VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI, UAB

Profesionalūs sprendimai komerciniams interneto projektams

Sertifikuotas Google Partneris
Google Adwords Reklama

Sertifikuota Google Reklama

“Google” paieškos sistema yra numeris vienas Lietuvoje ir visame Pasaulyje. Lietuvoje Google naudojasi daugiau kaip 98% visų interneto lankytojų (http://ranking.lt/en/rankings/search-engines.html).

Google reklama yra vienas efektyviausių būdų pasiekti pačius potencialiausius klientus internete. Reklamuodamiesi Google AdWords, Jūs pateikiate informaciją tiems, kas ieško Jūsų prekių ar paslaugų. Jūs nurodote konkrečius žodžius ar frazes, pagal kuriuos rodomi Jūsų skelbimai, o už reklamą mokate tik tada, kai interneto lankytojas paspaudžia Jūsų skelbimo nuorodą.

Mūsų įmonės sertifikuoti Google AdWords specialistai suteiks Jums išsamią informaciją bei pakonsultuos dėl Google AdWords reklamos ir paslaugų naudojimo, o tai pat pagal Jūsų poreikius ir galimybes sukurs bei prižiūrės efektyvias Google AdWords reklamos kampanijas.

Mūsų siekis – užtikrinti sklandų ir efektyvų Jūsų Google AdWords reklaminių kampanijų darbą. Kartu su Jumis iškelsime tikslus, atsižvelgdami į Jūsų finansines galimybes pasiūlysime optimalų kampanijos biudžetą, taip pat sukursime efektyvius skelbimus ir periodiškai teiksime ataskaitas apie Google AdWords reklaminių kampanijų efektyvumą. Remdamiesi ataskaitų duomenimis ir Jūsų pageidavimais, nuolat optimizuosime Jūsų Google AdWords reklamines kampanijas, kad būtų pasiektas maksimalus efektyvumas ir  investicijų grąža.

Sužinokite daugiau apie Google AdWords reklamą:

Išskirtiniai pasiūlymai Google AdWords klientams

Naujiems klientams – 45 € pridėtinės vertės Google AdWords reklamos paslaugoms

Pradėkite reklamuotis Google AdWords su mūsų agentūra ir mes prie Jūsų pirmosios reklaminės kampanijos biudžeto pridėsime 45 €.

Nemokama SEO konsultacija

Nuolatiniams savo Google AdWords klientams teikiame nemokamas konsultacijas SEO optimizavimo bei susijusiais interneto rinkodaros klausimais, taip pat suteikiame galimybę nemokamai naudotis profesionaliu SEO optimizavimo įrankių paketu.

Nuolaidos profesionaliam SEO optimizavimui

Jeigu neturite SEO optimizavimo patirties – patikėkite atlikti darbą profesionalams. Savo nuolatiniams Google AdWords paslaugų klientams taikome iki 30% nuolaidą SEO optimizavimo paslaugoms.

Google reklamos kokybė ir patikimumas

Mūsų įmonė Google reklamos paslaugas teikia daugiau nei 100 įvairia veikla užsiimančių įmonių Lietuvoje ir užsienyje. Atlikome vidinius kokybės tyrimus ir gavome aukštus savo klientų vertiminus:

Ar esate pilnai patenkinti savo kompanijos Google reklama?
Vidutinis įvertinimas 9 iš 10.

Google AdWords reklamos paslaugų užsakymas

UAB „Verslo idėjų partneriai“ padės Jums sukurti sėkmingą Google reklamos kampaniją ir pasiekti optimalų rezultatą vertinant reklamos biudžeto, rezultato ir laiko kaštus. Įmonė yra sertifikuota Google Adwords partnerė, todėl pasirinkdami „Verslo idėjų partnerius“ gausite kokybiškos ir profesionalios paslaugos garantiją.

Profesionalios Google AdWords paslaugos apima reklaminės kampanijos planavimą, optimalų raktažodžių parinkimą, skelbimus ir jų administravimą, efektyvumo monitoringą.

Jei pageidaujate užsisakyti arba turite klausimų dėl reklamos Google AdWords tinkle, maloniai prašome susisiekti su mumis.