SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Interneto svetainė verslui

Kodėl Jūsų verslui reikalinga interneto svetainė?

Žinomumas ir pasiekiamumas
Skaitmeninis amžius – interneto era. Kiekvieną dieną čia naršo daugiau nei 2,5 mlrd. žmonių. Daugiau nei 60 proc. Europos Sąjungos gyventojų kasdien naudojasi kompiuteriu ar išmaniuoju įrenginiu. Lietuvoje daugiau nei 80 proc. žmonių, ieškodami juos dominančios prekės ar paslaugos, visų pirma atsidaro pagrindinį Google paieškos tinklo puslapį – tai reiškia, kad aukštos svetainės paieškos pozicijos užtikrina didelį lankytojų ir potencialių klientų srautą. Tinkamai funkcionuojanti interneto svetainė veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, kad klientai galėtų Jus pasiekti bet kuriuo paros metu.

Informacijos suteikimas
Prižiūrima ir reguliariai atnaujinama interneto svetainė suteiks informacijos apie Jūsų prekes ir paslaugas, pristatys naujienas, informuos apie specialius pasiūlymus ir akcijas. Rinkodaros specialistai sutinka, kad sėkmingai verslo plėtrai būtinas nuolatinio ryšio su klientais palaikymas – talpindami aktualią informaciją atsakysite į klientų klausimus ir įrodysite savo konkurencinį pranašumą (svetainėje galima talpinti buvusių klientų atsiliepimus, rekomendacijas, apdovanojimus). Svetainei būtina patogi užklausos forma, palengvinanti bendravimą su potencialiais klientais, tiksli kontaktinė informacija ir (arba) susisiekimo žemėlapis.

Teigiamas įvaizdis
Tinkamai parinkti dizaino sprendimai, derinami su išsamiu ir struktūruotu turiniu, padės formuoti bendrovės ir prekinio ženklo įvaizdį. Profesionali verslo svetainė įrodys, kad esate savo srities ekspertai, domitės techninėmis inovacijomis ir esate šiuolaikinės verslo rinkos lyderis.

Verslo interneto svetainėms keliami reikalavimai

Šiuolaikinė verslo interneto svetainė privalo turėti mobiliems įrenginiams pritaikytą dizainą, aiškią struktūrą, patogią navigaciją, išsamų turinį bei lengvą turinio valdymą. Žemiau pateikiame pačius svarbiausius reikalavimus, be kurių neįsivaizduojame kokybiškos verslo interneto svetainės.

Šiuolaikiškas, mobiliems įrenginiams pritaikytas dizainas

Interneto svetainės stilius ir dizainas turi atspindėti Jūsų įmonės veiklą, derintis prie logotipo spalvų, atspindėti verslo idėją ir Jūsų nuotaiką. Praktika rodo, kad itin dažnai spalviniai sprendimai priimami klaidingai, atsižvelgiant į asmeninį skonį ir pamirštant spalvų sukeliamas asociacijas, pvz., mėlyni tonai interneto svetainei suteikia formalumo ir skatina klientų pasitikėjimą, žalia spalva rekomenduojama verslui, susijusiam su finansais ir pinigais, raudona ar oranžinė – maisto prekių pardavimui, kavinei ar restoranui. Virtualioje erdvėje žinutė perduodama ir parenkant atitinkamą raidžių šriftą, dydį, apgalvojant teksto išdėstymą ir jo pateikimą. Kitaip sakant, interneto svetainė – tai personalizuota verslo erdvė, derinama su Jūsų verslo koncepcija. Tvarkinga, aiškiai struktūruota, modernaus dizaino svetainė siejama su aukštesne prekių kokybe ir paslaugų profesionalumu.

Siekiant optimalaus kliento srauto pasiekimo, pasirinktas svetainės dizainas turi būti pritaikytas mobiliesiems įrenginiams (Responsive). Šiandien sparčiai augantis mobiliųjų paieškų rodiklis siejamas su esminiais interneto naudojimo pokyčiais, t. y. vis dažniau naršoma ne stacionariuose kompiuteriuose, o mobiliuosiuose įrenginiuose.

Struktūruotas, Išsamus ir aiškus turinys

Jūsų svetainės turinys turi ne tik suteikti išsamią informaciją apie Jūsų parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas, tačiau taip pat, kaip galima išsamiau, atsakyti į visus galimus Jūsų klientų klausimus. Kokybiškas turinys didina įmonės bei jos atstovaujamų prekinių ženklų žinomumą, konkurencinį pranašumą, formuoja teigiamą įvaizdį bei skatina pardavimus. Jeigu svetainė orientuota į užsienio rinką, būtina daugiakalbystės funkcija.

Funkcionalumas ir lengvas turinio valdymas

Šiuolaikinis verslas siejamas su funkcionalia ir patogiai valdoma interneto svetaine, taupančia Jūsų laiką ir padedančia įgyvendinti numatytus tikslus. Turiniui būtina patogi navigacija, aiški struktūra ir išdėstymas. Svetainėje atliekami keitimai neturėtų reikalauti specifinių žinių ir didelių laiko sąnaudų.

Patogi ir funkcionali užklausos forma

Verslo sėkmei svarbus patogus susisiekimas. Jei klientas negalės Jūsų pasiekti, pvz., nenurodėte kontaktinių duomenų arba esate pateikę tik darbo valandomis veikiantį telefono numerį, greičiausiai, jis pasirinks Jūsų konkurentus. Kad išvengtumėte rūpesčių, įdiekite patogią, lengvai pasiekiamą ir visą parą veikiančią užklausos formą. Verslui skirta svetainė turi būti greitai ir lengvai randama Google paieškos tinkle. Jei praleisite optimizacijos darbus, Jūsų svetainė kris į žemesnes paieškos pozicijas.

Sąsaja su Google Analytics

Kad suprastumėte interneto svetainės privalumus ir trūkumus, įvertintumėte lankytojų elgesį ir poreikius, naudokitės Google Analytics įrankiu. Google Analytics suteiks vertingos informacijos apie klientų veiksmus, įvertins svetainės lankomumą, vartotojų elgseną, atmetimo rodiklius ir kitus statistinius duomenis.

Kuo galime padėti mes?

Teikiame profesionalias interneto svetainių kūrimo ir atnaujinimo paslaugas. Dirbame su įvairiais verslo sektoriais ir ieškome optimalių sprendimų individualiu atveju. Ilgametė darbo patirtis ir profesionali specialistų komanda užtikrins aukštus darbo rezultatus, greitą ir tikslų projektų įgyvendinimą.

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą