Platesnės „Google AdWords“ reklamos ir analizės galimybės

Platesnės „Google AdWords“ reklamos ir analizės galimybės

„Machine learning“ technologija

Mašininis mokymasis (Machine learning) leidžia analizuoti daugelį signalų realiu laiku bei vartotojams pritaikyti ir pateikti dar labiau aktualius ir efektyvius reklamos skelbimus tinkamu metu. Ši technologija taip pat naudinga vertinant klientų naršymo būdus, lankytojams naudojant skirtingus įrenginius ir kanalus tiek skaitmeninėje, tiek fizinėje erdvėje.

„Google Attribution“ ir paskutinio paspaudimo matavimo panaikinimas

Naudojant „Google Attribution“ modelį, vienu metu galima vertinti skirtingų rinkodaros strategijų poveikį atskiruose įrenginiuose ir kanaluose. Naršydami vartotojai naudoja skirtingus įrenginius, todėl rodomas reklamas gali matyti skirtingose platformose: socialiniuose tinkluose, „Google“ paieškos tinkle, vaizdinės reklamos tinkle, vaizdo įrašų tinkle, elektroniniame laiške, Jūsų interneto svetainėje ar kt. Būtent dėl šios priežasties sunku nustatyti ir įvertinti atskirų platformų turimą įtaką vartotojų sprendimams, dėl to dažniausiai būna vertinamas paskutinis paspaudimas (last click). Šiuo atveju efektyvius pokyčius užtikrina „Google Attribution“ modelis, padedantis suvokti kiekvienos priemonės daromą įtaką vartotojų elgesiui ir gautomis įžvalgomis tobulinti naudojamus reklamos metodus.

Google attribution veikimo principas

Dirbant su „Google Attribution“ aktualūs duomenys paimami iš „Google AdWords“, „Google Analytics“ ir „DoubleClick Search“ paskyrų, atsižvelgiant į vartotojų veiklą visuose įrenginiuose ir kanaluose, papildomai nežymint duomenų. Pageidaujama informacija gaunama automatiniu būdu iškart, todėl ataskaitų pildymo ir optimizavimo darbai atliekami greitai, lengvai ir patogiai. Integravus „Google AdWords“, „Google Analytics“ ir „Double Click Search“ paskyras galima sujungti duomenis iš skirtingų rinkodaros kanalų ir gauti išsamius rezultatų našumo rodmenis.

Siekiant nustatyti esmines reikšmes, turinčias didžiausią įtaką sėkmingiems rezultatams, „Google Attribution“ modelis naudoja žemiau nurodytus mašininio mokymosi duomenis:

  • Informacijos pateikimo ir išdėstymo tvarka
  • Bendra skelbimų sąveika
  • Reklamos skelbimo kūrybiškumas
  • Geriausius rezultatus generuojantys paspaudimai ir raktiniai žodžiai

„Data-driven attribution“ naudojimas

Dirbant su „Google Attribution“ galima įgalinti duomenimis pagrįstą priskyrimą (Data-driven attribution), kuris naudoja mašininio mokymosi technologiją ir taip nustato, kokias kainas reikia priskirti kiekvienam vartotojo veiksmui, pradedant nuo pirmo sąlyčio su juo ir baigiant paskutiniuoju paspaudimu. Be to, duomenimis pagrįstas priskyrimas leidžia analizuoti unikalius konversijų šablonus ir gauti tikslesnius kampanijų efektyvumo rezultatus, tarpusavyje lyginant konversijas vykdančių ir nevykdančių vartotojų kelius. Naudodami „Google Attribution“ galite greitai ir lengvai optimizuoti skirtingų kanalų, pavyzdžiui „Google AdWords“ ir „DoubleClick Search“, skelbimus vienoje platformoje. Iškart pateikiami rezultatai leidžia realiu laiku gauti ataskaitas, atnaujinti kainos pasiūlymus ir paskirstyti biudžetus skirtingiems kanalams.


Šiame straipsnyje esanti informacija pateikta iš žemiau nurodytų šaltinių:

Mūsų teikiamos paslaugos, susijusios su šia tema:

Naujienlaiškis

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą

Google Ads naujienos

„Google Ads“ imasi pokyčių

„Google Ads“ imasi pokyčių

2019 m. eigoje „Google“ pranešė, kad spalio mėnesį bus atsisakyta dviejų „Google Ads“ funkcijų, siekiant optimizuoti reklamos skelbimų pateikimą. Deja, pokyčiai ne tik reikalauja laiko, bet ir sukelia tam tikrų nepatogumų – kas išlieka svarbu reklamos užsakovui ir kokių priemonių reikėtų imtis, siekiant užtikrinti didžiausią skelbimų našumą?

skaityti daugiau
Penki auditorijų tyrimų įrankiai, nereikalaujantys didelio biudžeto

Penki auditorijų tyrimų įrankiai, nereikalaujantys didelio biudžeto

Sėkmingas verslas pradedamas nuo savo auditorijos pažinimo. Jei tik pradėjote dirbti su skaitmenine rinkodara, gali būti, kad dar neturite pakankamai vidinių duomenų, o jūsų biudžetas nėra didelis, todėl negalite atlikti stambių auditorijos tyrimų. Ar tai reiškia, kad turėtumėte pasitikėti nuojauta ir pradėti spėlioti? Tikrai ne!

skaityti daugiau
Kaip keitėsi vaizdo įrašų rinkodara 2018-aisiais ir kas bus svarbu šiais metais?

Kaip keitėsi vaizdo įrašų rinkodara 2018-aisiais ir kas bus svarbu šiais metais?

2018-aisiais vaizdo įrašų reklamos tradicijos ėmė keistis – video reklama išsiplėtė ir savo klientą ėmė lydėti kiekviename žingsnyje, sukeldama nemažai klausimų rinkodaristams. Susipažinkite su didžiųjų prekės ženklų idėjomis, kurios padės planuoti video reklamos strategijas 2019-aisiais, sėkmingai pritaikant naujus vartotojų elgsenos modelius.

skaityti daugiau
Naujos „YouTube“ vaizdo įrašų skelbimų galimybės

Naujos „YouTube“ vaizdo įrašų skelbimų galimybės

Jei norite pasiekti tikslinę auditoriją ir būti arčiau kliento, „YouTube“ reklama turi atsidurti jūsų prioritetų sąraše. Visai neseniai „Google“ pristatė „TrueView for Action“ ir „TrueView for Reach“ galimybes – sužinokite apie naujus reklamos formatus ir kainų siūlymo strategijas, prisitaikančias prie konkrečių verslo poreikių.

skaityti daugiau

Apie mus

N

Sėkminga 10 metų patirtis

Daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbame ir teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas įvairaus dydžio bei įvairių veiklos sričių įmonėms.
N

Premium Google Partneris

Daugiau nei 6 metus esame Sertifikuotas Premium Google Partneris ir užtikriname tik aukščiausios kokybės Google paslaugų teikimą.
N

Kompleksiniai sprendimai

Galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus nuo interneto svetainės sukūrimo iki optimizavimo bei tikslinių reklaminių kampanijų administravimo.
N

Tikslas, kokybė ir rezultatai

Siekiame šiltų ir ilgalaikių bendradarbiavimo santykių su visais savo klientais, todėl visuomet laikomės susitarimų ir siekiame maksimalių rezultatų.

Mūsų kompetencijos

GOOGLE ADS REKLAMA

Google Ads Reklama

Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle.
Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas.

SEO OPTIMIZAVIMAS

SEO paslaugos ir optimizavimas

Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas.
SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra.

Google Analytics ir Google Tag Manager

Google Analytics ir Tag Manager

Google Analytics, Google Tag Manager paskyrų administravimas. Įvykių, tikslų ir el. komercijos diegimas, išplėstinės ataskaitos.

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų administravimas

Socialinių tinklų (Facebook, Instagram) paskyrų administravimas.
Pranešimų kūrimas ir vizualizavimas, reklaminės kampanijos.

Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas

Interneto svetainių kūrimas - atnaujinimas

Mobiliems pritaikytų ir SEO optimizuotų svetainių kūrimas.
Dizaino ir turinio kūrimas, esamų svetainių atnaujinimas.

Mūsų pasiekimai

Metų patirtis

Įvykdytų projektų

%

Pasiektų tikslų

%

Metinis augimas

l

Susisiekite su mumis

Maloniai prašome užpildyti ir išsiųsti
pateiktą paslaugų paklausimo formą.

Kuo išsamesnę informaciją pateiksite Jūs,
tuo tikslesnį pasiūlymą pateiksime mes!

Nurodykite savo vardą ir pavardę
Nurodykite savo el. pašto adresą
Nurodykite savo telefono numerį
Nurodykite savo įmonės pavadinimą
Nurodykite savo pareigas įmonėje
Pažymėkite patogiausia susisiekimo būdą
Pažymėkite dominančias paslaugas
Įrašykite savo pranešimo tekstą