SEO straipsnių rašymas ir turinio kūrimas

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai apie interneto svetaines

Kiek kainuoja įprastos interneto svetainės sukūrimas?

Interneto svetainės sukūrimo kaina gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, priklausomai nuo dizaino sudėtingumo, papildomo funkcionalumo bei turinio apimties. Mūsų siūlomos įprastos, svarbiausius Jūsų verslo poreikius atitinkančios, mobiliems įrenginiams pritaikytos ir SEO optimizuotos svetainės sukūrimo kaina yra 1500 €.

Plačiau apie tai: Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas.

Kiek užtrunka interneto svetainės sukūrimas?

Paprastos svetainės sukūrimas užtrunka nuo 2 iki 6 savaičių, priklausomai nuo kliento keliamų reikalavimų dizainui ir funkcionalumui, o taip pat svetainės turinio apimties bei užsakovo pateiktos pradinės informacijos kiekio. Svetainės atnaujinimas, kuomet reikia tik atnaujinti svetainės dizainą, jį pritaikant mobiliems įrenginiams, bei perkelti esamos svetainės turinį į naują turinio valdymo sistemą, paprastai užima mažiau laiko, nei visiškai naujos svetainės sukūrimas.

Sudėtingesni dizaino, funkcionalumo ar el. prekybos sprendimai gali pareikalauti papildomų 2–4 savaičių laiko.

Plačiau apie tai: Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas.

Kaip turėtų atrodyti mano interneto svetainė?

Šiuolaikinės verslo interneto svetainės dizainas turi atspindėti Jūsų įmonės veiklą, turėti aiškią ir patogią struktūrą, informatyvų turinį bei patogią užklausos formą. Svarbu pagalvoti apie svetainės spalvas, šriftą ir turinio elementus. Be to, svetainę būtina pritaikyti mobiliesiems įrenginiams.

Svetaines kuriame su WordPress turinio valdymo sistema ir naudojame gerai žinomų šios sistemos temų (themes) bei įskiepių (plugins) kūrėjų kompanijų Yootheme bei Elegant themes sprendimus.

Plačiau apie tai: Interneto svetainė verslui, WordPress turinio valdymo sistema, Profesionalios WordPress svetainių temos (templates).

Kokią turinio valdymo sistemą siūlote?

Svetaines kuriame su viena populiariausių turinio valdymo sistemų pasaulyje – WordPress. Tai šiuolaikiška, funkcionali ir lengvai prižiūrima turinio valdymo sistema, kurios funkcijų ir galimybių pilnai pakaks ne tik pilnavertei įmonės interneto svetainei, bet ir el. parduotuvei.

Plačiau apie tai: WordPress turinio valdymo sistema, Profesionalios WordPress svetainių temos (templates).

Ar galėsiu savarankiškai valdyti savo interneto svetainės turinį?

WordPress turinio valdymo sistema nereikalauja sudėtingos priežiūros ar techninių žinių, todėl pageidaujamus turinio papildymus ar pakeitimus visada galėsite atlikti savarankiškai. Pagal poreikį galime pasiūlyti ir svetainės turinio priežiūros paslaugą.

Plačiau apie tai: WordPress turinio valdymo sistema, Profesionalios WordPress svetainių temos (templates).

Ar galite sukurti turinį mano interneto svetainei?

Interneto svetainėje pateikti išsamų, informatyvų ir taisyklingą turinį yra labai svarbu. Tik unikalus, kokybiškas ir profesionaliai parengtas svetainės turinys bus pateikiamas Google paieškos rezultatuose. Tinkamai pateiktas svetainės turinys padeda pritraukti klientų dėmesį ir didina pardavimo rodiklius. Be to, taisyklinga gramatika, aiškus stilius ir teksto vientisumas formuoja teigiamą įmonės įvaizdį ir įrodo, kad esate savo srities profesionalai.

Mes teikiame turinio – tekstų kūrimo interneto svetainėms paslaugą. Mūsų sukurtas turinys bus kokybiškas, informatyvus bei tinkamai optimizuotas paieškos sistemoms.

Plačiau apie tai: Turinio – tekstų kūrimas interneto svetainėms.

Ar mano svetainė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams?

Visada kuriame tik mobiliesiems įrenginiams pritaikytas svetaines. Naudojame Responsive Web Design kūrimo būdą ir užtikriname, kad naujai sukurta svetainė automatiškai prisitaikys prie skirtingo dydžio ekrano ir pilnai atitiks Google Mobile-Friendly testo reikalavimus.

Plačiau apie tai: Mobiliems įrenginiams pritaikytos (Responsive) interneto svetainės.

Ar mano svetainė bus optimizuota paieškos sistemoms?

Interneto svetainių SEO optimizavimas – viena pagrindinių mūsų veiklos sričių. Todėl į tipinės verslo interneto svetainės sukūrimo – atnaujinimo darbų kainą visada įskaičiuojame visus būtinus vidinius SEO optimizavimo darbus, o pagal poreikį papildomai galime pasiūlyti ir pilną SEO optimizavimo paslaugų paketą.

Plačiau apie tai: SEO paslaugos, SEO optimizavimas, Vidinis SEO optimizavimas.

Ar mano svetainė bus saugi?

Vyrauja nuomonė, kad WordPress turinio valdymo sistema yra nesaugi, todėl jos nerekomenduoja kiti interneto svetainių kūrėjai. Tiesa ta, kad WordPress turinio valdymo sistema yra populiariausia pasaulyje, būtent todėl svetainės, sukurtos su šia turinio valdymo sistema, nukenčia nuo įsilaužimų dažniausiai.

WordPress kūrėjai nuolatos tobulina sistemą ir pasiūlo jos nemokamus atnaujinimus, kurie atliekami greitai ir paprastai. Kurdami svetaines, naudojame tik profesionalias (komercines) WordPress temas (įskiepius), kurios būna gerai suderinamos su naujausiomis sistemos versijomis.

Didesniam saugumui užtikrinti įdiegiame papildomus saugumo įskiepius, o teikdami svetainės priežiūros paslaugas taip pat periodiškai padarome atsargines svetainės kopijas jos atstatymui po galimo pažeidimo.

Plačiau apie tai: WordPress turinio valdymo sistema, Profesionalios WordPress svetainių temos (templates).

Kokias garantijas suteikiate?

Sukurtoms svetainėms suteikiame mažiausiai 6 mėnesių garantinį laikotarpį, per kurį įsipareigojame nemokamai taisyti dėl mūsų kaltės atsiradusias klaidas arba neatitikimus nuo suderinto svetainės dizaino ar funkcionalumo.

Taip pat siūlome ir nuolatinę interneto svetainės priežiūros paslaugą, kurią teikdami ne tik pagal poreikį atnaujiname svetainės turinį, bet ir pasirūpiname atsarginių svetainės kopijų sukūrimu ir reikiamais turinio valdymo sistemos atnaujinimais.

Plačiau apie tai: Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas.

Nuo ko reikėtų pradėti?

Svetainės kūrimas pradedamas nuo jos struktūros. Pagalvokite, kodėl norite sukurti svetainę ir kokią informaciją perduoti jos lankytojams. Sudarykite būsimos svetainės puslapių „medį“, o „prekės-paslaugos“ puslapiui logiškai sugrupuokite savo parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas. Išskirkite svarbiausią informaciją, kurią norėtumėte akcentuoti.

Skirkite laiko ir internete peržiūrėkite panašia veikla užsiimančių įmonių interneto svetaines – tai padės pasisemti idėjų ne tik dėl svetainės struktūros, bet ir jos būsimo dizaino. Pagalvokite, kokius papildomos turinio elementus (pristatymus, žemėlapius, formas ir pan.) norite panaudoti ir savo svetainėje.

Peržiūrėkite mūsų rekomenduojamų WordPress temų kūrėjų siūlomus sprendimus ir pasirinkite artimiausią Jūsų pageidaujamam dizainui tinkanti variantą. Atminkite, kad praktiškai visus pasirinkto sprendimo dizaino elementus bus galima pritaikyti pagal Jūsų poreikius.

Susisiekite su mumis ir pateikite surinktą informaciją.

Užduokite savo klausimą

Jeigu neradote atsakymo į savo klausimą, užpildykite ir išsiųskite pateiktą klausimo formą. Mes pasistengsime atsakyti ir susisiekti su Jumis kaip galima greičiau.

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Įrašykite savo klausimą
l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą