kompiuterių, nešiojamų kompiuterių, planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų) ekranų dydžių.

Responsive būdu sukurta interneto svetainė automatiškai prisitaiko prie bet kurio dydžio ekrano ir korektiškai atvaizduoja visus reikiamus svetainės dizaino elementus. Šiuo būdu sukūrus interneto svetainę atkrenta poreikis kurti atskiras svetainės versijas mobiliems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams.

Šiandien jau nekyla klausimas, ar reikia kurti svetainę, pritaikant ją mobiliems įrenginiams, todėl mes, kurdami bei atnaujindami svetaines savo klientams, visuomet naudojame Responsive dizaino kūrimo būdą.

Kodėl yra svarbu turėti mobiliems įrenginiams pritaikytą interneto svetainę?

Mobilių įrenginių naudojimas nuolatos auga. Šiandien jau kas trečias apsilankymas interneto svetainėje vykdomas iš mobilaus įrenginio (planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono) ir labai greitai ateis laikas, kuomet mobilių lankytojų dalis sudarys didžiąją dalį visų apsilankymų.

Išmaniųjų telefonų naudotojai, apsilankę Jūsų mobiliems įrenginiams nepritaikytoje interneto svetainėje, negalės ja naudotis bei pereis į konkurento svetainę. Taip Jūs kasdien prarasite vis didesnę dalį savo potencialių klientų.

Paieškos sistemos taip pat kreipia labai didelį dėmesį į svetainių pritaikymą mobiliems įrenginiams. Google paieškos sistema jau nuo 2015 metų savo natūraliuose paieškos rezultatuose pradėjo aukščiau pateikinėti mobiliems įrenginiams pritaikytas svetaines, o nuo 2017 metų žada išvis nepateikti svetainių, kurios nėra pritaikytos mobiliems įrenginiams.

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą