Reklama Google AdWords – sužinokite daugiau!

Šiandien mes neįsivaizduojame savęs be interneto. Įvairių tyrimų duomenimis šiandien Lietuvoje internetu kasdien naudojasi virš 70% gyventojų, o internetinės prekybos apimtys kasmet auga daugiau nei 30%. Esant tokiai plačiai aktyvių interneto naudotojų auditorijai visoms įmonėms iškyla gyvybiškai svarbus poreikis nukreipti jų prekes ar paslaugas ieškančių naudotojų srautą į savo interneto svetainę. Tačiau kaip iš daugiau nei milijono naudotojų pasiekti tuos, kurie tikrai domisi įmonės prekėmis ar paslaugomis? Atsakymas paprastas – reklama Google AdWords reklamos tinkle.

Google AdWords – visame pasaulyje pripažinta efektyviausia reklamos internete priemonė. Google reklamos tinklas suteikia pačias plačiausias galimybes pasiekti tikslinę savo prekių ar paslaugų pirkėjų auditoriją visame pasaulyje, pačiu tinkamiausiu jiems metu. Reklamuodamiesi Google Jūs galite nuolatos stebėti ir vertinti savo reklamos investicijų naudą bei atlikti norimas korekcijas realiu laiku.

Google AdWords – efektyviausia priemonė pasiekti savo potencialius pirkėjus!
Mūsų įmonės sertifikuoti Google AdWords specialistai suteiks Jums išsamią informaciją bei pakonsultuos dėl Google AdWords reklamos galimybių. Atlikę Jūsų veiklos analizę mes pasiūlysime Jūsų poreikius ir tikslus atitinkantį Google AdWords reklaminių kampanijų planą už Jūsų finansines galimybes atitinkantį biudžetą.

Patikėkite darbą profesionalams

Esame sertifikuoti Premiere Google partneriai ir turime didesnę nei 10 metų patirtį. Mūsų patyrę AdWords specialistai padės Jums efektyviai išnaudoti visas Google AdWords reklamos galimybes. Su mūsų pagalba ne tik padidinsite savo svetainės lankomumą, įmonės bei atstovaujamų prekinių ženklų žinomumą, kontaktų ir pardavimų skaičių, bet sutaupysite pakankamai laiko ir pinigų. Specialiai mūsų klientams sukurtoje AdWords reklamos ataskaitų sistemoje galėsite nuolatos matyti ir lyginti visus svarbiausius reklamos rodiklius ir drąsiai didinti investicijas į Google AdWords.

Mūsų siekis – užtikrinti sklandų ir efektyvų Jūsų Google AdWords reklaminių kampanijų darbą. Kartu su Jumis iškelsime tikslus, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes pasiūlysime optimalų reklamos biudžetą, sukursime efektyvius skelbimus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie reklaminių kampanijų efektyvumą. Remdamiesi ataskaitų duomenimis ir atsižvelgami į Jūsų pageidavimus nuolatos optimizuosime Jūsų reklamines kampanijas siekdami maksimalus efektyvumo ir Jūsų investicijų grąžos.

Kodėl verta dirbti su gera agentūra?

 • AdWords sistema yra sudėtinga, nuolatos papildoma naujomis funkcijomis ir galimybėmis, todėl reikalauja daug žinių ir praktikos. Tam reikia skirti pakankamai laiko, kurį Jūs turite skirti savo verslui. Patikėję šį darbą agentūrai Jūs ne tik sutaupysite savo brangų laiką bet ir nepadarysite klaidų, dėl kurių išlaidos reklamai didėja, o efektyvumas mažėja.
 • Sertifikuotos ir labiau patyrusios agentūros net ir su agentūros mokesčiu savo klientams gali pasiekti geresnį rezultatą už tą patį reklamai skiriamą biudžetą.
 • Premium Google partner agentūros gali tiesiogiai kreiptis į Google kompanijos atstovus Jūsų AdWords paskyros ar reklaminių kampanijų problemų išaiškinimui ir jų sprendimui.
 • Dirbdami su patyrusia agentūra patys sužinosite daugiau ne tik apie skirtingas reklamos galimybes, bet ir aplamai apie skaitmeninės rinkodaros naujienas bei tendencijas.
 • Vidinės AdWords ataskaitų sistemos yra pakankamai sudėtingos ir ne visada gali pateikti Jūsų verslui aktualius duomenis. Geros agentūros specialistai moka dirbti su Google AdWords ir Google Analytics sistemomis, moka susieti ir pateikti reikalingus duomenis.

Kodėl verta dirbti su mumis?

 • Turime didesnę nei 10 metų patirtį.
 • Esame sertifikuota Premier Google Partner agentūra.
 • Su Jumis dirbs tik sertifikuotas ir patyręs Google AdWords specialistas.
 • Turime Google kompanijos atstovų palaikymą problemų išaiškinimui ir jų sprendimui.
 • Dirbame su visų veiklos sričių ir dydžių įmonėmis.
 • Galime pradėti darbą ir su pačiu minimaliausiu reklamos biudžetu.
 • Nereikalaujame išankstinio apmokėjimo.
 • Siūlome skaidrias ir lanksčias atsiskaitymų sąlygas.
 • Visada turime specialių pasiūlymų naujiems klientams.
 • Kuriame reklaminius skydelius (banners) reklamai vaizdinės reklamos tinkle.
 • Visada prieinama ir išsami Google AdWords ataskaitų sistema.
 • Siūlome kompleksinius sprendimus nuo svetainės sukūrimo iki jos optimizavimo ir reklamos.
 • Galime pasiūlyti reklamą Yandex Direct, VKontakte, Mail.ru ar Odnoklassniki reklamos tinkluose Rusijos rinkoje be vertėjų pagalbos.
 • Siekiame ilgalaikių verslo santykių ir visada laikomės savo įsipareigojimų.

Kiek kainuoja reklama Google AdWords?

Pastaba: pateiktos Google AdWords reklamos paslaugų kainos yra orientacinės. Kiekvieną klientą ir projektą mes vertiname individualiai ir dėl kiekvieno galime pateikti atskirą ir individualų pasiūlymą.
Google AdWords reklamos kaina ir šiai reklamai skiriamas biudžetas priklauso tik nuo Jūsų. Mūsų darbas užtikrinti, kad kiekvienas Jūsų AdWords reklamai investuotas Euras atsipirks. Kartu su Jumis nustatę trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus sieksime ne tik paprastai padidinti mokamą lankytojų srautą svetainėje, bet ir šiuos mokamos reklamos paspaudimus paversti realiais pardavimais.
Vis dar dvejojate? Peržiūrėkite ir pasinaudokite mūsų specialiais pasiūlymais naujiems Google AdWords klientams!

Specialūs Google AdWords reklamos pasiūlymai

50€ dovanų

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google AdWords klientams (sutarties terminas nesvarbus) su minimaliu 100€ reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 100€ pirmai reklaminei kampanijai
ir mes padidinsime šią sumą iki 150!

100€ dovanų

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google AdWords klientams (sutarties terminas nesvarbus) su minimaliu 200€ reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 200€ pirmai reklaminei kampanijai
ir mes padidinsime šią sumą iki 300!

Nemokamas SEO

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google AdWords klientams, sudariusiems metinę reklamos paslaugų teikimo sutartį su minimaliu 500€/mėn. reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 500€/mėn. reklamai pirmus metus
ir vidini svetainės SEO optimizavimą mes padovanosime!

Nemokamas mėnuo

Šis pasiūlymas galioja visiems naujiems Google AdWords klientams, sudariusiems metinę reklamos paslaugų teikimo sutartį su minimaliu 500€/mėn. reklamos biudžetu.

Jūs skiriate bent 500€/mėn. reklamai pirmus metus
ir vieno mėnesio reklamą mes padovanosime!

I

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti pateiktą paslaugų paklausimo formą.
Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs, tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą

Google AdWords naujienos

3 patarimai iš praktikos: kaip vystyti sėkmingą prekės ženklą?

Ar prekės ženklas nėra paprasčiausias logotipas, simbolių ar žodžių kratinys, skirtas identifikuoti vieną prekę nuo kitų? Jei taip galvojate, apie sėkmę galite pamiršti. Kalbant paprastai, prekės ženklas – tai jūsų pažadas klientams, kuriuo remdamiesi jie sprendžia, ko gali tikėtis iš jūsų gaminių ar paslaugų. Prekės ženklas formuoja įmonės įvaizdį, skatina klientų lojalumą ir kuria pridėtinę vertę.

skaityti daugiau

Kuo „AdWords“ struktūrinių fragmentų plėtiniai naudingi jūsų verslui?

Visiškai nesvarbu, ar dirbate su apgyvendinimo paslaugomis ir norite pabrėžti savo viešbučio patogumą, ar parduodate drabužius ir norite pateikti populiariausių prekių ženklų sąrašą, svarbiausia – savo klientams, dar prieš jiems paspaudžiant skelbimą, pateikti kuo daugiau informacijos apie savo produktus ir paslaugas.

Džiaugiamės, kad šiandien galime kalbėti apie struktūrinių fragmentų plėtinių (structured snippets extension) naudą – tai su teksto skelbimais rodoma struktūrinė verslo informacija, kuri leidžia pabrėžti konkrečius produktų ir paslaugų aspektus.

skaityti daugiau

Automatizuokite ir suasmeninkite skelbimus su „Smart Display Campaigns“

„Google AdWords“ nuolatos ieško sprendimų, kurie plėstų klientų bazę ir didintų konversijų skaičių. Neseniai „Google“ pristatė pilnai automatizuotas vaizdinės reklamos tinklo kampanijas („Smart Display Campaigns“), leidžiančias valdyti sudėtingus vaizdinės reklamos tinklo nustatymus. Atnaujinimas leido sujungti tris optimizavimo technologijas: skelbimų taikymą, jų kainos nustatymą ir pilną sukūrimą.

skaityti daugiau